Różdżko-patyk cześć2

Obróciłam się a ona zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Spanikowana wydałam z siebie straszliwy pisk. Dziewczynka zastygła w bezruchu. Chyba przeraziła się bardziej niż ja. Gdy skończyłam i chciałam uciekać, postać złapała mnie za ręce. Nie mogłam się ruszyć. Stałyśmy tak już  z 10 minut.Bardzo mnie zdziwiło zachowanie dziewczynki. Stała na przeciwko mnie, trzymała za ręce i wpatrywała głęboko w oczy. Nic innego nie robiła. Już nie mogłam dłużej wytrzymać więc zapytałam się kim jest i czego ode mnie chce.  
-"Jestem duchem tego domu. Nikt nie mówił Ci, że jest nawiedzony? Mam na imię Serine i jestem dziewczynką z tych obrazów. W zasadzie zawsze każdego straszyłam i chciałam zostać sama lecz w Tobie widzę coś... nadzwyczajnego. Masz w sobie jakąś moc, czuję to. Wypuszczę Cię z tego domu pod warunkiem, że nikomu o mnie nie powiesz i wrócisz tu jutro. Jesteś mi bardzo potrzebna. Nie bój się. Nic Ci nie zrobię dopóki nikt nie dowie się o tym co tu zaszło. Pamiętaj, widzę wszystko i daję Ci jedną szansę. Nie zmarnuj jej! Czekam jutro cały dzień, jeśli się nie zjawisz, pożałujesz tego!"
Nigdy nie czułam takiego strachu jak wtedy. Postanowiłam przyjść. Nie chciałam poczuć jej gniewu. Wróciłam do domu i położyłam się do łóżka. To był bardzo męczący dzień, jednak długo nie mogłam zasnąć. Zastanawiałam się czego ode mnie oczekuję Serine. Dlaczego ode mnie? Co we mnie jest takiego ciekawego? Moje rozmyślania przerwał głos. To była Serine.
-" Myśli też słyszę. Odpowiem Ci jutro na te pytania tylko przyjdź!"  
Przeraziłam się jeszcze bardziej ale teraz wiem że na 100 procent pojawię do jutro na tym poddaszu. Do zobaczenia Serine.cdn.

natallla7

opublikowała opowiadanie w kategorii horror, użyła 333 słów i 1776 znaków.

2 komentarze

 
 • LiyettaLecrie

  Ponieważ wysłałaś mi wiadomość, w której prosiłaś o opinię, dam ją. Nie podoba mi się. Wszystko się za szybko dzieje, emocji jest mało jak na coś takiego. Jest kilka błędów interpunkcyjnych, cyfry pisze się słownie. Jak już napisałam - nie podoba mi się i nie wrócę do niego. I proszę, jeśli zaczniesz kolejne opowiadanie, nie pisz do mnie, abym je przeczytała i zostawiła opinię.

 • natallla7

  @LiyettaLecrie Poprosiłam Cię żebyś zobaczyła na moje opowiadanie a nie kazałam Ci. O opinię także poprosiłam i wydaje mi się że nie byłam nieprzyjemna w mojej wiadomości. Przeprosiłam za Spam a ty na mnie tak najeżdżasz, jednak i tak dziękuję za opinię.

 • natallla7

  @LiyettaLecrie Jeszcze jedno. Akcja dzieje się szybko ponieważ to opowiadanie tak jak pisałam ma być kilku częściowe np. 3 lub 4 a nie 20 :)

 • kaaay

  ♡♡

 • natallla7

  @kaaay  <3