Bedzie dobrze - Prolog

Będzie dobrze ? Kiedy ? Jestem Ola i mam 18 lat. Mieszkam w Warszawie od małego . Gdy miałam 16 lat moi rodzicie  rozwiedli się Mama - Aneta a Tata - Grzesiek . Tata poznał inną kobietę a mama rok później po rozwodzie sprowadziła jakiego fagasa do domu .  Więc  łatwo się domyśleć że mieszkam z mamą , jej " facetem " bo daleko mu do niego i ich dzieckiem .Czyli mam brata a dokładnie od 5 miesięcy . Wniosek ? Mama również zdradzała tatę , więc nie wiem w co oni grali ukrywali się z tym jak ja w gimnazjum z tym że mam chłopaka . Żałosne . Przecież to dorośli ludzie . Oczywiście mam też dwie siostry , które są bliźniaczkami i mają rok . Są córkami mojego taty ale matka inna .  Rodzinka się powiększyła z dnia na dzień aż płakać ze szczęścia mi się chce . Tyle lat jedynaczka a nagle brat i dwie siostry .  
Miałam chłopaka jakieś 5 miesięcy temu. Byłam z nim pól roku ale zostawił mnie dla swojej kuzynki . Owszem .KUZYNKI . Patola . Ja nie wiem gdzie oni się chowali ale nadal go kocham i gdyby chciał do mnie wrócić dała bym mu szansę . Jestem głupia ale da się z tym żyć . Leczyć się nie będę bo już za późno. A tak na serio ?Nienawidzę swojego życia . Nigdy nic mi się nie udało . Związki zawsze kończyły sie jak zawsze czyli zdradzali mnie . Chyba krąży nade mną klątwa zdradzania . Tylko że to mnie zdradzają więc to trochę skomplikowane . Ale do rzeczy . Spieprzyłam sobie życie . Tak myślałam na początku . Chcecie poznać moją historię jak to nastoletnia dziewczyna uciekła od problemów rodzinnych i stała się buntowniczką ? Zapraszam .  
----------------------------------------------------------------------------------------------
Kochani dziekuje ze tak cierpliwie czekacie na opowiadana . Kolejna część " Jakos na pewno " powinna pojawić się do piątku a kolejna czesc " Bedzie dobrze " Do soboty . Dziękuje że moi czytelnicy komentują opowiadania . Wszystkie rady biorę sobie do serca . Wiem ze ostatnio były krótkie opowiadania ale tym razem was zaskoczę obiecuje .

1 622 czyt.
100%43
Linda

opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne, użyła 365 słów i 2120 znaków.

3 komentarze

 
 • Kathina

  Kathina · 19 kwietnia

  Zapowiada się ciekawie

 • Olifffka

  Olifffka · 11 sie 2016 · 302308698

    Mi się podoba

 • anonim1

  anonim1 · 5 sie 2016 · 193487161

  Naprawdę to bełkot i nic więcej.....