My FiRsT TiMe... - cz. 3

W końcu dotarliśmy pod nowo wybudowany amfiteatr za unijne pieniążki zlokalizowany w samym środku gminnej miejscowości. Grał jakiś znany zespół disco polo. Ludzi pełno, a kolejka do piwa nie miała końca. Podszedłem z boku lady gdzie sprzedawali browary, patrze a tam ekspedientką jest moja ex-dziewczyna Mariola, z którą chciałem przeżyć swój pierwszy raz, lecz jak to ona mówiła nie jest jeszcze gotowa. Złapało mnie wielkie zdziwko, bo słyszałem, że wyjechała za granicę. Jeszcze bardziej się zdziwiłem. Jeszcze bardziej się zdziwiłem jak Monika wypaliła do Marioli:
-Cześć słodziaku- i pocałowały się w policzki jak najbliższe przyjaciółki.  
- Nalej nam 4 piwka, żeby nie latać powiedziała Moniq. Wtedy zauważyła mnie moja była...  
-O cześć a ty skąd się tu urwałeś?
-Powiedziałem jej, że przyszedłem tu z Moniką.  

Po tym Monika szepnęła coś mojej byłej do ucha. Gdy odchodziliśmy od lady zobaczyłem dziwny uśmiech na twarzy...  

Siedliśmy sobie w niewidocznym miejscu dla ludzi miejscu za amfiteatru. Nie było tam już oświetlenia. Nagle usłyszeliśmy jakieś jęki z lewej strony, potem z z prawej. Od razu obczaiłem, że nie przypadkowo mnie tu moja nimfomanka przyprowadziła- było to miejsce gdzie wszyscy ze wsi przychodzili się pieprzyć przy blasku księżyca....  

Złapała mnie za rozporek i zaczęliśmy się namiętnie całować. Zdjęła ze mnie koszulę i ssała bardzo delikatnie moje sutki, lubię to strasznie więc nie protestowałem. Za chwilę zrobiło się jeszcze przyjemniej Moniq zaczęła ssać dwa sutki naraz... ? czekaj stop- sobie pomyślałem, jak to możliwe. Otworzyłem oczy a tu moja była Mariola ssie też mi sutka!!! Wszędzie poznałbym te rude długie włosy, i charakterystyczną fryzurę (jeden bok ścięty na krótko) nawet w nocy.  

Chciałem coś powiedzieć ale one w jednym momencie mnie uciszyły. Więc pomyślałem sobie co będzie, damy radę...  

Dziewczyny coś tam sobie między sobą szeptały i śmiały się do siebie. Po czym po chwili we dwie wstały i jednym szarpnięciem zdjęły mi spodnie wraz z majtkami. Mój ogórek stał już na baczność. Był gotowy uporać się z dwoma obiektami pięknej natury.  

Jednak coś było nie tak, poczułem się olany, te dwie nimfomanki zaczęły zajmować się sobą. Zapomniały o mnie!!!
Ale szybko zorientowałem się, że to może być spektakl specjalnie dla mnie wiec.  

Osobiście sam dałbym oscara za namiętność i pożądanie w tej scenie. Te pocałunki delikatne, a zarazem zaborcze, słodkie, a zarazem agresywne. Brak słów by je opisać. W jednym momencie zaczęły zdejmować z siebie bluzeczki. Ach i zobaczyłem 4 piękne, młode i duże piersiątka. Najpierw Mariola przyssała się do cycków Moniki potem odwrotnie. I znowu te pocałunki. Gdy tak się trochę pobawiły wstałem, aby się do nich dołączyć to mnie jędze odepchnęły. Nic nie mogłem wytrzymać tego widoku więc zacząłem walić sobie konia. Mój mały dał sygnały, że zaraz pęknie jak czegoś nie zrobię.  

Dziewczyny kontynuowały dalej. Z ich pup zniknęły spódniczki i majteczki. Nie widziałem takich rzeczy nawet na pornusach, dwie dziewczyny w pozycji 69. Ale były niewyżyte. Chyba kobieta kobiecie może tylko taką minetkę walnąć, jak było widać na załączonym obrazku. Obie nie jęczały, ani też nie krzyczały tylko mruczały z rozkoszy, bo jak to powiedzieć miały zajęte usta..  

