Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

taka historia cz. 1

Taka historia

Ta historia wydarzyła się około 30 lat temu. Mam na imię Adam i miałem wtedy 17 lat. Byłem bardzo nieśmiałym chłopakiem. Chciał jak każdy chłopak w jego wieku poznać jakąś dziewczynę z którą mógłbym odkrywać co to sex. Miałem też kolego Tomka. Razem marzyliśmy o poznaniu fajnych dziewczyn. Ale wiecie jak to jest.
Pewnego dnia Tomek zaprosił mnie do siebie na oglądanie filmu na video bo jego rodzice wyjechali na weekend. Skorzystałem z zaproszenia. Okazało się że film który zaczęliśmy oglądać to pornos, tak że po paru minutach siedzieliśmy już z wypiekami na twarzy i sterczącymi namiotami.
- Ładnie się bawicie – usłyszeliśmy w pewnym momencie za plecami. To była Agnieszka – starsza o 3 lata siostra Tomka. Nie słyszeliśmy jak wróciła do domu. Nie wiedzieliśmy jak się zachować, ale ona powiedziała, żebyśmy się wyluzowali i że poogląda z nami. Zgodziliśmy się. Chociaż ja trochę dziwnie się czułem gdy Agnieszka co jakiś czas patrzyła na mój sterczący namiot. W pewnym momencie zaproponowała żebyśmy się nie krępowali tylko sobie zwalili konia. Poczułem że robię się jeszcze bardziej czerwony. Nie wiedziałem co robić. Spojrzałem na Tomka i zdębiałem. On wyciągnął swojego fiuta na wierzch i zaczął sobie robić dobrze. Siedziałem jak sparaliżowany nie wiedząc co robić. Agnieszka to zauważyła, uśmiechnęła się i wzięła fiuta brata do ręki i zaczęła powoli go pieścić. Nie przerywając spojrzała na mnie i spytała czy się nie skuszę bo ma drugą rękę wolną. Tego było już za dużo. Bez namysłu ściągnąłem spodnie i majtki. Agnieszka wzięła mojego fiuta w drugą rękę i razem nam waliła konia. Długo mi nie było trzeba, wytrysnąłem obficie, po chwili Tomek to samo i było po zabawie. Agnieszka uśmiechnęła się do nas i poszła sobie a my siedzieliśmy zadowoleni. Do końca filmu jeszcze po dwa razy się spuściliśmy, ale to już wszystko była własna praca. Tomek powiedział mi że siostra czasem pomaga mu zaspokoić żądze waląc mu konia. Strasznie mu takiej siostry zazdrościłem.

1 733 czyt.
100%4
kevinthorn

opublikował opowiadanie w kategorii erotyczne, użył 405 słów i 2147 znaków.

Dodaj komentarz