Przyjaciółka z przeszłości cz.4

Po chwili Justyna usiadła mu na kolanach i zaczęła się wiercić wywołując u niego natychmiastową reakcję. Poczuł jak jego penis zaczyna rosnąć i twardnieć. Wsunął dłoń pod jej koszulkę i szybko odnalazł jej piersi. Zaczął je ugniatać przez stanik, a potem szepnął jej do ucha "chodźmy do sypialni”. Nie zastanawiała się ani chwili, wstała i chwyciła jego dłoń, a potem zaczęli wspólnie zmierzać ku jego łóżku.  

  Mieli na siebie ogromną ochotę, całowali się co chwilę, a Justyna zaczęła go rozbierać. Zaczęła od koszulki, a potem rozpięła mu rozporek i zsunęła spodnie. Przez bokserki było widać, że mu stoi co wywołało u niej uśmieszek. Wiedziała, że może dać mu seks o jakim marzy. Była seksowniejsza od Magdy i potrafiła to wykorzystać. Mati zdjął jej krótką koszulkę i dosłownie zerwał z niej stanik. Położył się na niej i zaczął ją całować, jednocześnie bawiąc się jej jędrnymi piersiami.  

  Po chwili wsunął dłoń w jej leginsy i zaczął masować jej szparkę przez majtki. Była już troszkę wilgotna, a on miał nadzieję na ostry seks. Przewrócił ją na plecy i zsunął z niej leginsy i majtki. Dał jej klapsa w pośladek – "zabawimy się mała” powiedział i rozebrał się. Następnie poślinił palce i przejechał nimi przez jej rowek. Zamruczała zachęcająco, więc nie tracąc więcej czasu wbił się w nią powodując u niej jęki. Wypięła się tak mocno jak tylko mogła, a on posuwaj ją z całej siły. Uwielbiał z nią to robić, Madzia nie mogła mu dać tylu wrażeń w łóżku. Poczuł się głupio, że myśli o niej właśnie w takiej chwili.  

  Wsunął dłonie pod jej brzuszek i zaczął masować jej piersi, ugniatając je mocno. Wiedział, że sprawia jej tym ogromną przyjemność. Jego kochanka jęczała coraz głośniej, a jej cipka zaczęła robić się mokra. Daj jej klapsa w tyłek, a jej pośladek lekko się zaczerwienił. Wpychał go coraz głębiej i mocniej, a ona prosiła o więcej. Nie miał zamiaru jej odmawiać, lubiła ostre rżnięcie i właśnie takie chciał jej dziś zaoferować. Wyciągnął kutasa i kazał jej uklęknąć. Posłusznie wykonała jego polecenie, a on złapał ją za włosy i wepchnął go jej do buzi. Zaczął rytmicznie nim poruszać i wpychać go tak głęboko, że aż się nim krztusiła. Był tak podniecony, że po paru sekundach doszedł i zalał jej buzie spermą. Wyciągnął swojego przyjaciela z jej ust, a ona oblizywała usta bo sperma zaczęła jej wypływać z ust i ściekała po brodzie.  

- Masz ochotę na więcej? – zapytał władczym głosem, a ona nie odpowiedziała, ale skinęła głową na znak zgody. Liczył na taką odpowiedź, wiec popchnął ją na łóżko i pochylił się nad jej myszką. Przejechał czubkiem języka po jej szparce, a ona poczuła przyjemny dreszcz, który przeszedł przez całe jej ciało. Był jedynym chłopakiem, który doprowadził ją do orgazmu dzięki minecie. Liczyła, że tym razem też się nie zawiedzie. On tymczasem zaczął delikatnie i wolno ją lizać. Zataczał kółka językiem wokół jej kobiecości. Nie zamierzał być taki delikatny cały czas, ale chciał po prostu rozpalić swoją partnerkę. Kiedy była już mokra pochylił się nad nią i wbił swojego kutasa w jej myszkę. Był strasznie na nią napalony i pieprzył ją bardzo ostro. Ona wiła się pod nim i wyginała się w łuk. Przechodziły przez nią przyjemne dreszcze. Nie minęło nawet parę minut kiedy doszedł kolejny raz tym razem w jej cipce.  

  Chciał, żeby ona też dostała orgazmu więc po chwili zaczął znowu robić jej minetkę dzięki czemu po paru sekundach doprowadził ją do euforii. Położył się na niej i przytulił czule.

- Było wspaniale – powiedział i pocałował ją w czoło.

- Chcę zostać z tobą na zawsze – wyszeptała do niego.

  Nie wiedział co jej odpowiedzieć. Kochał Madzię, ale to z nią uprawiał cudowny seks i leżał teraz w łóżku. Było pewne, że nie może tego ciągnąć w nieskończoność, ale nie potrafił wybrać tylko jednej. Spojrzał w jej błękitne oczy i pocałował ją w usta.

- Muszę wyjść wieczorem, wybacz – powiedział po czym wstał i zaczął się ubierać.

"Jest mój, pewnie pójdzie do tej szmaty i powie jej, że to koniec” pomyślała Justyna i z uśmiechem na twarzy wtuliła się w poduszkę.


**********
To już czwarta część mojego opowiadania - mam nadzieję, że się Wam spodoba, a po przeczytaniu zostawicie komentarz. Jestem bardzo ciekawe Waszej opinii na temat tej części.

mathias136

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 840 słów i 4610 znaków.

2 komentarze

 
  • tAjEmNiCzAA

    Za****ste

  • Raven

    To jest chore...