Po chwili wyjęły 2 wibratory (Monika ten sam, który wcześniej ja miałem w dupie ;P). Zaczęły sobie dogadzać nawzajem. Najpierw delikatnie, potem szybciej i szybciej!!!
Teraz to jęczały, jedna głośniej od drugiej. Nie wytrzymałem wstałem i na obie spuściłem się po waleniu konia. Szczerze nawet tego nie zauważyły tak były sobą zajęte. Zaczynałem się coraz bardziej irytować, że siedzę obok patrzę się jak przysłowiowy szpak w pizdę (albo dwie). Ale na szczęście przypomniały sobie o mnie. Spojrzały się na mnie takimi agresywnym wzrokiem...  

I się zaczęło, od razu przeszły do konkretów. One njuż były rozgrzane, w sumie ja też. Przykleiły się do mojego harcerzyka. Monika zajęła się jajeczkami, a Mariola zaczęła mi ssać. Ale uczucie. Dwie zajebiste dziewczyny robią mi takiego zajebistego loda. WoW każdemu tego życzę chłopaki!!! Mariola zaczęła agresywniej obciągać z użyciem swoich rączek, a Monika jak szalona żonglowała moimi jajami.  

Najpierw wstała Monika i siadła na przeciw mojej twarzy, nic nie mówiąc zaczął jej ssać dzyndzelka. W tym czasie Mariola sama została przy moim fiucie. Lecz już się przymierzała aby się nabić na pal. Jeszcze tylko przysunęła się do mojej szyi i ucha, szepnęła:
-Teraz nadrobimy zaległości z przeszłości...  

Jak powiedziała tak zrobiła. Rześkim ruchem cofnęła się i nadziała się bez pomocy rąk na mojego generała. Mariolka była ciaśniejsza, ale jakoś płytsza, jak mogę tak przedmiotowo potraktować wasze jaskinie dziewczyny :P  
Więc mojemu Wackowi "w to mi graj". Ujeżdżała mnie na jeźdźca. W pewnym momencie Monika odwróciła się twarzą do Mariolki i zaczęły się całować. Nazwałem tą pozycję namiocik. Wyglądało to tak, że dwie laski: jedna jeździła na moim fiucie, a drugiej robiłem minetkę. A one w miedzy czasie całowały się namiętnie nachylając się nade mną tworząc trójkąt jak w namiocie...  

Czułem się jak w siódmym niebie. Mariolka zaczęła jęczeć i krzyczeć. A mój mały też już dochodził. Za chwilę też zaczęła Monika strasznie krzyczeć. Tak się stało, że we trójkę doszliśmy jednocześnie. A ja zlałem się do środka do Marioli. Ach co za uczucie. Nie wiem kiedy ale już po chwili dziewczyny były już przy przemęczonym moim małym. Ach jakie były zachłanne, obie chciały dla siebie więcej mleczka. Cwana Monika do tego stopnia, że zaszła od tyłu Mariolę i zaczęła lizać jej cipeczkę w celu pozyskania mojego nektaru.  

Po chwili dziewczyny znów zajęły się sobą. W tym czasie mogłem odpocząć i wypić piwo. Z torebki Moniki wystawało jeszcze martini więc je też wypiłem. Siedziałem na trawie jak w kinie oglądając film, tylko popcornu brakowało. Dziewczyny dogadzały sobie dwoma wibratorami. Po chwili Mariola wyjęła z torebki Moniki kajdanki i zakuła przyjaciółkę. Spojrzała na mnie i skinęła do mnie palcem. Mój mały już odpoczął i był gotowy. Mariola powiedziała:
-teraz masz szansę odwdzięczyć się jej za sad i możesz z nią zrobić co chcesz!!!

Ucieszyłem się :) Monika miała zapięte kajdanki w ten sam sposób z rękami do tyłu. Mariola wzięła wibrator i szepnęła do mnie:
- ja ją w dupsko a ty cipsko.  
Więc położyłem ją na plecach i z wielki impetem z zamiarem imitacji gwałtu krzyczałem:
- zerżnę Cię na śmierć suko!!! Nie przeżyjesz tego!!! Rozerwą Cię!!!
A Monika stękała jakby była w jakimś amoku. Mariola mnie klepnęła, podłożyła pod miednice Moniki torebkę, aby ta była wyżej dupeczkę, żeby wibrator trzymany w ręku jej przyjaciółki miał dostęp. Trochę zwolniłem, aby się dograć z Mariolą i ruchaliśmy ją razem w otworki. Jakie miała wrażenia, aż nie mogę sobie tego wyobrazić, kiedy patrzyłem na jej twarz...  

