Na basenie

Drugi tydzień wakacji a ja wciąż byłam wolna. To była jakaś totalna masakra po przeżyciu 2 miesięcy mojego starego związku. Ale trudno takie momenty zdarzają się często.  
Postanowiliśmy z koleżankami wybrać się na basen, było gorąco więc odrobina wody się przydała.  
... Po przyjechaniu na miejsce szybciutko poszliśmy do przebieralni, założyłam na siebie seksowny czarny kostium bikini. Wychodząc ujrzałam ślicznego bruneta który stał w niebieskich slipach. Oczy jego były niebieskie i wpatrywały się we mnie w sumie tak samo jak ja na niego. Wydawał się starszy ode mnie o rok. Kiedy spojrzał na mnie od dołu do góry zrobiło mi się cieplutko ale za chwile moja koleżanka wyszła z przebieralni i szybko udałyśmy się na hale basenową. Ja wciąż myślałam o tym brunecie. Nagle wchodząc do basenu zobaczyłam go z kolegami jak wchodzą od męskiej strony. Uśmiechnęłam się do niego on puścił mi oczko. Potem powiedziałam koleżance o nim ona powiedziała żebym go jakoś poderwała. Za chwile się obróciłam a on podpłyną do mnie i spytał się mnie jak się nazywam, odpowiedziałam mu że Natalia. On na to się przedstawił imieniem Michał. Spytał się skąd jestem, co słychać a za chwile poczułam że coś dotyka mojego uda. Spojrzałam na dół a on w momencie chwycił mnie za rękę i powiedział żebyśmy poszli sami do jaccuzi. Zgodziłam się, było pusto i weszliśmy tam, on ciągle wpatrywał się w moje piersi które są dosyć spore. Pocałował mnie i powiedział że jestem śliczną dziewczyną za chwile ja go chyciłam w ramiona i przytuliłam kiedy nagle poczułam jego rękę na mojej cipce. Zrobiło mi się gorąco on mi szepną abyśmy poszli do łazienki. Poszliśmy bez wachania. Złapał mnie za rękę i począł całować.  
- Chcę twojego ciała- szepną. Weszliśmy do kabiny on począł sciągać swoje slipy. Byłam pozytywnie przerażona. Wziął moją rękę i chciał żebym zrobiła mu loda, on usiadł na kibelku a ja mu lizałam, bawiłam się jego kutasem czułam że jest mu wspaniale. Za chwile wstał i sciągnął moje bikini całował mnie a w tym czasie bawił się moimi piersiami bądź masował moją cipke. Poczułam że jego palec wszedł w moją gorącą cipeczke byłam w siódmym niebie. Zachwile usiadłam i rozkraczyłam nogi a on zaserwował mi minetke chciałam krzyczeć ale zabierało mi głos. Powiedział mogę w ciebie wejść? Ja się zgodziłam, wszedł we mnie od tyłu. Bzykał mnie i ciągną za sutki masował piersi całował po szyi to był najpiękniejszy dzień w moim życiu. A na koniec spóścił mi się do buzi, nigdy nie zapomne smaku jego spermy.  
Wakacje minęły a ja nie mam z nim kontaktu. Myślę że ujrzę go po raz kolejny.

17 746 czyt.
50%41
xanonimekx

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 527 słów i 2776 znaków. ·

Komentarze (1)

 
  • JimmyKrk

    JimmyKrk 9 lut 2013

    To nie jest jakaś nadzwyczajna historia, ale przyjemnie się czytało. Szkoda, że to opowiadanie nie jest dłuższe. Śmiało dał bym 9/10 punktów. Pozdrawiam.