Anno Domini vol. 1

Anno Domini vol. 1Z góry informuję, iż jest to moja najdurniejsza praca, którą wedle obietnicy, a raczej "groźby" napisałam.
W PODZIĘKOWANIU Frydkowi za jego durne, chamskie, seksistowskie wypociny.  
UWAGA! Przeznaczone czytelnikom z bardzo luźnym poczuciem humoru :D

***

      – Do nogi, darmozjadzie! – z kuchni rozległ się wściekły krzyk. Po chwili pojawił się w niej nagi, pięknie wyrzeźbiony mężczyzna i stanął przed Lusesindą ze spuszczoną głową.
      – Gdzie łazisz?! – zagrzmiała wysoka na dwa metry w butach i tak chuda, że prawie przeźroczysta, krótkowłosa niewiasta. – I dlaczego jesteś goły?!
      Koleś stał w milczeniu, trzęsąc się jak galareta.
      –  Odpowiadaj, psie! I kto ci pozwolił chodzić na dwóch nogach?! – darła się rozjuszona kobieta, plując śliną, gdzie okiem sięgnął.
      – Przepraszam, pani – facet natychmiast padł na kolana, przybierając pozycję „na pieska”.
      – Ubierz się, wychodzimy. I załóż tachoszczeny, bo będziesz miał co targać.
      Fryderico posłusznie podreptał w stronę pięknego holu, stukając łańcuchami o błyszczącą, srebrną posadzkę.
      – I POWIEDZ STAJENNEMU, ŻEBY ZDJĄŁ CI TO ŻELASTWO!...


      Anno Domini 6969, gdy wybuch sześćset sześćdziesięciu sześciu bomb biologicznych z wirusem „Flower Power” spowodował mutacje genetyczne kobiet, życie stało się lepsze i łatwiejsze – po prostu piękne. Od zawsze te słabe uległe niewiasty nagle, ku zaskoczeniu narcystycznych samców, przejęły władzę nad światem. Rozpylony po 80% powierzchni ziemi wirus dał im olbrzymią siłę fizyczną, mądrość większą niż posiadały, sztukę definitywnego mówienia „nie” i twardą rękę – umiejętność zdyscyplinowania – bez wahania, bez wyrzutów sumienia, bez strachu. Ale stały się również wredne i bezlitosne, co nie umilało życia mężczyznom – teraz już puchom marnym.  
      Lecz była też inna, „ułatwiająca” życie facetom opcja, a mianowicie – laski po aplikacji wziewnej ze specjalnie przygotowanych inhalatorów, mogły dowolnie zmieniać swój wygląd. Od tego czasu na ziemi zrobił się istny cyrk. Kobiety brzydkie stawały się piękne, zgrabne i powabne, inne grube jak wieprz (taki fetysz), jeszcze inne zaś chude jak badyl (często wąchały kretynki za dużo). Te zdeptane wyciągnęło do granic możliwości, wysokie natomiast zjechały o kilkanaście lub kilkadziesiąt centymetrów w dół. Miały możliwość dowolnie i o każdej porze zażywać substancji, dlatego też ich przydupasy (czyt. faceci, który jeszcze niedawno uważali się za wielkich, najpiękniejszych i najmądrzejszych cwaniaczków), nigdy nie wiedzieli, czy rano obudzi ich wrzask spasionej na amen lochy, pięknej czarującej bogini seksu, czy też cienkiej jak badyl suchoty.
      Oj, złe to były czasy dla chłopaczków… bardzo złe.  


      – Pani. Stajenny śpi pijany, nie mogę go dobudzić – wystękał pies, przyjmując pozycje „waruj” przy nogach Lusesindy.  
      – Co takiego? – zaszumiało babsko, uciskając butem głowę podwładnego.
      – Wybacz, pani – jęczał typ. – Ale mam klucze, zaraz się rozkluczę – podlizywał się.
      – Zamknij twarz! – warknęła chudzina, gniotąc łeb mężczyzny. – Dlaczego od razu tego nie zrobiłeś i czemu jesteś jeszcze nieodziany? Dziś wyprzedaże, zaraz będą kolejki – uruchamiała się.
      – Przepraszam, pani, bądź miłosierna.
      – Za dwie minuty widzę cię ubranego. Zejdź mi z oczu!
      Minutę i sześćdziesiąt sześć sekund później Fryderico już leżał plackiem przed władczynią. Skórzane krótkie gacie, różowy stanik, czerwone szpilki i czarna lateksowa kominiarka – tak oto wystroił się chłop.
      – Czy dobrze, wasza szczudłowatość? – zapytał płochliwie.
      – Do wozu! – nakazała baba, soczyście ładując szpicrutą w dupsko kolesia.
      Nie pisnąwszy nawet, na czworaka dokicał do czerwonego Leksusa i zajął miejsce w bagażniku, zwijając się w kłębek.