To było cudowne, jednak postanowiłem przyspieszyć odgoniłem Mariolkę na bok i jak stara kurwę ruchałem z całych sił Monikę. Nawet nie miała już sił stękać, krzyczeć, piszczeć... i ja ledwo łapałem oddech. Nie mogłem dojść, trwało to naprawdę długo. Mariola zajęła się sobą i swoim plastikowym kolegą. Jebałem z całych sił Monik patrząc spoglądając na Mariolkę jak się zabawia. Szkoda mi się zrobiło Mariolki, więc rozpiąłem kajdanki Monice, odwróciłem ją na brzuch, a Mariolka patrząc na to wiedziała o co mi chodzi. Ja zacząłem walić Monikę w pupcię od tyłu, a Mariola położyła się przed twarzą Moniki, a ta robiła przyjaciółce minetkę. Więc wszyscy byliśmy zadowoleni!!!

Ja miałem znów przyjemność wjechać w kakałko. Ciaśniutko i cudownie. Przyspieszyłem. Rżnąłem ją ile miałem jeszcze sił. Obie strasznie zaczęły krzyczeć, chyba wtedy doszły. A ja dalej nic. Jeszcze bardziej przyspieszyłem. No waliłem ją z całych sił. Opadałem normalnie z sił. A mój wariat nie mówił jeszcze dość!!!

Monika zaczęła mnie z siebie spychać, naprawdę miała już dość. Była już tak wyruchana, że w środku cipeczki było blisko 100 stopni. Więc spojrzałem na Mariolkę patrzyła z przerażeniem i kiwnąłem palcem aby przyszła do mnie. Nic nie mówiła przyszła i położyła się przede mną. Mogłem zobaczyć ją w całej okazałości. Patrzę a tam na dole włoski ładnie podgolone w kształcie strzałki w dół. Więc jak najbardziej posłuchałem tego co sugerował znak. Zacząłem ją ruchać tak samo mocno co jej przyjaciółkę. Monika w tym czasie nawet się na nas nie patrzyła. Leżała w bezruchu i patrzyła w gwiazdy. Ja dalej nie mogłem dojść. Odwróciłem Mariolę i w pozycji na pieska wjechałem w jej pupę, u niej jeszcze w kakałko nie próbowałem. Było ciasno, nawet bardzo ciasno. Ale dałem radę. Gdy już się trochę rozluźniło jechałem z nią ile miałem sił jęczała krzyczała, ale ja w końcu poczułem, że będę dochodził. Przyspieszyłem jeszcze bardziej i po chwili doszliśmy w jednym momencie. Padłem obok i leżałem tak zmęczony, jakbym przebiegł ze trzy maratony.  

Po jakimś czasie Mariola krzyknęła do Moniki:
- Że wczoraj nie było, aż tak ostro bo byłem pijany...  

A ja w szoku czyli wczoraj na dysce był mój pierwszy raz nie dziś?
Zapytałem Marioli czy coś wczoraj było? Czy do czegoś między nami doszło?

One zaczęły się śmiać, a Monika powiedziała tylko jedno zdanie:
-Oj było było, i to jeszcze jak było
Mariola dodała:
- I nie zgadłbyś kto jeszcze z nami był.. hihihi

Po tej krótkiej rozmowie dziewczyny zaczęły się ubierać, więc i ja się zebrałem i poszliśmy na dyskę z powrotem.  

Później dziewczyny mi wszystko opowiedziały co działo się wtedy na dyskotece dzień wcześniej- ja nic nie pamiętam bo byłem nieźle pijany i urwał i się film.  

Ale o tym napiszę następnym razem!!!

Im więcej będzie komentarzy, tym szybciej napisze

Pozdrawiam
Vip

Vipermaster

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 1959 słów i 10369 znaków.

7 komentarzy

 
 • Jabber

  Pisz pisz, bo Twój styl pisania zapowiada się naprawdę ciekawie.  :faja: Powodzenia dalej.

 • Boom . !

  Opowiadanie bardzo ciekawe :) chociaż jedynym minusem u mnie jest to że sama się nazywam Monika i nienawidze wyzwisk podczas stosunku . Ale pisz dalej :)

 • Czarek

  Super opowiadanie miło się czyta i nie jest przesadnie nawymyślane . Czekam na więcej ;-);-);-)

 • mily87

  super:)jeśli Jakaś dziewczyna chce...popisać nr gg 45508262

 • Michal13

  I jeszcze coś. Pisz dalej te opowiadania bo są zaje biste

 • Michal13

  Marzy mi sie takie ******* no ma duzo okreslen :)

 • Faper

  Masz dużo określeń na swojego penisa ;d