Edyta 5

Edyta 5Spakowałem do plecaka ręczniki, olejek, wino i wreszcie udaliśmy się na plażę. Nasz dom stał na wzgórzu. Bezchmurne niebo pozwalało słońcu operować bezkarnie i mocno grzać. Zeszliśmy alejką w dół i dotarliśmy do części ośrodka, gdzie stały wozy kempingowe. Po przejściu między nimi, minięciu sklepu i restauracji, doszliśmy do plaży. Na kamieniach, wyścielonych matami i materacami, opalali się naturyści. Przeszliśmy wzdłuż morza kilkaset metrów do mostku, który prowadził na pobliską wysepkę. W trakcie spaceru nagie, zgrabne ciało Edyty zwracało uwagę wszystkich mijanych mężczyzn.
  
Pokonaliśmy mostek i znaleźliśmy się na wysepce porośniętej piniami. Na jej końcu odkryliśmy piaszczystą plażę, gdzie było niewiele osób. Rozłożyliśmy się na uboczu w cieniu, pod cisem. Edyta, zachwycona plażą i słońcem, z radością pobiegła do morza. Położyłem się na ręczniku i obserwowałem opalającą się obok naturystkę. Była śliczną, pięknie opaloną Brunetką o skórze koloru czekoladki. Duże, jędrne piersi ozdabiały ciemne, sztywne sutki.  Powolnymi ruchami wcierała olejek w te dwa cuda natury. Kiedy wstała, żeby nasmarować nogi i pośladki, zauważyłem kolczyk w wydepilowanej cipce.  

Kobieta zorientowała się, że jest obserwowana. Obróciła się przodem do mnie i uśmiechnęła. Nalała olejek na dłoń i wcierała w podbrzusze. Następnie jej paluszki zjechały niżej i delikatnie wcierały oleisty płyn w cipkę. Widok był bardzo podniecający. Mój kutas zaczął powiększać swoje rozmiary. Brunetka wpatrywała się w niego i oblizywała usta. Usiadła na ręczniku, rozłożyła nogi i kontynuowała masturbację. Coraz szybciej poruszała paluszkami, patrzyła na mnie  i dyszała. Była bardzo napalona.

Wziąłem sztywnego penisa do ręki i zacząłem go posuwać, wpatrując się w pobudzaną  cipkę i falujące piersi. Naturystka szczytowała, głośno jęcząc. Przyspieszyłem tempo trzepania kutasa. Brunetka jęczała i cały czas go obserwowała. Wytrysk zalał mi dłoń, fiuta i podbrzusze. Ślicznotka podeszła do mnie na czworakach. Wyciągnąłem rękę w jej kierunku. Wylizała spermę z moich palców, mrucząc przy tym  seksownie. Następnie położyła się na brzuchu i wylizała resztę spermy z  kutasa i podbrzusza.  

- Jestem Ewa – powiedziała z niemieckim akcentem, uśmiechając się do mnie – a Ty jesteś bardzo, bardzo smaczna menścizna.  Wstała i wolnym krokiem poszła do morza, prowokująco kręcąc zajebistymi,  okrągłymi pośladkami.  

Edyta wróciła kilka minut po mojej plażowej masturbacji. Młode, seksowne ciało ociekało morską wodą. Rozczesała mokre włosy i położyła się na ręczniku. Na plaży pojawiła się Ruda z bliźniakami i położyła obok mojej kochanki. Ponieważ inni plażowicze byli w pewnej odległości od nas, bez skrępowania delikatnie całowała jej usta i pieściła paluszkami sutki. Leżąc po drugiej stronie Edyty, włożyłem dłoń między jej nogi i pobudzałem palcem łechtaczkę. Sutki i łechtaczka po chwili zesztywniały. Opowiedziałem,  w jaki sposób zaspokajaliśmy się przed chwilą razem z nieznajomą Brunetką. Chłopcy podniecili się tym i zaczęli masować  penisy.

Edyta, pobudzana przez nas i słuchając relacji, była coraz bardziej rozgrzana. Włożyłem palce do jej wilgotnej cipki i zacząłem ją posuwać. Głośno jęczała i drżała  podniecenia, kneblowana językiem Rudej.  Jędrne piersi unosiły się szybko w rytm oddechu. Zwinąłem dłoń, złączyłem palce i wepchnąłem w całości do jej rozgrzanej dziurki. Pieprzyłem ją w ten sposób przez kilka minut. Ciało, pokryte solą, wyginało się w łuk. Ruda mocno ściskała palcami jej sztywne sutki. Edyta przeżywała długi, silny orgazm.

