Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Dorotka - siostra i zabawy les cz.3 - Chaturbate

Siedziałyśmy wpatrując się w nasze postacie na ekranie komputera i na czat. Na razie nikogo nie było i nikt nas nie obserwował.
- Które z pań wkładają zdalne kuleczki? Zapytała Justynka
- Ja poproszę powiedziałam.
- To drugą ja – powiedziała Justynka widząc, że inne panie nie podejmują zainteresowania.
Wycisnęłyśmy troszkę lubrykantu na kuleczki i szybko wcisnęłyśmy sobie do cipek.  
Czułam w środku obcy przedmiot i byłam bardzo podniecona. Co chwilkę zerkałam na ekran monitora obserwując nas jak w lustrze. W tym czasie Justynka podeszła do mojej siostrzyczki i zaczęła się z nią namiętnie całować. My z Henią poszłyśmy w ich ślady i też całowałyśmy się bez opamiętania. Z pieszczot wyrwał nas dźwięk wydobywający się z komputera. Okazało się, że ktoś do nas napisał. Było to proste przywitanie.
- Hi.
Justynka podeszła do klawiatury i odpowiedziała. Tajemniczy obserwator napisał.  
- jesteście bardzo seksowne.
W odpowiedzi każda z nas zrobiła piruecik przed kamerką.  
- Wiecie, że ogląda nas ponad sto osób – zakomunikowała Justynka.
- No co ty z niedowierzaniem odezwała się Grażynka
- Pani zobaczy a tu widać, ile osób nas obserwuje.
Ilość zwiększyła się do 130 obserwujących. Na czacie padła prośba.
- Utożsamcie się jakoś bym mógł pisać do konkretnej osoby.
Grażynka szybko przyniosła szminkę i każdej z nas nad prawą piersią napisała pierwszą literkę imienia. Obserwujących już było blisko 200-tu. Po chwili Justyna dostała polecenie.
- J wypnij się do kamerki.
Gdy to zrobiła w oknie pojawiło się 10 tokenów i poczułam jak kulka we mnie zaczyna wibrować. Justynce też kuleczka wibrowała, bo wygięła się w tym samym monecie co ja poczułam wibrację. Nie powiem bardzo mnie to podnieciło. Usiadłam na kanapie i rozłożyłam nogi w stronę kamerki. Zaczęłam masować swoją łechtaczkę. Zabrzęczało kolejnych 50 tokenów co oznaczało, że nasza wibracja trwała 30 sekund. Wibrowało jednak inaczej w jakimś niesamowitym rytmie. Zamknęłam oczy i napięłam chyba wszystkie mięśnie. Było mi cudownie. Obok słyszałam głośne jęczenie Justynki. Na ekranie pojawił się napis,  
- H usiądź na twarzy J.
Justynka szybko pociągnęła babcie do siebie, która klęknęła okrakiem nad głową wnuczki. Ta zaczęła szybko poruszać języczkiem w jej szparce. Miałyśmy już ponad pięciuset osobową widownię. Brzdęknęło 100 tokenów i zaczęła się minutowa wibracja naszych kulek w przeróżnych rytmach. Moje podniecenie sięgało zenitu. Już prawie dochodziłam, gdy przerwała się wibracja. Powoli odzyskiwałam równowagę i już otwierałam oczy, gdy rozległo się następne brzęknięcie a za nim wibracja w mojej cipce. Tego już długo nie wytrzymałam drżało całe moje ciało, wręcz telepało się. Orgazm, który nadszedł był jednym z tych, które pamięta się długo. Moje serce waliło tak jak by chciało wyskoczyć z piersi. Przed oczami latały mi gwiazdki a mój oddech był tak szybki jakbym biegła w maratonie. Więcej bym nie wytrzymała więc szybko ostatkiem sił wyciągnęłam z siebie jajeczko.
Obok mnie trwały pieszczoty babci z wnusią a moja kochana siostrunia robiła telefonem fotki. Na ekranie pojawiła się prośba.
- D włóż kuleczkę G.
