Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Przyjaciółki cz2

Przyjaciółki cz2Agata cały czas miała w głowie opowieść Patrycji o koledze syna. Ona sama przyłapuje się coraz częściej na oglądaniu za grupkami nastolatków na spacerach czy zakupach. Niedawno na basenie nie mogła oderwać wzroku od grupy trzech młodzieńców w wieku mniej więcej syna swojej przyjaciółki. Kiedy wróciła do domu, szybko zrzuciła z siebie ciuszki i zaczęła zajmować się swoim łonem. Tak samo było i dziś. Agata ściągnęła z siebie wieczorowe ubranie, czarną bieliznę i położyła na łóżku, dotykając najpierw szyi, potem wsunęła palec w usta, ssąc go zachłannie, aż w końcu zabrała się za ugniatanie swoich piersi wkładając równocześnie w wilgotną szparkę jeden z palców. Początkowo miała w głowie właśnie tych trzech nastolatków z basenu. Oddychała coraz głośniej i coraz ciężej, wydobywając z siebie ciche pomruki. Wyobrażała sobie jak tych trzech przystojniaków podpływa do niej pożerając ją wzrokiem. Wyobrażała sobie ich umięśnione sylwetki. Wyobrażała sobie jak ci napaleni chłopcy okrążają ją. Wyobrażała sobie, że czuje na swoim ciele trzy pary młodych silnych dłoni, obmacujacych każdy centymetr jej ciała. Jak wyciągają ja z wody i kładą na posadzce. Właśnie wsuwala sobie drugi paluszek, gdy w jej wyobraźni pojawił się czwarty chłopak...Dominik. Stał nad nią już bez kąpielówek, ze stojącym na jej widok długim i grubym penisem. Blondynka aż westchnęła głośno na samą myśl o "zakazanym" synu przyjaciółki. Miły i nieco wstydliwy chłopak którego poznała kilka godzin wcześniej, w jej wizji okazał się być zdecydowanym, nieposkromionym samczykiem. Klęknął nad jej twarzą, wsadzając grube przyrodzenie w usta przyjaciółki mamy. Ta natychmiast przystąpiła do zadowalania ustami swojego młodego kochanka.
- Ssij mamusiu- warknął Dominik.
Wtedy poczuła na swoim ciele troje ust na swoim ciele. Jedne całowały stopy kobiety, drugie muskały mokre wargi między udami, a trzecie ssały stojące z podniecenia sutki.  
Agata wila się po łóżku z rozkoszy, wkładając i wyjmując szybko trzy palce i ciągnąc swoje sutki, wyobrażając sobie tą sytuację.
Jeden z nieznajomych położył się na podłodze, a Agata szybko wskoczyła na niego. Wtedy czyjąś dłoń zaczęła popychać ją do przodu. Leżała na nieznajomym który nadgryzal jej sutki, gdy Dominik plunął w jej dziurkę analną i zaczął napierać kutasem. Po jakimś czasie miała w sobie już połowę przyrodzenia młodzieńca. Agata wyginała się z rozkoszy czując dwa młode, twarde penisy w sobie, oddzielone jedynie cienką ścianką. Przed jej ustami pojawiły się dwa kolejne kutasy, które natychmiast kobieta zaczęła ssać naprzemiennie. Po takiej zabawie cała czwórka szybko doszła zalewając blondynę, zarówno na zewnątrz jak i w środku.
TAAAAAAAAAK- rozległ się krzyk dochodzącej kobiety. Po dwóch minutach wycieńczona masturbacją Agata zasnęła.

Dodaj komentarz