Ten pierwszy raz...

To był piękny letni wieczór. Z koleżankami i kolegami pojechałam pod namiot na 2 tygodnie. I wtedy właśnie miało to miejsce. Tak, mój pierwszy raz... z facetem. To było tak, że byliśmy nad jeziorem. Tam było 5 przystojnych ratowników, ale jeden podobał mi się najbardziej. Pewnego razu gdy moje koleżanki poszły się zesikać do kibla, który był mały i zawsze brakowało tam papieru do wytarcia d*py, a ja siedziałam naga w namiocie to do mnie przyszło tych 5 ratowników. Zdjęli ze mnie ubranie, którego nie miałam i zaczęli mnie ruchać. Jeden z nich na chwile wyszedł i zawołał jeszcze 6 swoich kolegów. I tak 15 facetów dymało mnie na raz. Dostałam chyba 30 orgazmów, a wtedy jeden z 6 kolegów poszedł po jeszcze jakiś 4 ludzi. Z tego co słyszałam jeden był dozorcą, drugi był chyba murarzem, a ten trzeci to już zapomniałam. No i właśnie wtedy dymało mnie już 19 ludzi! Na raz! I wtedy dotarło do mnie, że mogę być w ciąży więc zaczęłam krzyczeć. Wrzeszczałam ratunku, ale wtedy przyszli ci koledzy z którymi tu przyjechałam (5 ich było) no i też mnie zaczęli dymać. Ale to nie koniec opowieści. Jakoś udało mi się uciec przed tymi 25 facetami w krzaki, ale tam czekał na mnie jakiś pijak i też mnie wyruchał W sumie tego feralnego dnia wyruchało mnie 28 facetów.... Teraz niestety jestem w 7 miesiącu ciąży i brzuch mi trochę przeszkadza pisać... Mój brzuch naprawdę jest duży: mam w nim aż 28 dzieci... w maju planuję operację wstawienia mi 6 sztucznych piersi, bo muszę te dzieci jakoś wykarmić...

~Zakochana

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 302 słów i 1595 znaków.

13 komentarze

 
 • agnes1709

  A cóż to za perła?! Trzydzieści orgazmów?! I serce CI nie stanęło? O JAAAAAA!!!!!
  Do tego dwudziestu ośmiu potomków? Dobra jesteś! W słoniu tyle się nie zmieści, powiedz mi, jak to się robi? Piersią raczej nie podoła, rozważ zakup krowy (trzech krów). I ten murarz... Na pewno sprawnie zaciąga zaprawę:lol2:
  Niezaprzeczalnie najlepsze opowiadanie erotyczne, z jakim miałam do czynienie, ale proponuje zmienić kategorie na: "śmieszne".
  Pozdrawiam!
  p.s. Możesz mi nakreślić miejsca, gdzie kobieta posiada dziewiętnaście dziur? (pomijając porwany sweter).

 • OnkelTomAngelripper

  Jakie gówno ja pierdole. xD
  Mam nadzieję, że to ,,opowiadanie" było wstawione jako troll, bo jeśli nie to jest najgorsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytałem.

  Tak Btw. ta abominacja nawet nie może być nazwana ,,opowiadaniem".

 • agnes1709

  @OnkelTomAngelripper Wyluzuj, to chyba miał być żart (choc pewna być nie mogę), ale się uśmiałam i jest cool! Czasem trzeba takich tworów, dobra na doła ;)

 • patt

  Hahahahahaahaha xD  :crazy:

 • goracakicia

  Po pierwsze nie umisz dodawać 6+5=11 a nie 15 po drugie ciążą tak bardzo mnoga to chyba tylko po in vitro ale nigdy tak się nie zdążyło żeby kobieta urodziła 28 dzieci na raz a po trzecie to gdzie te piersi chcesz sobie wstawić?

 • iga

  kiedyś wy****ł mnie kolega brata i na długo pozostało mi to w pamięci. Miałam już kilu facetów ale po raz cipka moja była pieprzona tak ogromnym  ****em. Gdy wchodził we mnie wydawało mi się , że **** jego rozpycha nie tylko moją piczkę ale i biodra

 • pokerface

  Wybujała wyobraźnia, w przeciwieństwie do tych 28 dzieci na pewno jest...  :crazy:

 • kinia

  kto wymyśla takie opowiadania

 • kinia

  beznadzieja

 • Aśka

  A **** nie kłam dziewczynko coś ci sie we łbie ****!

 • dziewczyna

  :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:  
  żal. ciekawe jakim cudem masz 28 dzieci na wet jak cie wy****ło 28 chłopów to i tak byś miała 1 dziecko tylko jakieś  yy niepodobne. :lol2: :lol2: :lol2: :woot:

 • gość

  szczerze to ja w to nie wierze...

 • gość

  to fajnie miałaś...

 • gość

  yyy napewno. . .