Wzięłam ją i podeszłam do siostry. Ta wypięła się do mnie tyłem pokazując, że mam jej włożyć zabawkę w tej pozycji. Nie potrzeba było żadnego żelu, gdyż Grażynka była tak mokra, że kapało jej z cipki. Gdy tylko jajeczko znalazło się w jej cipce brzęknęło 200 tokenów i teraz moja siostra zaczęła się wyginać w rytm wibracji. Razem z nią oczywiście odczuwała tę przyjemność Justynka, która nie przestawała pieścić babci. Ja widząc obróconą tyłem Henię i wyciągnięte w moim kierunku stópki pochyliłam się zaczęłam je całować. Całowałam pięty potem podeszwy a w końcu każdy paluszek z osobna. Komuś się chyba to spodobało, bo znowu brzęknęły tokeny. Poczułam, że ciało Justynki zaczyna drżeć. Na ekranie pojawił się rozkaz.
- D pieść stopy J.
Szybko wypełniłam polecenie i teraz pieściłam stópki młodej. Na ekranie padło.
- Teraz liż jej cipkę.
Szybko dotarłam do jej muszelki i odnajdując jej łechtaczkę z wielką przyjemnością drażniłam ją języczkiem. Bardziej poczułam wibracje niż dźwięk tokenów i ciało Justyny zaczęło drżeć. Drżało coraz mocnej aż do spazmów. Justyna przycisnęła rękami pupę babci do siebie, która najwyraźniej też dostała orgazmu. Po chwili Henia odsunęła się na bok a Justynka szybko wyciągnęła kuleczkę z cipki.  
Na czacie pojawił się wpis:
- Niech G położy się na plecach.
- J i D niech pieszczą jej piersi.  
- H niech liże jej cipkę.
Wykonaliśmy polecenie nieznajomego i wraz z Justynką całowaliśmy piersi mojej siostry. W między czasie Henia usadowiła się przed nią i zaczęła całować jej cipkę. Brzęknęło 500 tokenów i Grażynka pieszczona przez trzy kobiety wiła się z rozkoszy. Pięć minut wibracji, przygryzane brodawki i język Heni sprawiły, że i Grażynka dostała orgazmu. Podobnie ja my wcześniej wyciągnęła kuleczkę, bo nie wytrzymałaby dalszej jej wibracji.
Usiadłyśmy na kanapie i odpoczywałyśmy obserwowane przez kilkuset osobową widownię. Jak do tej pory wszelka konwersacja na czacie odbywała się w języku angielskim tak teraz pojawił wpis po Polsku.
- Cześć kurwiszony.
Trochę nas ten obraźliwy zwrot zdenerwował. Justynka sprawdziła kto to i okazało się, że kobieta w wieku 28 lat.
- Cześć – odpisała Justyna
- Ładnie się zabawiacie. Zastanawiam się czy jesteście rodziną, bo D i G są do siebie podobne.
- To są siostry a H i J to babcia i wnuczka.
- Mam dla was propozycję, ale może nie tu. Chodźmy na skype.
Podała nam nick swojego skype na prywatnej wiadomości. Chwilkę się zastanawiałyśmy i o dziwo Henia powiedziała.
- Chodźmy na tego skype.
Justyna uruchomiła skype mojej siostry wpisała nick i zadzwoniła.  
- Halo – usłyszałyśmy miły młody kobiecy głoś
- Justyna z Chaturbate.
- Aaa, to wy kurewki.
- Dlaczego nas obrażasz
- Bo tak się zachowujecie i mam taką ochotę
- Ty taka święta?
- Tego nie powiedziałam. Chcecie nas zobaczyć?
- Was?
- Mnie i mojego chłopaka.
- Ok
Justynka zmieniła sposób połączenia na wideo i zobaczyłyśmy młodą ładną dziewczynę w krótkich czarnych włosach i przystojnego chłopaka w podobnym wieku.
- My jesteśmy rozebrane, może wy też się rozbierzecie?
- Nie, bo w tej chwili w domu z nami jest córka, ale mamy dla was pewną propozycję.
- Jaką?
- Jutro u nas organizujemy spotkanie znajomych i chcielibyśmy byście dla nas tak zabawiły jak na Chaturbate.
- tzn. jak?
- Połączymy się tu na skypie. Wy będziecie widziały nasze towarzystwo a my będziemy oglądali was.
- I będziemy się wspólnie zabawiać?
- Nie. Wy będziecie spełniały nasze rozkazy.
- Jakie?
- Tego nie wiem, każdy z naszych gości będzie miał prawo je wam zadać. Mamy projektor i będziemy wyświetlać wasz pokaz na ekranie więc wszyscy u na będą was dobrze widzieć.