      – Cholera, ile ludzi – zajęczała Lusesinda, widząc wkoło gęsty tłum. – Gdzie, miękki fiucie? Noga! – agresywnie pociągnęła za łańcuchową smycz, gdyż Fryderico już złapał zapachy młodych niewiast.
      Typ posłusznie ruszył przy władczyni, kręcąc nosem na lewo i prawo – damskie aromaty były tak silne, że nie mógł się powstrzymać. Zajęta oglądaniem załadowanych wszelkim złomem witryn Lusesinda przestała zwracać uwagę na poczynania sługi, co ten, nie mogąc już dużej okiełznać swych żądz, wbrew własnej woli szybko wykorzystał.
      – Ojej, ojejejej, ojojojoj! – nagle rozległ się donośny krzyk jakiejś grubej baby. – Złaź! Ludzie, ratunkuuu! – darła się, gdyż napalony Fryderico zwinnie wskoczył na kark puszystości i wywalonym na brodę jęzorem, zaczął posuwać ją gdzieś w okolice… żeber?
      – DO NOGI! – wrzasnęła zakłopotana Lusesinda, szarpnięciem ściągając uległego z pleców babsztyla. – Ja.. ja przepraszam i obiecuję, że ten oto nieposłuszny dymacz otrzyma adekwatną do swego niecnego czynu karę. Czuję się winna, jak więc mogę pani zrekompensować to rodeo? – zapytała zawstydzona pani.
      – To niedopuszczalne! – zapluła nieznajoma. – Chociaż.. chociaż wie pani, co? To było całkiem niezłe. Takie odstępstwo od norm, więc…? Hmmm... Więc się umówimy i wypożyczy mi go pani na kilka godzin. W plecy mnie jeszcze nikt nie jebał – oznajmiła grubaska, pożądliwym wzrokiem przecinając Fryderica.
Lusesinda skrzywiła twarz, nie lubiła pożyczać towaru.

StowarzyszenieAWN

opublikowała opowiadanie w kategorii komedia, użyła 889 słów i 5576 znaków, zaktualizowała 10 lut 2020.

8 komentarzy

 
 • Somebody

  Nieźle... Frydek się nie pojawił, ciekawe czemu...?  :woot2:

 • Ja1709

  @Somebody Bana ma

 • Somebody

  @Ja1709 Serio? *szok*

 • StowarzyszenieAWN

  @Somebody Ale chyba jest, mam pewne podejrzenia co do jednego z kont:D

 • Duygu

  "co nie umilało życia mężczyznom – teraz już puchom marnym."- " Kobieto! Puchu marny! Ty wietrzna istoto! "  :lol2:   :D  No, tak mi się przypomniało.  
  "Kobiety brzydkie stawały się piękne, zgrabne i powabne"- o, mój, Boże... Dajcie mi coś takiego!  :O  
  "wysokie natomiast zjechały o kilkanaście lub kilkadziesiąt centymetrów w dół."- no, w końcu będę mogła pogadać... na poziomie  :D

 • agnes1709

  @Duygu Jesteś! :przytul:

 • Duygu

  @agnes1709 Jestem, jestem  ;)   :D

 • Indragor

  Uśmiałem się, chociaż nie wiem czemu... Rzeczywiście, taki absurdalny, żeby nie powiedzieć obleśny świat, to nic śmiesznego :D . Może dlatego, że już żyjemy w świecie orwellowskim?  To co pozostaje? Tylko śmiać się :D . I czemu tak krótko? I skąd w takim totalitarnym świecie "Dzieci kwiaty" (Flower Power), toż to zaprzeczenie totalitaryzmu. Gratuluję wyobraźni w kreowaniu alternatywnej rzeczywistości :) (podlizuję się tak na wszelki wypadek AUTORCE, gdyby jednak coś miało się nagle zmienić w naszej rzeczywistości)  :beek:   :whistle:

 • agnes1709

  @Indragor :lol2: W naszej to raczej tylko na gorsze, a jeśli masz na myśli lolowej, to też, skoro jakieś barachło plącze się pod nogami. Albo to fakt, albo mam dziś po prostu zły dzień.

