Prezent dla dziewczyny- czyli Walentynki

Prezent dla dziewczyny- czyli WalentynkiWalentynki zbliżają się wielkimi krokami. Planujesz i zadajesz sobie pytanie- Co kupić dziewczynie?Oto kilka pożytecznych rad:
Po 1. Weź pod uwagę, co lubi- co myśli facet?- Co lubi??? Małe pieski, świeczki, kino.

Panowie czasem stereotypowe myślenie o kobiecie- czy to waszej mamie, przyjaciółce czy dziewczynie to wielki błąd, bo przecież nie kupicie jej małego pieska na prezent. Po 1 lepiej adoptować. Po 2 nie wiesz czy na pewno  chce. Musicie ją trochę poznać wiąże się to bardzo z 2 radą.

Zastanów się, może  o czym Ci ostatnio wspominała, jeśli mówiła ci ze np. popsuła jej się niedawno bransoletka może warto pójść tą drogą i po prostu kupić jej bransoletkę. Jeśli wspominała ze chciałaby pójść na jakiś film kup jej voucher, albo, jeśli powiedziała Ci ze lubi chodzić do teatru lub na koncert zaplanuj wspólne wyjście.Po 3. Czego nie lubi. Bardzo ważne dla Was- Panowie, jest to, aby dowiedzieć się od kobiety- czego nie lubi, ponieważ chyba chciałbyś aby cieszyła się z prezentu, który jej dasz. Może kiedyś powiedziała ci ze nie lubi nosić kolczyków lub sam zauważyłeś ze nie nosi biżuterii to jej nie kupuj. Jeśli jak to jest w moim przypadku, powiedziała Ci ze cieszyłaby się z każdego prezentu oprócz świeczek już masz wyeliminowane świeczki. No i Panowie, wiem, że może zdarzyć się taka sytuacja, że dziewczyna odpowie- Będę zadowolona ze wszystkiego...I pewnie można sobie pomyśleć A- świetnie cokolwiek kupię będzie zadowolona. B- mam przerąbane, bo nie powiedziała nic konkretnego. Jest kilka opcji. U dużej grupy dziewczyn prezentem, który sprawi im radość jest biżuteria -ale wszystko zależy od tego, jaka to będzie biżuteria, jeśli wiesz ze nie nosi dużych kolczyków to raczej powinieneś kupić mała, jeśli nosi tylko spersonalizowane ozdoby w stylu rękodzieł postaraj się trafić w jej gust. Jeśli nie lubi komedii romantycznych- może sprawdzi się jakiś horror.

Większość dziewczyn dużą wagę przykłada też do opakowania. My też patrzymy wzrokiem kiedy dostajemy prezent. Kolejną grupą są  tak zwane romantyczki. Dla nich sprawdzą się raczej zapachowe świeczki czy kadzidełka, jeśli kiedyś wspomniała wam ze lubi jak tak ładnie palą się świeczki to powinno wam pomóc.

Praktyczne to kolejna grupa dziewczyn, wspominała ze musi organizować plan może przyda się jej kalendarz- warto zapytać czy już nie ma, bo tak jak w przypadku biżuterii czy świeczek nie ma problemu z powtarzalnością to w przypadku kalendarza może być już problem. Takie dziewczyny lubią tez coś co będzie po postu praktyczne: długopis, notatnik, gadżet do trzymania przypominajek.

Może szczególnie lubi jakiś typ książek, przygodowe, romanse może uwielbia kryminały? A może ucieszy się, gdy zaproponujecie bardzo romantyczną randkę.

Koniecznie podpytajcie czy lubi kwiaty, ponieważ zdarza się( tak, wiem, bardzo rzadko) że kobieta nie lubi kwiatów lub lubi je w bardzo małej ilości.

Cel jest jeden- kobieta musi być zadowolona. Jak to osiągnąć? Musisz ją poznać.A jak jest u Was macie już prezenty dla swoich połówek? Jeśli nie, może uda Nam się wspólnie coś wymyślić.

wolna

opublikowała opowiadanie w kategorii inne i miłosne, użyła 571 słów i 3250 znaków. Tagi: #walentynki #miłość #dziewczyna #chłopak #prezent

1 komentarz

 
  • bartek

    Lubisz rajstopy