Dojrzewanie

Fikcja literacka- fantazje erotomana :)

Siostra cały czas siedziała mi w głowie. Cały czas onanizując się moje myśli były skierowane ku wspomnieniom; które wydarzyły się kilka tygodni temu. Pewnie się dziwicie dlaczego nie poszedłem za ciosem i nie posunąłem się dalej albo czemu nie kontynuowałem intymnej przygody z nią. Cóż chciałem i to bardzo. Próbowałem rozmawiać, podmacywałem i podglądałem w łazience, ale wszystko odbywało się na zasadzie siłowej tzn. gdy łapałem za biust czy tyłek dostawałem po łapach  i się wyrywała. Myślałem,że mi zacznie pozwalać się dotykać ,pieścić uprawiać seks a tu nic z tych rzeczy. Ja chciałbym ,ale z jej strony nie było żadnej współpracy.
Nie miałem z kim o tym porozmawiać ,kogo się dopytać co robić aby ona w końcu mi uległa.
Podczas podglądania zauważyłem ,że jej włoski zniknęły. Ogoliła sobie szparkę na zero. Bardzo mnie to podniecało. Bardzo młoda szparka super wyglądała z jej małymi ale coraz większymi piersiami. Śmiało mogę powiedzieć ,że jej piersi zmieniały się na moich oczach.  

Nastały wakacje. Dzień wcześniej rodzice namówili nas ,abyśmy pojechali na działkę dziadków razem. Zapowiadała się słoneczna pogoda , więc chętnie się zgodziliśmy. Działka była na uboczu a do tego ,że sąsiedzi też już swoje late mieli, często był blogi spokój.
Ojciec nasz kilka dni temu zakupił duży  basen ogrodowy i czas najwyższy było go sprawdzić czy woda w nim się nagrzała.  

Mieliśmy tam spędzić weekend z mamą, bo ojciec miał dojechać po pracy w sobotę wieczorem.
Spać było gdzie, bo choć domek był mały to jednak dwa pokoiki z łóżkami były. A ja miałem spać sobie w namiocie.

Także w piątek niemal od samego rana pojechaliśmy na działkę. Ja skosiłem trawę, matka z siostrą ogarniały grządki. W międzyczasie mama dostałą informację, czy mogłaby pojawić się w szpitalu, bo koleżanka wypadła z dyżuru. Mama z początku się opierała, bo nie była przygotowana na wyjazd do pracy. Odzież w domu do prasowania. W końcu uległa i się zgodziła. Wiązało się to z tym ,ze ona musiała jechać do domu wcześniej i się nas zapytała czy się zwijamy z nią czy zostajemy tu sami z psem. Ja stwierdziłem ,ze zostaje bo chce skorzystać z basenu i się po opalać . Siostra w sumie też się od razu zgodziła. Mama poinstruowała nas co i jak , gdyby coś się wydarzyło nieoczekiwanego. Była 15 godzina gdy zostaliśmy sami.  

Siostra weszła do basenu , w basenie był taki dmuchany mały materac na którym się położyła i wystawiła swoje ciało ku słońcu.
Chwilę jej się przyglądałem i wskoczyłem też do basenu obficie ją chlapiąc.  
Zaczęła się na mnie wydzierać co spowodowało u mnie reakcje ,że przewróciłem materac a ona wpadła całkiem do wody.
Dopadłem do niej i złapałem pod wodą. Zaczęła się wyrywać a ja korzystając z jej nie mocy złapałem za biust.Pod palcami poczułem sztywną brodawkę.

Ośmielony podciągałem jej strój do góry i dotykałem jej biust bezpośrednio. Nic nie mówiła , skuliła się trochę jakby się zasłaniała przed niepożądanym wzrokiem obcych, ale pozwalała się dotykać. Stałem za nią i ja obmacywałem. Mój penis stanął mi i siostra na pewno czuła go na swoim tyłku . Najchętniej ściągnął bym jej jeszcze dół. Miałem wielką ochotę dotknąć ją tam na dole , poczuć jej płatki miedzy palcami. Ale nie wiem czy się bałem ,że ucieknie czy zrobi jakiś inny ruch . Nie wiem czekałem na jej ruch na coś co da mi do zrozumienia ,że ona chce , że mogę.

rogaczzwyboru

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 711 słów i 3643 znaków, zaktualizował 14 sty o 18:24.

Dodaj komentarz