Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Jeszcze większa nadzieja cz. 1 / PROLOG

- Matt musimy porozmawiać - zaczynam.
- O czym? - dziwnie się uśmiecha.
- Ja już tak dłużej nie mogę.- uśmiech znika z Jego twarzy- Chciałam żebyś był szczęśliwy kosztem własnego szczęścia. Nie czuję się spełniona w tym związku. Jestem nieszczęśliwa. Nie czuję już tego co kiedyś. Przepraszam. Przepraszam, że znowu Cię ranie, ale lepiej żebym to zakończyła teraz niż ciągnęła to przez kolejne lata. Wierzę, że uda Ci się znaleźć dziewczynę na jaką zasługujesz. - wstaję i zabieram się do wyjścia. Podchodzę do Niego i całuję Go w policzek - Żegnaj - dodaje i odchodzę. Jest mi ciężko na sercu, że znowu to robię. Znowu kogoś ranię. Jest mi z tym źle, ale nie mam wyboru. Najwyższy czas, żebym zadbała o własne szczęście. No cholera, wkońcu coś mi się należy od życia. Czuję, że wchodzę na nową ścieżkę. W moim życiu dokona się rewolucja. Będę walczyć o miłość swojego życia i nigdy więcej już się nie poddam. Osiągnę swój cel bo mam nadzieję na lepsze jutro.


****************************************
Witam Kochani! Jednak piszę dalej :) Postanowiłam wziąć szczęście w swoje ręce. Kto się stęsknił za Mattem, Mariką i Mirkiem łapka w górę ! :))

Wincencja

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 225 słów i 1250 znaków, zaktualizowała 29 maj 2016.

4 komentarze

 
 • Fanka

  Kiedy next? ;)

  23 cze 2017

 • mariplosa

  Fajnie ze jednak piszesz dalej :)

  19 cze 2016

 • Akzonobel

  Dlaczego Marika nie była z szczęśliwa z mattem ? Jej tok myślenia nie jest dla mnie do końca jasny

  30 maj 2016

 • Wincencja

  @Akzonobel Bo cały czas kochała Mirka, jednak nie zerwała z Mattem bo chciała żeby byl szczęśliwy :)

  30 maj 2016

 • Akzonobel

  @Wincencja nie rozumiem jak tak można , jeśli to opowieść oparta na faktach , to współczuję ,,mattowi" został tak bardzo zraniony , a mimo tego wybaczył , a osoba która kryje się pod pseudonimem Marika , pewnie nawet tego nie doceniła .,,Miłość swojego życia " ? A kto nią tak naprawdę jest ? Chciałbym wiedzieć czy bohaterka miała jakieś wewnętrzne rozterki nt. Tego kogo tak naprawdę kocha i czy aby dokonała właściwego wyboru .. Taki mały pomysł na kolejną część :)

  4 cze 2016

 • cukiereczek1

  Czekam już na kolejną część:)

  29 maj 2016