Stewardessa i szejk - moja fantazja cz. 5

Stewardessa i szejk - moja fantazja cz. 5Wyobrażam sobie, jak samolot wykonuje akrobacje… i szejk też… samolot pikuje… śniady wojownik także… Żądanie, po którym przebiegły mnie dreszcze – „Szykuj cipę!” - nie było bezpodstawne! Na tak ostre traktowanie – winna być przygotowana… Moje próby opierania się, zostały spacyfikowane w zarodku… Nie zdążyłam nawet zareagować, kiedy już poczułam pikę pustynnego wojownika, na która zostałam nadziana. Delektował się mną, jak pokonanym nabitym na grot. - Lubię szybko brać takie lalunie! Bez rozbierania! W pełnym rynsztunku! W spódnicy i pończochach! W bluzce i tym twoim stewardessowym toczki na głowie…!!! Wyobrażam sobie, jak podrzucana przez niego do góry, samoczynnie nabijam się na niego… Moje jęki i stęki są coraz żałośniejsze… Boże! Co to będzie jak tu wejdzie ktoś z pasażerów… co on sobie o mnie pomyśli??? Że poleciałam na kasę i dlatego daję temu bogaczowi…

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 160 słów i 952 znaków, zaktualizowała 18 cze 2019.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Prezio

    Zgadzam się z przedmówcą! Zmajstrowanie brązowego bękarta i wstyd na całą okolicę. No i zapakowanie Ciebie do haremu, wtedy dopiero będziesz musiała dawać.

  • Juan

    Piękna fantazja. Jako kolejny odcinek można by dodać że szejk arabski brał Cię bez zabezpieczenia w dni płodne, trysnął spermą w macicę i zmajstrował Ci brązowego bękarta. Cóż to za wstyd, wszystkie sąsiadki będą Cię wytykaly palcami, gdy na spacerze będziesz wozić arabskie dziecko, innego koloru skóry. Następnie będziesz odwiedzac szejka z dzieckiem, aby mógł on zobaczyć syna i wypłacić Ci alimenty. Ale podstępny szejk wypłaci Ci więcej kasy gdy zostaniesz jego seksualna niewolnicą w haremie i będzie mógł ssać przez tydzień Twoje wielkie, mleczne cycuszki :) a podczas orgii, praktycznie gwałcenia Ciebie przez tydzień, będzie zawsze Ci mówił że znów Cię zaplodni i urodzisz mu kolejnego syna ;)