Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Seks w małym lesie - czyli przygody pewnej stażystki. cz. 3 - Senny koszmar Ady

Seks w małym lesie - czyli przygody pewnej stażystki. cz. 3 -  Senny koszmar Ady[Dom rodzinny Ady noc]  

Ada miała tej nocy straszny koszmar po słowach o zaświadczeniu o tym, że nadal pozostaje dziewicą śnił się jej proces sądowy … jej proces sądowy przed starszyzną zboru.  
Ada wchodzi na salę gdzie ma się odbyć jej rozprawa na środku sali widzie fotel ginekologiczny podchodzi bliżej.  
- Proszę podać imię i nazwisko.
- Adriana Kotuńska.  
- Czy wie siostra o co jest oskarżona?  
- Nie, zupełnie nie mam świadomości o co chodzi.  
- Przed komitetem sądowniczym zboru w dniu dzisiejszym staje Adriana Kotuńska, jedna z naszych sióstr, panna, która jest oskarżona o szereg przewinień godzących w zasady naszej społeczności:  
1. Po pierwsze o to, że nadużywała środków przekazu nadmiernie pisząc wiadomości.  
2. Po drugie czasie pracy przebywała za zamkniętymi drzwiami z mężczyzną.  
3. Po trzecie i najważniejsze jest oskarżona, że mimo iż nie jest nikomu zaślubiona oddawała się praktykom seksualnym zarówno dopuszczając się masturbacji jak też w trakcie stosunków z mężczyzną.  
- Proszę komitetu to są jakieś pomówienia proszę przedstawić dowody, cały czas gorliwie wypełniam zalecenia Ciała Kierowniczego jakie są nam wysyłane w Strażnicy.  
- Siostra jeszcze pyskuje, dowody !!! Proszę zająć miejsce siedzące…  
Ada popatrzyła po sali nie było tam żadnego mebla, na którym mogłaby usiąść … prawie żadnego… zajęła miejsce na fotelu ginekologicznym…
- Siostro czy siostra była kiedyś u ginekologa? Nie wie siostra jak siada się na tym fotelu...
A więc o to jej chodziło, chodziło o poniżenie jej, w składzie sędziowskim znajdowało się 6 mężczyzn i każdy miał powyżej 56 lat, była tam też jedna kobieta, mająca 39 lat… Ada rozebrała się do naga i usiadła na fotelu rozkładając nogi, po czym podeszło do niej dwóch braci odgrywających rolę strażników przypasało jej nogi do podnóżków…  
- Co siostra powie o nadużywaniu telefonu?  
- Teraz odbywam staż dla leśników w nadleśnictwie dostaje dużo służbowych smsów i telefonów…
- Nawet w piątek o 21?  
Tak…  
- No dobrze, nie mamy mocy sprawczej aby okazać dowody  lub nie chyba, że siostra odblokuje telefon i da nam go sprawdzić  
- TO JEST ŁAMANIE PRAWA TAJEMNICY KORESPONDENCJI i wynika to z artykułu 49 Konstytucji III RP, artykułu 41, ustępu 1 Prawa Pocztowego a szczególnie z artykułu 159, ustępu pierwszego Ustawy Prawo Telekomunikacyjnego …  
Nie złamią jej, mogą się patrzeć na jej pizdę i cycki, ale jej nie złamią, będzie walczyć …  
- Skąd siostra zna te terminy, czy zamiast poświęcać czas dla wspólnoty czytała siostra książki, które nie są przez nas mile widziane i pochodzą od bestii.  
- Miałam to na studiach i już  
- Następne pytanie czy przebywała siostra za zamkniętymi drzwiami w czasie pracy z mężczyzną?  
- Tak, ale właśnie było to w pracy, poza tym, każdy pokój w nadleśnictwie ma nadzór kamer, więc cały czas byliśmy obserwowani przez przełożonego, nie mogło do niczego dojść.  
- No dobrze a teraz zweryfikujemy czy siostra nie została zdeflorowana ....  
- Jak to jak zamierzacie to uczynić  
- Po prostu zajrzymy CI DZIWKO W PIZDĘ, I ZOBACZYMY CZY JESTEŚ CNOTKĄ.
- Ale to sprzeczne z prawami kobiet, to naruszenie mojej prywatności, na dodatek to molestowanie i gwałt nie zgadzam się na to.  
- Dobrze siostro rozrzucić mocniej nogi może uda się zweryfikować czy nie miałaś kontaktu seksualnego.
- Jak mam je mocniej rozrzucić mam je związane.  
- Na prawym podłokietniku jest przycisk naciśnij go o rozkraczy ci nogi i mocniej wystawi nam na widok twoją pochwę.  
- No dobrze, ale naprawdę jestem dziewicą.  
- Nasze źródła mówią co innego.  
Jakie źródła ktoś musiał na nią donieść… ta suka Dagmara przeszło jej przez myśl, mści się na nas… Nacisnęła guziki i jej cipsko zostało wyeksponowane komitetowi..  
- Siostro przez ten zarost nic nie widać prosimy o wybitniejsze ukazanie dowodu…  
- Co mam zrobić?!
- Ręce masz wolne rozszerz palcami wargi sromowe siostro.
- Ada ujęła swe wargi sromowe i płacząc rozwarła je, ale niewiele to pomogło…  
- Siostro Adriano, jednak ciężko jest ocenić czy miałaś kontakt seksualny z tej odległości, dokonamy jednak weryfikacji z bliższa…  
- Róbcie co chcecie i tak już bardziej nie możecie mnie poniżyć… płakała siedząc przed nimi zupełnie naga.  
Komitet sądowniczy podszedł bliżej niej była tak pochylona, że widziała tylko sufit, każdy z 6 mężczyzn podchodził do niej i zaglądał w jej cipę, młodą, soczystą, mocno owłosioną.  
- Co sądzicie bracia o pochwie naszej siostry?  
- Cóż wygląda na nie poszarpaną, ale Ty jako przewodniczący Komitetu Sądowniczego powinieneś sprawdzić to D O G Ł Ę B N I E J.  
- Tak chyba macie racje…  
- Starszy zboru ukląkł między rozjebanymi na całą szerokość udami Ady i lekko rozwarł płatki jej pizdy jedną dłonią a palec wskazujący drugiej umieścił w jej wnętrzu napotykając ściankę błony dziewiczej, cofnął je po dłuższej chwili…
- Siostra Elżbieto przed przystąpieniem do naszej społeczności byłeś ginekologiem proszę potwierdź jeszcze to co przypuszczam, że siostra Adriana nie utraciła dziewictwa.  
- 41 letnia Elżbieta schyliła się również między nogi Ady i umieściła palec na ścianie błony dziewiczej.  
- Tak na pewno nie odbyła stosunku tradycyjnego, ściany warg sromowych nie noszą śladów stosunków, błona dziewicza pełna również nie naruszona, owłosienie łonowe wygląda na nigdy nie depilowane, niestety nie ustalę czy odbywała stosunki poza pochwowe, ale myślę, że jako członek naszej społeczności wie doskonale co by ją czekało za odbycie stosunku analnego czy francuskiego.  
Elżbieta patrzyła na nabrzmiałe u kroczy mężczyzn spodnie widziała jak podnieciło ich ciało Adriany.  
Natomiast na pochwie oskarżonej nie pojawił się nawet ślad ejakulatu, nie było to dla niej podniecające a uwłaczające. Podczas orzekania wyroku nadal siedziała naga, ale ustawiono fotel tak aby patrzyła na twarz swoich oprawców.  
- W dniu dzisiejszym Komitet Sądowniczy Społeczności Zboru w obecnym składzie orzeka, że jest siostra niewinna zarzucanych jej czynów.  
- Mogę zostać już rozwiązana i wypuszczona, błagam?  
- Jednak to nie wszystko, jest siostra winna kontaktu z ludźmi ze świata, nadmiernego kontaktu… za co na siostrę zostaje narzucona kontrola nadzorców na terenie naszego zboru, przy każdym powrocie z miejsca odbywania stażu siostra ma spotkać się z Panią Martą i Panem Janem, którzy wchodzili w skład dzisiejszego komitetu i  odbyć rozmowę. Proszę rozwiązać siostrę Adrianę. My opuszczamy pomieszczenie.  
Dwóch chłopaków szybko przybiegło pod jej fotel skazańców i zaczęło rozwiązywać.
- Tym razem upiekło ci się suko, ale udowodnimy, że już znasz smak kutasa w ustach, chyba, że dzisiejsza rozprawa cię czegoś nauczyła.  
Ada cały czas płakała czuła się poniżona do granic możliwości, nie widziała co działo się z członkami przedstawicieli komitetu, ale kutasy tych dwóch były mocno zarysowane pod spodniami.  
- Myślicie, że nie, że wykorzystujecie sytuację jak jesteście daleko od domu w internatach, tylko wam się nie da niczego udowodnić!!! - jednak postanowiła walczyć  
- Zobacz jak harda suka. Zobaczysz pożałujesz tego, spadamy z stąd, ona ma na dziś dość.  
Ada założyła swoje ubranie. sportowy stanik, czarne sportowe figi, spodnie jeansowe i białą koszulkę polo. Po czym wróciła do domu gdzie czekali rodzice.
Córko wiemy, że to co przeszłaś dziś możesz źle odebrać, ale to dla twojego dobra, musisz być czysta i posłuszna temu co nakazuje Ciało Kierownicze i my.  
Dziękuje za ,,troskę” idę do swojego pokoju, A WY DAJCIE MI DZIŚ SPOKÓJ!!!

Ada obudziła się cała zlana potem, wysłała tylko krótkiego smsa do Tomka mimo, że była 4 nad ranem: ,,Tomek będziemy musieli uważać - opowiem Ci o wszystkim w niedzielę jak przyjadę - pa” ...

Co myślicie o takim toku procesu Ady? Wchodzice w dyskusje w komenarzach.

001

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka i horrory, użył 1474 słów i 8144 znaków, zaktualizował 28 lis 2019. Tagi: #seksi #erotyka

2 komentarze

 
  • bosman

    braklo weny

  • bart30

    Dawaj następną część