Inna rzeczywistość cz.0

Aliss jest wampirem od urodzenia. Nie ma przyjaciół ani rodziców. Mieszka i chodzi do szkoły w Bostonie. Ubiera się zwyczajnie, stara się być szarą myszką. Niestety nie udaje jej się, bo ma wielu wrogów w szkole. Nikt jej nie lubi, jest wyśmiewana i traktowana jak szmata. Jej życie dopiero zaczyna się gdy wychodzi z murów szkoły. Ubiera się w jej strój przeznaczony do bycia w pełni sobą. Wkłada na swoje smukłe ciało czarną, do pół uda sukienkę i wysokie, czarne buty. Zawsze ma przy sobie nóż, jakby Łowcy Wampirów nagle zaatakowali. Ma wiele blizn i siniaków po skończonych walkach z Łowcami. Potrafi stać się niewidzialna i jest szybsza od niejednego auta.

...

Aliss - główna bohaterka opowiadania. Niebieskie oczy i długie do pasa, proste, czarne jak smoła włosy. Posiada malinowe, duże usta. Jest dziewicą i nigdy się nie całowała. Ma wybuchowy, radosny, a czasem wredny charakter. Nie jest lubiana wśród rówieśników i innych uczniów jej liceum. Nie ma rodziców, wychowują ją dziadkowie. Jest w pełni wampirem. Ma 16 lat.

James - jej wróg z liceum. Szatyn o brązowych włosach i bardzo wrednym charakterze. Nie lubi Aliss, bo ośmieszyła go przez przypadek przed całą szkołą, a teraz będzie chciał się mścić na niej. Wydaje mu się, że coś ukrywa, a on chce wiedzieć co. Jest z tak zwanej 'elity'.

Rose - babcia Aliss

Krzysztof - dziadek Aliss

Koteczka

opublikowała opowiadanie w kategorii fantasy, użyła 260 słów i 1432 znaków.

Dodaj komentarz