- Musimy się zastanowić.
- Oczywiście czekamy na odpowiedź do jutra do 10. Cześć kurwy
Rozłączyli się zostawiając nas z tematem do przemyślenia. Justyna rozłączyła wszystkie połączenia a Grażyna wygoniła nas do kuchni na kolację, bo już minęła dziesiąta wieczorem. Usiadłyśmy przy stole a Grażynka wyciągnęła z lodówki przygotowaną wcześniej kolację. Siedziałyśmy i dyskutowałyśmy co mamy zrobić. Nie wiem co wstąpiło Henię, ale ona bardzo chciała w tym uczestniczyć. W końcu uznałyśmy, że zgadzamy się. Dla uczczenia decyzji zrobiłam po drinku i tak siedziałyśmy w kuchni dyskutując o wszystkim i o niczym.
- Justynko a może byś nas popieściła pod stołem – powiedziała Grażynka.
- Dobrze proszę pani
To mówiąc zanurkowała pod stół. Poczułam rączkę, która zaczęła myszkować w mojej cipce i moje podniecenie wróciło.  
- Justynko zajmij się Grażynką i babcią powiedziałam a ja mam ochotę na zabawę sama.
To mówiąc zaczęłam pocierać paluszkami swoją łechtaczkę. Siostra zjechała trochę niżej na krześle a Justynka zaczęła pieścić ją rączką a następnie zaczęła lizać jej cipkę. Ja wcisnęłam stópkę między uda Heni i dużym paluchem starałam się pieścić jej muszelkę.
- Proszę przestań, bo nie wytrzymam tak mi się chce siusiu - powiedziała Henia.
- To sikaj powiedziała Justynka odrywając na chwilkę usta od pizdeczki Grażynki.
Czułam podczas zabawy, że Henia ma napięte chyba wszystkie mięśnie starając się nie zsikać. Czułam też, że moja stópka sprawia jej przyjemność. Zaciskała mięśnie cipki jednocześnie rozwierając szeroko nogi. Wykorzystałam to i coraz mocnej pocierałam jej muszelkę. Czułam, że długo już nie wytrzyma, dlatego starałam się pocierać ją coraz mocniej i szybciej. Wreszcie to nastąpiło, krzyknęła, wyprostowała się i zaczęła siusiać zalewając moją stópkę i nogę oraz siedzącą pod stołem wnuczkę, która odwróciła się do niej by przyjąć jak najwięcej moczu na swoją buzię i do ust. Gdy skończyła Justyna wzięła moją stopę i zaczęła zlizywać resztkę wydzieliny babci. Tego nie wytrzymałam ja i dostałam kolejnego tego wieczoru orgazmu. Młoda powróciła do pieszczenia mojej siostry a robiła to tak sprawnie, że i Grażynka po krótkim czasie szczytowała.  
- Kładź się Justyno na stole teraz my cię zaspokoimy – powiedziałam.
Henia szybko posprzątała ze stołu, na którym położyła się cała ociekająca moczem Justyna. Ja zajęłam się jej stópkami a Grażka wciskała jedną rączkę do jej cipki a drugą do pupci. Nawet jej się udało wcisnąć dwa paluszki do pupci.  Ja w tym czasie ssałam jej słone od moczu paluszki u stóp. Gdy podniosłam wzrok zobaczyłam, że Henia zlizuje z biustu wnuczki swoją urynę. Moja siostrzyczka jedną ręką coraz mocniej posuwała odbyt a drugą masowała cipkę. Nasze działania doprowadziły wkrótce ja do pełnej rozkoszy. Gdy emocje opadły udałyśmy się do łazienki i w parach umyłyśmy się. Wróciłyśmy do salonu na podłogę siostra przytargała materace i położyły się na łyżeczkę najpierw Justynka do niej od tyłu przytuliła się babcia a do niej Grażynka. Ja zrobiłam im zdjęcie przykryłam je a sama wtuliłam się w ich stópki i tak zasnęłyśmy.
Co działo się na spotkaniu opowiem innym razem

feetdaku

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 2014 słów i 10608 znaków. Tagi: #les #piss #anal #webcam #masturbacja

1 komentarz

 
  • trantolo

    Wow super oczami wyobraźni oglądam ostatnią opisaną akcję. Niecierpliwie czekam na kolejne części :bravo: