Tylko on-¢zęść 1

Tylko on-¢zęść 1¢zęść 1
~ρřƶƹȿƶłǿś~
Natalia- szara myszka. Nigdy nie sprawiała problemów. Przeciętna uczennica którą każdy miał za uzdolnioną w wielu zakresach. Blondynka o „kolorowych” oczach. Niewierząca do pewnego momentu swojego życia. Zawsze miała swoje grono „zabawek”. Mimo wszystko z przejściami o których mało kto wiedział.
Michał- „idealny” blondyn o niebieski oczach. Mimo zgrywania twardego zawsze nawet drobnostka potrafiła go zranić. Miał wcześniej jedną osobę która była tą najważniejszą- jego kuzynka, Madzia. Oprócz niej miał grupkę dziewczyn od seksu i tak dalej.
~~~
Zabić się czy nie? Hm.. hm.. hm... Ludzie by to olali tak czy siak. Hah.. mam dziecko, młodszego brata, nie mogę go zostawić. Idiotko będzie super. Pamiętasz? Śpiączkę? Czerń? Było super co nie? Tak! Ale.. nikt nie płakał. Kto był wtedy przy Tobie? Mama. Kto płakał? Nikt. Mogłaś nie przeżyć. No.. miałam 1%.. kurwa nienawidzę Cię! Jesteś moją podświadomością powinnaś być po mojej stronie! Mhm mhm. Tak myślała od 13 kwietnia czyli od dnia jej wypadku samochodowego. 21 sierpnia wszystko się zmieniło.. poznała swoje szczęście. To znaczy wtedy to był zwykły chłopak, ale po 5minutach rozmowy nie mogła wytrzymać bez niego. Zaczęli być parą. Ohohohoh żeby nie było tak idealnie. W jej życiu nadal było piekło w domu.. psychicznie była wrakiem. Mimo to.. bądź co bądź miała GO. Mimo zerwań i kłótni, był obok niej zawsze. Pokochała go.. nie widziała po za nim świata. Z wzajemnością.. Poznała jego kuzynkę. Wcześniej myślała co jest w niej takiego „wow”, ale ona.. jezus. Natalia rozmawiała z nią rzadko, ale strasznie ją pokochała. Przecudowna 14-latka! Liczyła, że ich dwójka będzie przy niej na zawsze czy słusznie?
C.D.N.

upadlyaniolek1011

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 320 słów i 1833 znaków, zaktualizowała 3 lut 2019.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto