Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Uległa nastoltka - intensywny seks z dominatorem. (cz.2)

Ten weekend Marcelina spędzała u Michała w domu, więc w końcu mieli mnóstwo czasu dla siebie...
Późnym wieczorem po kąpieli Michał zaczął kusić nastolatkę. Namiętnie się całowali przy czym mężczyzna swoimi dużymi dłońmi zaciskał się mocno na pośladkach nastolatki.  
Podniósł ją i zaniósł do sypialni i rzucił ją wręcz na ogromne łóżko.
Powiedzial, aby zamknęła oczy co wykonała a w tym czasie przypiął kajdankami ręce Marceliny do łóżka, czym dziewczyna wydawała się być niesamowicie zaskoczona i podniecona.
Facet zacząl lizać cipkę nastolatki przy czym ta zaczęła drżeć z podniecenia i wić się pod nim. Michał też był niesamowicie podniecony więc przeszedł do konkretów- zaczął przesuwać swoim żołędziem po jej nabrzmiałej łechtaczce po czym zdecydownym ruchem wepchnąl całego członka w jej bardzo ciasną, ciepłą, wilgotną brzoskwinkę. Dziewczyna podniecająco i tak łagodnie piszczała z rozkoszy co tylko przyspieszało ruchy bioder Michała, który pieprząc ją bawił się jej delikatnymi piersiami, co sprawiało jej przyjemny ból od czasu do czasu lekko podduszając ją.
Ten cudowny stan trwał nadal; Marcelina próbowała uwolnić bezskutecznie ręcę podczas, gdy Michał mocno ją posuwał co sprawiało, że ciasna cipka dziewczyny mocno zaciskała się na kolosie mężczyzny zalewając jego jądra sokami. Była ona na tyle mała, że czuła jak penis w niej pulsuje i milimetr po milietrze przesuwa się. Ten seks był tak namiętny, gorący i intensywny, że oboje doszli dość szybko.
Marcelina będąc blisko szczytowania pulsowała i piszczała coraz bardziej,  Michał zaczął gardłowo pojękiwać aż w konću nadeszedł ten stan- niesmowity orgazm kończący się wręcz spazmami, a Michała zaś przyjemnie bolesnym z intensywnośći wytryskowi wprost do wnętrza nastolatki zalewając przy tym jej całą, ciasną muszelkę.
Ta gorąca para zdecydowanie miała dość wrażeń jak na jedną noc i oboje zasnęli padnięci z wycieńczenia w objęciach.

CDN!

5 komentarzy

 
 • Zdrowynapalony

  Niestety chłopie nie jesteś kobietą xD

 • Somebody

  Opis stosunku ubogi i podany w estetyce taniego porno... Nie mogłam ani się wczuć, ani dobrze poznać bohaterów. Jak na standardy "pocieracza" za mało szczegółów, za krótko. Plusem jest to, że błędy mieszczą się w granicach tolerancji. Podsumowując, dla mnie nuda

 • agnes1709

  @Somebody Pocieracza :lol2:  :smiech2:  :smiech2: No i jak Cię nie kochać?  :dancing:  <3

 • agnes1709

  Szybko im poszło w tym pulsowaniu, piszczeniu i zaciskaniu, chyba byli ostro wyposzczeni. Bardzo OSOBLIWY tekst. :D

 • Indragor

  @agnes1709 Według tytułu jest to "Uległa nastoltka", a nie nastolatka, więc nie dziwi, że gdzieś tam sobie cichaczem pulsowała.

 • agnes1709

  @Indragor O:eek: Nawet nie zwróciłam uwagi, do cna pochłonięta ido... ekhm - erotyzmem, przepraszam :D

 • Indragor

  @agnes1709  :D

 • Tet

  Dużymi dłońmi zaciskał SIĘ mocno? Hehehe 😁

 • tatuś

  wow pisz więcej