Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Kurs na prawo jazdy. Marta i instruktor

Kurs na prawo jazdy. Marta i instruktorUczę się jeździć. Instruktor jest typem napalonego samca. A taka odpicowana elegantka, w dodatku nauczycielka, wywołuje u niego jednoznaczne myśli. Kiedy zapina mi pas bezpieczeństwa, robi to tak, żeby jak najdłużej pojeździć ręką po moim biuście... Co, nie da się ukryć, wywołuje u mnie podniecenie. Gdy każe mi dodawać gazu, kładzie mi rękę na kolanie, ściska je i suwa po nim, żeby mnie zmobilizować do szybszej jazdy. Często mnie mobilizuje. Chyba jest ciekawy tego co mam pod spódniczką... Suwanie dłoni po moim udzie powoduje, że moja kiecka wędruje do góry... Udaję, że tego nie widzę. Za to on już widzi moje pończochy...
Kiedy próbuje mi pieścić uda - oczywiście protestuję.
-Co pani taka niedotykalska!
Na parkingu pokazuje mi, co samochód ma pod maską. To ewidentny pretekst, żebym się nachylała... Nie tylko natarczywie gapi mi się w dekolt, ale też ogląda sobie moją wypiętą pupę! Pewnie sobie wyobraża jakieś świństwa! I dobrze... Nachylam się najmocniej jak się da... Wypinam pupę, żeby jeszcze bardziej pobudzić jego wszeteczne myśli...
Okazuje się, że bardzo słaby ze mnie kierowca. Bez szans na zdanie egzaminu. A prawo jazdy jest dla mnie bezcenne! Pracuję wszak w dwu szkołach, a autobusy jeżdżą do tych wiosek za rzadko! Instruktor ma jednak dla mnie propozycję. Zdam egzamin, ale muszę się oddać!
Jestem zdeprymowana. Ale oczywiście stanowczo odmawiam! Jednak widmo niemożności dojeżdżania do pracy powoduje, że się ukorzyłam. Instruktor bierze mnie w aucie, na leśnym parkingu. Jest wulgarny i brutalny. Do tego odmawia założenia gumki. Bierze mnie ostro. Jak dziwkę! Czuję się upokorzona. Co by było, gdyby ktoś mnie tam zobaczył, leżącą na tylnym siedzeniu auta, z zadartą do góry spódnicą, z rozłożonymi nogami.
Gdy taką poniżoną mnie stamtąd odwozi - dopytuję się o egzamin. Słyszę jego śmiech:
-Głupia cipa...egzaminatorowi będziesz musiała dać dupy swoją drogą...

7 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Margerita

  łapka w górę ach ci panowie

 • bella

  na pewno zda za drugim razem. Podwójne zdawanie to teraz norma. Są lepsi ;)

 • Historyczka

  Jurku, jak mam to rozumieć? Jak mam być bardziej uległa? Jeszcze bardziej ulegać na tylnym siedzeniu auta Panu instruktorowi?

 • Jerzy

  @Historyczka Może on lubi raz uległą raz dominującą  :whip:

 • Historyczka

  @Jerzy więc nie zaproszę go do mojego opowiadania

 • Historyczka

  Panowie... oczywiście że nie zdałam...
  Jestem zmuszona podchodzić drugi raz...

 • Jerzy

  @Historyczka Musisz być bardziej uległa lub bardziej wyuzdana ;)

 • marek

  @Historyczka wiesz cieszę się że od razu nie zdałaś, strach by było na ulicę wyjść, a tak będę postaram się o licencje egzaminatora i Cię przeegzaminuję dogłębnie, moja Ty bogini:)

 • marek

  Napisz jak poszedł Marcie egzamin:), Twój wielbiciel

 • Kocurek70

  @marek Obecnie to nie przejdzie. Zainstalowano kamery.  A swoją drogą wasza moje panie naiwność w tej materii, jest porażająca.

 • Jerzy

  Napisz co było dalej - poproszę więcej szczegółowych opisów ;)

 • MrHyde

  to nie jest opowiadanie tylko luźny szkic do wypełnienia kolorowymi kredkami fantazji. ;)

 • Kocurek70

  @MrHyde  Właśnie tak, to tylko zgłoszony szkic na określony temat. Molestowanie jest karalne, jak i gwałt.