Czy to miłość? - prolog.

Czy to miłość? - prolog.~ Daria.

Kolejny deszczowy wieczór przywitał Warszawę, w takie dni część osób siedzi w domach z rodziną przy ciepłym kominku, opowiadając sobie różne historię, ale nie ja. Stoję przed klubem ze striptizem i zaciągam się kojącym dymem papierosowym. Zaraz zaczynam pokaz, kolejne 30 minut spędzę na wyginaniu się przed obleśnymi starymi dziadami. Niestety to moja praca, nawet dosyć płatna więc nie mogę wydziwiać, bo sama się na to zgodziłam. Pochodzę z małej wioski na obrzeżach Warszawy, mój tata jest alkoholikiem, a mama zmarła na raka gdy miałam 10 lat. Nigdy dobrze nam się nie powodziło w domu, tata chodził do pracy, ale gdy dostawał wypłatę zawsze przeznaczał ją na libację alkoholowe ze swoimi koleżkami. Jakiś czas temu postanowiłam się wyrwać z tej patologi i wyprowadziłam się do Warszawy. Nie mogłam znaleźć pracy bo kto przyjmie młodą dziewczynę bez doświadczenia, która niedawno skończyła 18 lat? tak na prawdę nikt. Pewnego dnia znalazłam ogłoszenie w gazecie, że poszukują młodej, atrakcyjnej dziewczyny do pracy w pubie. Od razu zadzwoniłam i umówiłam się na rozmowę o pracę. Gdy dojechałam na miejsce przywitał mnie muskularny ochroniarz i wyjaśnił mi moje obowiązki, nie spodziewałam się, że mam być striptizerką, ale zgodziłam się, ponieważ musiałam zapłacić za mieszkanie. Od tamtego czasu pracuję tutaj, ale szczerze nienawidzę tego co robię. Bo z czego mam być zadowolona? pokazywanie tyłka i cycków przed obcymi typami wcale nie sprawia mi frajdy.  Dość użalania się nad sobą muszę wracać do pubu, ale jeszcze może powiem coś o sobie.

Nazywam się Daria Kowalska, mam 18 lat i pochodzę ze wsi. Lubię rysować i tańczyć, tak tak tańczyć, ale nie na róże. W liceum uczęszczałam na zajęcia z rysunku i tańca. Interesuję się także siatkówką, wygrałam parę pucharów. Odkąd pamiętam nigdy nie miałam przyjaciółki, ani nawet koleżanki. Dla znajomych byłam zerem bo nie miałam tylu pieniędzy co oni. Nie miałam również chłopaka, dla mnie każdy był taki sam jak ojciec, dopiero później z wiekiem zrozumiałam, że facet może być inny niż mój ojciec, ale żadny się mną nie interesował, ale myślę, że nie dlatego, że jestem brzydka bo jak dla mnie to jestem dosyć ładna. Mam czarne do pasa włosy i ciemną cerę. Mierze 170 cm wzrostu i jestem dość wysportowana.Nie interesowali się mną, ponieważ jestem biedna. Dobra koniec, wracam do pracy. Dalsze losy mojej osoby poznacie w następnych częściach.
Witam serdecznie wszystkich! to prolog mojego opowiadania, mam nadzieję, że się spodoba i zrobi dobre wrażanie. Jakiekolwiek uwagi proszę kierować w wiadomości prywatnej lub w komentarzu. Pozdrawiam Majka

Majka

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 487 słów i 2787 znaków.

Dodaj komentarz