Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Dla pieniędzy

Japonia dla wielu osób wydaje się krajem szczęśliwym, dobrze rozwiniętym. Ale dla Asami sprawa wyglądała trochę inaczej od kąd pamiętała nie miała łatwego życia, jej ojciec zmarł  gdy miała 10 lat, strasznie to przeżyła zresztą tak samo jak jej matka i mająca wtedy zaledwie 4 lata młodsza siostra Yuina. Żyły w trójkę w małym domku na wsi, do szkoły miały daleko ale musiały chodzić same na piechotę, matka od rana była w pracy. O dobrą szkołę na wsi było trudno dlatego gdy Yuina miała pójść do szkoły średniej wyższego stopnia to dorosła już wtedy Asami nalegała aby wysłać dziewczynkę do szkoły płatnej, zapewniła matkę że pokryje część czynszu szkolnego. Asami miała jedną rzecz która dawała jej szczęście w życiu, była niewątpliwej urody, był to chodzący przykład japońskiej idealnej dziewczyny wyglądającej jak żywcem wyjęta z anime. Czarne włosy do szyi, duże niebieskie oczy, duże jak na japonkę piersi, zgrabna figura. Do tego była bardzo bystra, więc kiedy zrozumiała że jedynym wyjściem aby odciążyć matkę i dać siostrze lepsze wykształcenie a zatem przyszłość jest praca jako prostytutka, zabrała się do pracy, początkowo z oporem ale zaczęła zaspokajać kliętów i uszczuplać ich portfele, nie liczyła sobie mało ale zważywszy na jej urodę klienci nie skąpili. Pracowała przez pośrednika który podawał się jako Pan Hiroto, pewnego dnia gdy przyszła do niego po wypłatę zaproponował on jej dziwaczną rzecz, otóż znajomy po fachu Pana Hiroto trudniący się również nagrywaniem filmów, planował nagrać teleturniej, główna nagrodą miało być w przeliczeniu na dolary około 10000$ więc nie mało, szczególnej dla Asami która tych pieniędzy naprawdę potrzebowała. Zasad teleturnieju Pan Hiroto nie znał ale dał numer do organizatora. Gdy  Asami do niego zadzwoniła po krótkiej rozmowie umówiła się na spotkanie z nim. Gdy za dwa dni stawiła się na nie w jego domu, który warto wspomnieć był dobrą godzinę jazdy autem od jej domu w jednym z największych miast w okolicy, zaprosił on ją na herbatę, po jej wypiciu powiedział wprost:
-ten teleturniej to moja największa inwestycja, musi mieć dobrą oglądalność, nie każda chętna  się w nim znajdzie, ty wyglądasz z wierzchu obiecująco, ale musisz się rozebrać abym mógł cię przyjąć.
Asami wąchała się ale tylko przez chwilę, zdjęła bluzkę i spódniczkę pokazując zestaw czerwonej koronkowej bielizny, po chwili i i wylądował na podłodze ukazując symetryczne piersi i ogólna brzoskwinkę. Mężczyzna chwilę podziwiał widoki potem poprosił aby się obróciła po czym powiedział że bez dalszych kąplikacji się dostała.
                                       C.D.N.

Pisarz

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 508 słów i 2767 znaków, zaktualizował 19 maj 2020. Tag: #japonia

1 komentarz

 
 • kitu

  Oj małolat,wroc Ty się do szkoły i wyeliminuj błędy ortograficzne.Co do opowiadania-mało atrakcyjne tematycznie,nudnawe-ale pewnie to początek dopiero.

 • Pisarz

  @kitu co do ortografię nie wiem o co chodzi bo mam aktywna autokorektę, poza tym mam dysleksję ci też nie pomaga. A co do nudnawosci to wiem o co ci chodzi ale zdecydowałem się to podzielić na częścj bo było za długie. To jest takie wprowadzenie, przedstawienie postaci ja nakreślenie fabuły, która się mocno rozwinie. Btw. dzisiaj wżucam ciąg dalszy mam nadzieję że będzie lepszy. Dzięki za komentarz.

 • kitu

  @Pisarz Podaję wychwycone błędy:,,od kąd(odkąd),kliętów(klientów),wąchała(wahała),kąplikacji(komplikacji)..I to tyle.Moze dalej bedzie i poprawniej i ciekawiej.

 • Pisarz

  @kitu postaram się

 • Indragor

  @Pisarz  "poza tym mam dysleksję" - dlatego wymyślono edytory tekstu ze sprawdzaniem pisowni (patrz mój komentarz pod cz. 2).