Widząc wracającą z morza Brunetkę, przerwałem posuwanie mojej dziewczyny. Ewa usiadła na ręczniku, oparła się na rękach i odchyliła głowę do tyłu. Wypięte piersi prezentowały się fantastycznie,  prowokująco. Ruda i Edyta wstały i podeszły do niej. Usiadły po jej obu stronach i przez  chwilę rozmawiały. Brunetka uśmiechała się i przytakiwała głową, słuchając ich słów. Dziewczyny położyły ją na ręczniku i rozpoczęły pieszczoty opalonych, ciemnych sutków. Ruda spojrzała na bliźniaków i kiwnęła na nich palcem.  

Podeszli do kobiet pieszczących Brunetkę. Jeden z bliźniaków klęknął za jej głową i położył na twarzy swojego grubego fiuta. Otworzyła szeroko usta i wessała go do środka. Drugi klęknął między jej  masywnymi udami i lizał cipkę. Objęła go nogami i przyciągnęła bliżej. Ssała kutasa, wypełniającego usta i coraz głośniej jęczała. Dziewczyny pieściły ustami jej sztywne sutki, od czasu do czasu przygryzając , co wywoływało głośniejsze jęki.  

Chłopcy zmienili się. Jeden klęknął między jej nogami, usiadł na piętach i przyciągnął ją do siebie. Edyta wzięła do ręki jego sztywnego kutasa i nakierowała na mokrą z podniecenia cipkę Brunetki. Chłopak powoli naciągał ją na siebie, aż jądra dotknęły pośladków. Dziewczyna oparła się na łokciach, odchyliła głowę do tyłu i otworzyła zmysłowo usta. Drugi bliźniak wszedł w nie głęboko, przyciskając jądra do jej nosa. Zaczęli powoli posuwać ją w obie dziurki. Kiedy sztywny kutas wchodził w cipkę, drugi wychodził z jej ust. I odwrotnie.

Duże piersi falowały w rytmie ruchów, jakie wykonywali bliźniacy. Ruda pochyliła się nad jej brzuchem i lizała  łechtaczkę, Edyta cały czas lizała i pieściła duże, pełne piersi Brunetki. Cała piątka wyglądała bardzo malowniczo na tle błękitnego morza. Pot lał się z nich strumieniami, kopulowali w pełnym słońcu. Wyjąłem aparat i robiłem pamiątkowe zdjęcia z wakacji.  

Po kilku minutach chłopcy doszli. Z głośnym sapaniem wypełniali spermą  usta i cipkę Ewy. Drżała w orgazmie  i próbowała krzyczeć, zakneblowana tryskającym kutasem. Edyta wyjęła go z ust kobiety i wsadziła sobie do buzi, wysysając kolejne porcje spermy. Krzyk rozkoszy wyrwał się z ust Brunetki.  Ruda zrobiła to  samo z penisem, penetrującym cipę krzyczącej naturystki. Ssały je , mocno ściskając jądra chłopaków. Ewa leżała na ręczniku i powoli dochodziła do siebie. Dziewczyny pomogły jej wstać i razem poszły do morza. Chłopcy położyli się w cieniu i długo odpoczywali po ciężkiej pracy.

Trzy nimfy, po kąpieli i wynurzeniu z morskiej piany, rozciągnęły się na ręcznikach. Kiedy ich ciała odparowały z kropel słonej wody, zająłem się ich smarowaniem. Wcierałem olejek w fantastyczne cycki, czując, jak powiększają się po wpływem dotyku moich dłoni. Jak na komendę, wszystkie odwróciły się tyłem, wypinając seksowne dupki. Z przyjemnością rozcierałem olejek po kobiecych plecach i pośladkach.  
- Wystarczy, błyszczycie jak rybki na grilla - skomentowałem ich wygląd.
- Nie przerywaj kochanie, to takie przyjemne! - wyjęczała Edyta i obróciła się na plecy.

Przyciągnęła mnie do siebie i wessała jądra do ust. Ewa i Ruda poszły w jej ślady. Obróciły się  i zajęły się penisem.  Pieściły mnie razem, ssąc i całując. Wsadziłem ociekające olejkiem palce w ich gorące cipki. Posuwałem je od środka czując,  jak sztywnieje mi kutas.  Edyta rozłożyła nogi, znowu przyciągając do siebie. Wbiłem się w nią, posuwając dłońmi leżące po bokach ślicznotki. Słonce prażyło niemiłosiernie. Pot lał się  ze mnie strumieniami . Dziewczyny doszły niemal jednocześnie, jęcząc i krzycząc. Z rozkoszą wypełniłem spermą rozgrzaną dziurkę mojej kochanki. Dłonie ociekały sokami Ani i Ewy, które wyły jak spełnione suki.
    