 • Indragor

  @agnes1709 Jak masz zły dzień, to polecam moje najnowsze opowiadanie. Powinno poprawić humor. Akcja dzieje się podczas stypy ;)

 • agnes1709

  @Indragor link po[proszę

 • Black Crowe

  No to czekam na ciąg dalszy. Wygląda na to, że będzie się działo i to ostro! Ale w końcu pisze to KTOŚ, KTO umie, lubi i potrafi używać swojego ciętego języka. I chwała JEJ za to!
  Pozdrawiam😜🤘👍

 • agnes1709

  @Black Crowe Bez przesady :redface: Ale dzięki za miłe słowo. Chociaż... może lepiej usunąć? Bo patrząc na te wszystkie łapy w dół, zaczynam się obawiać o swoje życie. :boje: Czuję się zraniona i poniżona, nie doceniono głoszenia prawdy wszem i wobec, zwłaszcza nowym, nieświadomym zła wszelakiego usherom:sad:  :cray:

 • Black Crowe

  @agnes1709 a dyć nie bądź rura i nie pękaj! Wzmocnij skórę kevlarem i pisz dalej! Jest dobrze! Pozdrawiam 💪

 • agnes1709

  @Black Crowe No przecież :kiss:💪

 • AlexAthame

  @agnes1709 Aga, przecie prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Jesteś czepialska zołza, ale ja tam będę cię bronił. Przecież wiesz. Nie czytałem całego, wiesz jak jest...Masz dwie w dół, a jedenaście, z moją dwanaście w górę, to co się martwisz. Podaj nazwiska kto cię zranił to już szykuję szczelbe. :przytul:  <3

 • agnes1709

  @AlexAthame :lol2:Spoko, poradzę siebie. Ale dzięki ;)

 • AlexAthame

  @agnes1709 Dzięki, że nie zwróciłaś mi uwagę na szczelbę  :smiech2:

 • VeryBadBoy

  Grubo się zapowiada :D

 • StowarzyszenieAWN

  @VeryBadBoy Ja wiem, skąd ten uśmiech  :ninja: ;)

 • VeryBadBoy

  @StowarzyszenieAWN, a nie można suszyć zębów już? Po prostu zacieram sobie rączki na dalszy ciąg, bo mi się podobało. :)

 • agnes1709

  @VeryBadBoy  :przytul:

 • nefer

  Zabawny pastisz opowiadania femdom, napisany w dodatku dobrym językiem.
  Pozdrawiam

 • StowarzyszenieAWN

  @nefer Dziękować :przytul: Również pozdrawiam.

 • MrHyde

  Hihi. Interesujące. Teraz kobiety zmieniają tylko kolor włosów z częstością zmian cen na niemieckich stacjach benzynowych (co najmniej 2 razy dziennie). Osobiście nie mam nic przeciwko  temu, żeby bawiły się tak też z innymi walorami. Rano chuchron, w południe lachon, wieczorem grubson, w nocy... hmm

 • agnes1709

  @MrHyde W nocy szkielet, jak filmowa Mama:D Dość rozpusty z modelkami, on nie zasłużył :D

 • Magda34

  :pissed: To wcale nie jest zabawne

 • StowarzyszenieAWN

  @Magda34 Owszem, jest; śmieszne to nie było, jak wyzywał użytkowniczki od kurew i szmat, kalecząc przy okazji język polski. Ale oczywiście masz prawo uważać inaczej, tylko od razu zaznaczam - Twój ukochany, Fryc, który tak chwali Twoje prace, to cham i prostak!  :mad:

 • Magda34

  @StowarzyszenieAWN doprawdy

 • agnes1709

  @Magda34 Ależ tak, sama, czysta prawda. Fajnie mieć dwa konta, można dać dwie w dół, nie? :lol2: Ale uważaj, ja mam cztery:lol2: Oj, Mar...  :cray:

 • Magda34

  @agnes1709 te łapki nie są ode mnie

 • agnes1709

  @Magda34 Od razu mi lepiej...