O seksie - str 17

 • Mężczyzna ogląda się nago w lustrze

  Mężczyzna ogląda się nago w lustrze, nagle jego członek zaczyna się podnosić.
  - Spokojnie, spokojnie to tylko ja!

 • Jola z szefem kochają się w biurze

  Jola z szefem kochają się w biurze. Nagle warkocz Joli dostał się do niszczarki
  - Warkocz Warkocz!! (krzyczy Jola).
  A szef na to:
  - Wrrrrrrr, wrrrrrrr

 • Kumpel do kumpeli Słuchaj czy nie

  Kumpel do kumpeli: - Słuchaj, czy nie zostawiłem przypadkiem u Ciebie komórki na ostatniej imprezie?
  - Tak, zostawiłeś. Odbiór za 9 miesięcy!

 • Notatka z sex shopu Prosimy oglądać

  Notatka z sex- shopu: Prosimy oglądać magazyny trzymając je DWOMA rękami!

 • Długi Rejs Marynarz w kajucie

  Długi Rejs. Marynarz w kajucie spogląda na swoje ręce. Na lewej wytatuowane "Ania", na prawej "Ewa"
  - No to co dziewczyny! Z którą dzisiaj?

 • Mamo a sex to wyraz obcy? Tak

  - Mamo, a sex to wyraz obcy?
  - Tak córeczko, dla twojego ojca bardzo obcy

 • Przepraszam czy pan lubi dzikie

  - Przepraszam czy pan lubi dzikie zwierzęta?
  - Hmm, czy mam to traktować jako propozycję?!

 • PENIS Ja niżej podpisany Penis zwracam

  PENIS
    
  Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuję pracę fizyczną - Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuję głową - Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuję w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową - Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuję w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczeństwo chorób zawodowych.
  Penis
    
  Odpowiedź z Działu Kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją Kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki.
  Kierownik Dział

 • Zasady gry w golfa sypialnianego Gracz

  Zasady gry w golfa sypialnianego
    
  Gracz musi posiadać własny sprzęt: kij i dwie piłki.
  Gra na polu rozpoczyna się po otrzymaniu zezwolenia od właściciela dołka.  
  W odróżnieniu od golfa trawiastego w golfie sypialnianym grający ma wprowadzić kij do dołka a piłki pozostają na zewnątrz. Regulaminowy sprzęt ma posiadać twardy trzonek. Właściciel dołka posiada prawo sprawdzenia twardości trzonka kija przed rozpoczęciem gry. Właściciel pola ma prawo ograniczenia długości kija w celu uniknięcia uszkodzenia dołka. Zasada gry jest wprowadzenie kija jak największa ilość razy aż do momentu, gdy właściciel pola będzie zadowolony i tak grający jak i właściciel pola uznają grę za zakończona. Nie uzyskanie pozytywnego rezultatu może spowodować, ze grający nie uzyska w przyszłości zezwolenia do gry na polu. Za sprzeczne z dobrymi zasadami uważa się rozgrywanie dołka niezwłocznie po przybyciu na pole. Doświadczeni gracze poświęcają znaczna ilość czasu na podziwianie pola. Specjalnie dużo uwagi przyciągają zwłaszcza wspaniale ukształtowane bunkry.  
  Ostrzega się grających przed opowiadaniem właścicielowi pola, na którym aktualnie ma być gra o innych polach, na których grający grał lub gra regularnie. Wyprowadzony z równowagi właściciel pola może uszkodzić sprzęt gracza.  
  Gracz winien zawsze dokładnie sprawdzać czy jego czas gry jest właściwie ustalony, zwłaszcza gdy gra ma się odbyć na polu po raz pierwszy. Znane są przypadki zdenerwowania graczy, którzy stwierdzili, że inny gracz gra na polu uznanym za jego własne.
  Każdy gracz powinien wiedzieć, że pole nie zawsze jest dostępne do gry. Niektórzy gracze czują się niezadowoleni jeżeli stwierdzą, że pole czasowo nie nadaje się do gry. Zaawansowani gracze stosują w tym przypadku grę alternatywną.
  Gracz winien otrzymać zezwolenie właściciela pola do gry na tylnym dziewiątym dołku.  
  Regulamin zaleca powolna grę, grający musi jednak być przygotowany do szybszego tempa gry przynajmniej okresowo jeżeli takie będzie życzenie właściciela pola.  
  Zagranie gry kilka razy w czasie tego samego meczu jest porównywalne z "hole in one" w golfie trawiastym.

 • Mamusiu czy wszystkie bajeczki

  - Mamusiu, czy wszystkie bajeczki zaczynają się od: "Był sobie raz..."?
  - Nie, moje dziecko. Są i takie, które zaczynają się: "Miałem ważną konferencję i nie mogłem wrócić do domu na kolację..."

 • Kiedy mężczyzna mówi do kobiety

  Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka to jest to molestowanie seksualne. Kiedy kobieta mówi świństewka do mężczyzny, to kosztuje to 4,20zl/min. + VAT!

 • Pan Bóg pyta Adama i Ewę Kto chce

  Pan Bóg pyta Adama i Ewę:
  - Kto chce sikać na stojąco?
  - Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam.
  - W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.