Po kilku godzinach pobytu na plaży, przerywanego kąpielami w Adriatyku i pieszczotami, postanowiliśmy wrócić do domu. Upał był nie do wytrzymania. Zabraliśmy ze sobą seksowną Brunetkę, która spodobała się wszystkim.  Po powrocie usiedliśmy w chłodnym, klimatyzowanym salonie. Nalałem  wino do kieliszków, dodałem lodu  i podszedłem do Ewy. Siedziała na kanapie, między Anią i Edytą.  Mój kutas znalazł się na poziomie jej twarzy. Odebrała  ode mnie kieliszek, wypiła łyczek i zanurzyła kutasa w chłodnym winie. Skurczył się pod wpływem zimna. Następnie pociągnęła duży łyk wina i wessał kutasa do buzi. Powoli zaczął  pęcznieć w cudownie chłodnych ustach. Dziewczyny zajęły się pozostałymi. Edyta obciągała jednemu bliźniakowi, Ruda drugiemu. Po kilku minutach trzy  kutasy dumnie sterczały przed twarzami pięknych kobiet.  

- Dziewczyny! Pora na zbiorowy anal ! – rzuciła hasło Ruda i sięgnęła po olejek.
Napalone dziewczyny nasmarowały olejkiem nasze sztywne penisy.  Klęknęły na kanapie, jedna obok drugiej , wypinając zachęcająco seksowne dupeczki.  
- Czekamy na chętne , wielkie kutasy!!!!

Zbliżyłem się razem z chłopakami do kanapy. Rozszerzyłem kciukami brązowe pośladki Ewy i powoli wciskałem śliskiego penisa w jej odbyt. Kątem oka obserwowałem, jak wielka pała bliźniaka znika w dupie Edyty. Wszystkie panie głośno jęczały. Moje jądra rozpłaszczyły się na cipce Brunetki. Chwyciłem ją za biodra i mocno waliłem w dupę. To samo robili bliźniacy z Edytą i Rudą. Posuwaliśmy ich ciasne dziurki gwałtownie, co chwilę uderzając w wypięte pośladki.  
Dziewczyny krzyczały coraz głośniej. Klimatyzacja sympatycznie chłodziła nasze ciała. Trzy pary  cycków kiwały się w rytm naszych pchnięć. Odbyt Ewy był cudownie ciasny, moje jądra uderzały o jej nabrzmiałą z podniecenia cipkę. Edyta wystawiła język w jej kierunku. Lizały się w trakcie  rżnięcia, głośno jęcząc. Ich pośladki były coraz bardziej czerwone i opuchnięte. Doszedłem pierwszy, wypełniając spermą odbyt krzyczącej Brunetki.
  
- Ty i twój brat też tam skończycie – wydyszała Ruda do chłopaka, który ją ostro pierdolił.
Wyszedłem z Ewy i odsunąłem, robiąc miejsce dla braci. Bliźniak wyszedł z dupy Rudej i wbił się w dupę Ewy. Ruda objęła dłońmi jej duże, pełne piersi i mocno ściskała. Po chwili kolejny wytrysk wypełnił odbyt Brunetki. Sperma ściekał po cipce i zalewała kanapę. Na zakończenie, w rozciągniętą dupę Brunetki, wszedł bez problemu wielki kutas drugiego bliźniaka. Jego jądra, uderzając o cipkę, rozchlapywały ściekającą spermę. Edyta oparła się o  plecy Ewy, włożyła rękę między jej uda i pobudzała śliską od wytrysków łechtaczkę. Bliźniak, ciężko dysząc, spuszczał się do środka. Brunetka położyła głowę na oparciu kanapy i długo jęczała. W tym czasie Ruda wylizała jej mokra od spermy cipę, doprowadzając do kolejnego orgazmu.  

- Byliście cudowni – powiedziała Ewa na pożegnanie – mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Wycałowała wszystkich i na chwiejnych nogach opuściła nasz dom.

Wieczorem zrobiło się nieco chłodniej. Postanowiłem pójść potańczyć z moją cizią. Chciałem zaprosić Rudą z bliźniakami, ale pojechali zwiedzać Rovinj. Edyta ubrała rozgrzane ciało w cienką, krótką i półprzeźroczystą sukienkę. Wysokie szpilki okryły jej stopy.  Impreza odbywała się na tarasie restauracji ośrodka. Do tańca grała miejscowa kapela. Było bardzo dużo ludzi i prawie wszystkie miejsca zajęte. Przysiedliśmy się do stolika, przy którym siedziało już dwóch Włochów.

