Przyjaciółka z przeszłości cz.1

Magda i Mateusz byli parą już od kilku miesięcy, poznali się podczas stażu i od razu zaczęli się bardzo dobrze dogadywać. Po jakimś czasie uznali, że są dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Ona miała 21 lat, była drobną brunetką o długich włosach, ciemnych oczach i zniewalającym uśmiechu. Mateusz był starszy od niej o dwa lata, miał ciemne, krótko obcięte włosy, niebieskie oczy i sylwetkę sportowca. Każdą wolną chwilę spędzali ze sobą i wszyscy ich znajomi byli pewni, że tej miłości nic nie może zaszkodzić.

   Tego popołudnia spotkali się po pracy i poszli na romantyczną kolację, potem wybrali się do kina i podjęli decyzję, że noc spędzą w mieszkaniu Mateusza. Madzia wyglądała bardzo sexownie, miała na sobie czarną sukienkę z dużym dekoltem. Jej długie włosy luźno spadały na plecy. Jej partner miał na sobie białą koszulkę i jeansy.
    
   Zaraz po zamknięciu drzwi do mieszkania od razu złapał ją w pasie i zaczął namiętnie całować. Miał dziś na nią ogromną ochotę, wziął ją na ręce i zaniósł do sypialni. Położył ją na łóżku, po czym zdjął swoją koszulkę i położył się na swojej ukochanej.  

   Jego dłonie powędrowały pod jej koszulkę, szybko odnalazł jej duże piersi. Zsunął z nich stanik i zaczął je delikatnie masować. Całował ją wsuwając swój język w jej usta i bawiąc się jej języczkiem. Po chwili ściągnął jej koszulkę i zaczął całować ją po brzuszku, który był cudowny. Uklęknął nad nią i zaczął rozpinać spodnie, kiedy usłyszeli dzwonek do drzwi.

- No nie – powiedział Mateusz.

- Idź otwórz, a ja pójdę na chwilkę do łazienki – podpowiedziała mu Madzia i dała swojemu chłopakowi całusa, po czym wstała i wyszła z sypialni.

   Mateusz założył koszulkę i poszedł otworzyć, lecz gdy drzwi się otworzyły zobaczył kogoś kogo się nie spodziewał.  

- Hej, Mati – powiedziała śliczna blondynka i dała mu buziaka w usta.

- Justyna? Co Ty tutaj robisz? – zapytał zdziwiony.

- Wróciłam do miasta i nie mam gdzie spać, ale na pewno nie odmówisz swojej sarence noclegu, prawda? – odpowiedziała i zaczęła zalotnie głaskać go po ramionach.

- Szczerze mówiąc to jestem teraz z dziewczyną i lepiej gdyby Cię nie zobaczyła – zaczął się tłumaczyć, ale nie dała mu dokończyć zamykając mu usta gorącym pocałunkiem. Jej doń powędrowała pod jego koszulkę. Dotykała go w taki sposób, że jego wyobraźnia od razu zaczęła działać. Nie potrafił jej odmówić, po chwili objął ją i przytulił do siebie.  

   Zrobił to w złym momencie, bo Madzia wyszła akurat z łazienki i wszystko widziała. Nie powiedziała ani słowa, ubrała się, spoliczkowała swojego chłopaka i wybiegła z płaczem z mieszkania.

**********
To wstęp do mojego najnowszego opowiadania erotycznego. Co prawda mało było dziś erotyki, ale obiecuję, że to się zmieni w kolejnych częściach. Zresztą Ci którzy czytali moje poprzednie opowiadania wiedzą, że się nie zawiodą. Proszę Was o komentarze, jestem ciekaw co myślicie o moim nowym pomyśle i bohaterach tego opowiadanka.

mathias136

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 579 słów i 3167 znaków.

10 komentarze

 
 • kamilcia23

  Bardzo fajne czekam na następny rozdział:)

 • Ronald

  No komentuje :D witam ...

 • nienasycona

  Prosiłeś, więc komentuję. Chaotyczne takie, urywane.... Już chyba wolałam te gwałty;-)Może dalsza część będzie lepsza...

 • m

  Pisz szybko następna część bo jestem bardzo ciekawa co dalej

 • Malenka96

  Zapowiada się bardzo ciekawie :) ciekawe czy ten chłopak po biegnie za swoją dziewczyną :) czekam na ciąg dalszy :p

 • punkhead

  Mam nadzieje ze nie będzie gwałtów w tej serii opowiadań

 • Minka227

  Czekam na ciąg dalszy

 • Palmer

  Powiem tak, fabuła kuleje. W dodatku za krótko, a o zakończeniu nie wspomnę ;)

 • natka1223

  Ciekawie się zapowiada  :smile:

 • Alex001

  Zapowiada się fajnie :) mam nadzieje, że mnie nie zawiedziesz :D