Głupie - str 4

 • Był sobie ginekolog i coś przeskrobał

  Był sobie ginekolog i coś przeskrobał.

 • Brał facet udział w zawodach

  Brał facet udział w zawodach strzeleckich i mu to nie wypaliło.

 • Co jesz ? Wątróbkę Daj kawałek

  - Co jesz ?
  - Wątróbkę.
  - Daj kawałek.
  - E tam. Same kości.

 • Co to jest? poeta blondynka poeta

  Co to jest? poeta, blondynka, poeta
  Odpowiedz: Kazimierz Przerwa - Tetmajer

 • Był sobie bardzo znany i bogaty rycerz

  Był sobie bardzo znany i bogaty rycerz. Ani pieniądze ani sława, jak to powszechnie wiadomo szczęścia nie dają. I tak, bohater naszego dowcipu nie był szczęśliwy. Postanowił pewnego dnia owo "szczęście" znaleźć. Kupił sobie kijek od mopa, zawiesił nań worek (treningowy), paczkę malborasow i wyruszył w świat. Szedł, szedł, aż doszedł do rozdroża czy jak kto woli rozstaju dróg. Jedna droga idzie w prawo druga w lewo. Pośrodku chatka... Bohater naszego dowcipu, słynny i bogaty rycerz, wszedł do słynnej chatki która w każdym dowcipie o walecznych rycerzach powinna się pojawić. Rycerz wchodzi do chatki gdzie czeka na niego stara babunia.  
  - Witaj stara babuniu - mówi rycerz.
  - Witaj wędrowcze.
  - Szukam, stara babuniu szczęścia czy możesz mi powiedzieć w która stronę mam iść.  
  - Jeśli pójdziesz w prawo - odpowiada babunia - znajdziesz szczęście. Po prawej bowiem stronie mojej chatki idzie droga do ogromnego zamku, w zamku mieszka prześliczna księżniczka, zajebista dupa, przysięgam. Możesz się z nią ożenić. Jej ojciec - król jest już starym dziadkiem niedługo odejdzie z tego świata a jak wykituje ty odziedziczysz jego majątek. Mówię ci stary. Jak pójdziesz w prawo będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jeśli zaś pójdziesz w lewo - ciągnie stara babunia - to Cię POJ.....
  Rycerz zdębiał, nie wiedział co powiedzieć. Nie mógł uwierzyć ze szczęście może być tak blisko w końcu stwierdził ze stara babunia go podpierdala ..a o oto co sobie pomyślał..
  - Kur.. to musi być podpierdułka, jakiś kit. Nie wierzę w te bzdury, chromolę to, idę w lewo raz kozie śmierć! I poszedł w lewo. Po kilku godzinach szybkiego marszu doszedł do wielkiej rzeki. W rzece stał wieki smok. Olbrzymia bestia z pięcioma głowami. Jak, kur.., rycerz nie wyskoczy. Jak nie zaczyna odrąbywać kolejno głów: pierwszej, drugiej , trzeciej. Wyciaga sztylet, wbija go w sam środek serca wielkiego smoczyska. Na to bestia się wyrywa i krzyczy: POJ..... CIĘ!? JA TU KUR.. TYLKO WODE PIJĘ.

 • Co to jest 10000 kalorii? 5000

  Co to jest 10000 kalorii?
  - 5000 tiktaków.

 • Tato co to jest? To są czarne jagody

  - Tato co to jest?
  - To są czarne jagody synku.
  - A dlaczego są czerwone?
  - Bo są jeszcze zielone.

 • Spójrzmy na ciąg cyfr 1 2 3 4 5 6

  Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka? Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
  cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.

 • Wchodzi gość do restauracji Prosi

  Wchodzi gość do restauracji. Prosi o kartę dań.
  Kelner podaje klientowi menu i odchodzi.
  Gość powoli przegląda kartę, następnie wyrywa stronę po stronie i zjada.
  PYTANIE:
  Z jakiego kraju pochodzi gość?
  ODPOWIED¬:
  Z Jemenu

 • Gdzie idą te dwie śliczne nóżki??

  - Gdzie idą te dwie śliczne nóżki??
  - Jak się między nie nic nie zaplącze - to do kina.

 • Nowości z list przebojów Rekordy

  Nowości z list przebojów: Rekordy sprzedaży w Mediamarkt bije grupa CD-RW
  z albumem 700MB.

 • Dwóch dresiarzy kąpało się w rzece

  Dwóch dresiarzy kąpało się w rzece, i wyłowiło trupa. A trup był już nieźle podzielenialy. Mimo to dresiarze pomyśleli /wow!/, że trzeba człowieka ratować, i tak zrobili. Pierwszy robi reanimacje. Wbił mu słomkę w dupę i dmucha. Trochę się zmęczył, powiedział do drugiego:  
  - Teraz ty.  
  A tamten wyjął słomkę, włożył druga strona i powiedział:  
  - Brzydzę się po tobie.