Zamówiłem butelkę białego wina i po wypiciu pierwszych kieliszków,  poszliśmy na parkiet.  
Tańczyliśmy blisko godzinę. Przez ten cały czas. Włosi bezczelnie wpatrywali się w Edytę. Cieniutka warstwa materiału sukienki opinała się wyzywająco na jej piersiach i zgrabnych pośladkach. Smukłe, gołe nogi w wysokich szpilkach wzmacniały atrakcyjność jej wyglądu. Wróciłem do stolika zlany potem, Edyta pozostała na parkiecie.
  
Włosi skorzystali z okazji i na zmianę obtańcowywali moją kochankę. W trakcie tańca bez  skrępowania masowali jej pośladki i obmacywali  piersi, szepcząc jej co chwilę coś do ucha. Niekiedy przypadkowo podsuwali do góry krótką sukienkę, odsłaniając nagie pośladki. Widok sztywnych, sterczących sutków, prześwitujących spod cienkiego materiału, świadczył o podnieceniu dziewczyny. Obserwowałem tą publiczną grę wstępną, popijając chłodne, białe wino.  

W przerwie dla orkiestry, Włosi zaprosili na szampana do swojego apartamentu.  Napalona i podniecona Edyta spojrzała na mnie. Widać było, że nowo poznani mężczyźni bardzo ją kręcą. Podniosłem kciuk na aprobatę i kiwnąłem głową na zgodę. Zaraz po przekroczeniu progu apartamentu,  przylgnęli do niej w konkretnym celu.  Zaczęli ją całować, pieścić i rozbierać. Nie mieli wiele do roboty, gdyż po zdjęciu skąpej sukienki stała przed nimi naga, w samych szpilkach. Jej piersi falowały w rytmie przyspieszonego z podniecenia oddechu. Sami też szybko pozbyli się ubrań. Mieli ciemne opalone ciała i duże, opalone fiuty.  

Usiadłem wygodnie w fotelu, zapaliłem papierosa  i obserwowałem rozwój wydarzeń. Edyta klęknęła na krześle i wypięła dupkę. Jeden z panów kucnął za nią i lizał cipkę, drugi ustawił się z przodu, a ona brała do buzi jego kutasa, mocno się śliniąc. Po kilku minutach takich pieszczot przenieśli ją na łóżko i zamienili się rolami. Duży kutas wypełniał jej usta, a gruby i ruchliwy język cipkę. Jęczała z podniecenia, trzymając za włosy faceta, który ją lizał. Włosi przewrócili ją na brzuch. Jeden wszedł w nią od tyłu, drugi wsuwał się w chętne i szeroko otwarte usta. Posuwali ją w ten sposób przez dłuższą chwilę, jej dziurki były maksymalnie rozciągnięte przez duże, włoskie pały.  
                      
Ponownie przewrócili ją na plecy i zamienili się miejscami. Kutas z buzi,  wcisnął się w jej odbyt, drugi wrócił do jej ust. Edyta była ostro rżnięta, dodatkowo onanizowała się i głośno jęczała, kneblowana wielkim fiutem. Po kolejnych minutach walenia facet wyszedł z dupki, położył się a ta dziwka usiadła na nim, ponownie wprowadzają jego sztywniaka do odbytu. Kolega kucnął przed nią i wbił się w jej cipkę. Posuwali ją mocno w obie dziurki. Edyta głośno przeżywała nadchodzące jeden po drugim orgazmy.  
    
Włosi walili ją ostro, zmieniając pozycje. Kutasy mijały się w jej dziurkach coraz szybciej, czemu towarzyszyły okrzyki rozkoszy. Przyspieszone oddechy i jęki mężczyzn świadczyły o tym, że dochodzą. Wyszli z mojej dziwki i kazali uklęknąć na dywanie. Przy pomocy ust i dłoni doprowadziła ich do wytrysków. Sperma zalała jej twarz i piersi. Wylizała do czysta oba kutasy i padła na łóżko. Pogratulowali mi takiej fajnej, super dupy. Przynieśli z lodówki obiecanego szampana. Wypiliśmy go za zdrowie pięknych kobiet i umówiliśmy się na wspólne opalanie, następnego dnia...

cuck

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 2766 słów i 14931 znaków.

3 komentarze

 
 • Bogu

  Część 5-ta. Jesteśmy na półmetku, gdzie z reguły sprawy się zaczynają rozpadać. Czy tu też tak będzie?

 • cuck

  @Bogu Akcja dopiero się rozkręca...zobaczymy  :hi:

 • elenawest

  Genialne! :-D

 • cuck

  @elenawest Zawsze można liczyć na Ciebie... :jupi:

 • elenawest

  @cuck oczywiście ;-) ciebie bardzo chętnie czytam :-D

 • Lachim1978

  The best jak wszystkie z tej serii :jupi:

 • cuck

  @Lachim1978  :bravo:  będą następne  :faja: