DO MIŁOŚCI

DO MIŁOŚCI

Mówią że uskrzydlasz  
Mówią że jesteś najpiękniejsza na świecie
Że sprawiasz że człowiek rozkwita i promienieje
Że tylko ty się liczysz i jesteś najważniejsza
Że gdy przychodzisz wszystko staję się lepsze i prostsze, przykrywasz sobą cały smutek i samotność, tamując lukę w sercu.
Wszyscy definiują cię jako piękno i szczęście, co jeśli ci powiem że tak nie jest?  
Co jeśli ci powiem że tylko ranisz, że przez dotychczasowe życie widzę cię przez pryzmat nieodwzajemnienia, że czuję straszną samotność i ból duszy ponieważ twój pieprzony amor ukuł tylko mnie a jego zaoszczędził, że nie ma dnia żebym o nim nie myślała nie mogąc z tym nic zrobić.
Mogą to być tylko moje żale lecz wiedz że nas jest więcej, wstajemy silne by w pancerzu obojętności przetrwać dzień lecz gdy znajdziemy się w nocy w ciemnym pokoju nie mamy siły by walczyć z twoim potężnym bratem- cierpieniem.
Chciałabym się tobą zachwycać lecz nie potrafię,
Bo widzisz świat widzi cię w cudowny sposób, ja nie miałam takiej okazji.

Czyzbyzakochana

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 194 słów i 1084 znaków.

2 komentarze

 
 • agnes1709

  Całkiem przyzwoicie. A gdybyś jeszcze dostawiła przecinki...:D p.s. "... tamując lukę w sercu". "Wypełniając" raczej;)Łapka.

 • Czyzbyzakochana

  @agnes1709 wezmę to pod uwagę 😊

 • agnes1709

  @Czyzbyzakochana :D

 • AlexAthame

  Fajnie to ujelas. Milosc to milosc.Nie jest niczemu winna. Mowia: Widzialy galy co braly. Tylko kobiety czasem lubia typ lotra. Taki meski i w ogole. A tacy wlasnie lamia serca.Niestety nie ma reguly. Czasem i dobry chlopak zrani.Pisze z wlasnego doswiadczenia :)