SOMEBODY

SOMEBODYSOM, autorka zajebista! Dziewczyna lat 20, a jak ją czytasz, pływasz, hehe :D Jej pierwsze, NAJLEPSZE. WYPRAWA – BRAK MI SŁÓW – POTEM – ZAWRACANIE DUPY – TO JEST MISTRZOSTWO – CZYTAŁAM 12 RAZY I… NADAL CZYTAM!  
"Złoty strzał" - chyba nie muszę mówić.
The Ghost Writher – OJOJOJ. Laska i tu, i tam, ale nie daje po sobie pojechać i choć jest trochę zagubiona, znając Cię, dasz radę i wszystko się ułoży! SUPER! Som, pisz szybciej:)
Dwie dziewczyny, Somebody i Black, na których prace i komentarze zawsze czekam. SOM, jesteś… wiesz, jaka!!! :*:* Mała, mam wielką nadzieję na ZD3 ! Czekam i proszę. Buziaki :*

agnes1709

opublikowała opowiadanie w kategorii felieton i inne, użyła 107 słów i 656 znaków, zaktualizowała 3 wrz 2018.

2 komentarze

 
 • agnes1709

  Czy ja mogę zapytać, dlaczego to nadal stoi w poczekalni? :eek: Te "nie" i w dól to zapewne sprawka Zeusa i spółki, PRZEWIDUJĘ:lol2:

 • czytelnik.nr.999999

  @agnes1709 Było wiele dobrych opowiadań, które tkwiły w poczekalni. A to nie jest opowiadanie, tylko [opisanie, kogoś, kogo się czyta] i jest napisane...dość krótko i widać, że na szybko. Wiem, że o Black się przyjęło, ale zdaję mi się, że było napisane lepiej i swoim teksem trafiało do większej liczby czytających, którzy mają taką samą opinię o Black co ty. Tu weszłam, przeczytałam i myślę, że nie napisałaś tego, co chciałaś napisać. To nie obelga, uważam to samo co ty, jest tu wiele bardzo dobrych autorów i warto im podziękować, bo opowiadań nie pisze się w pięć minut i użytkownicy Lol'a wchodząc na takie treści o kimś mogą się zainteresować daną osobą i wejść na jej profil, ogarnąć o czym pisze i a nóż śledzić jej dalsze opowiadania. Taka moja opinia i myślę, że dlatego zalega to w poczekalni.

 • agnes1709

  @czytelnik.nr.999999 Cenię Twoja opinię i zdaję sobie sprawę, że jest za krótkie, więc postaram się coś poprawi, tylko czasu brak. A to na górze? Nie wiem, dlaczego to napisałam, dobry humor czasem znajduje ujście, dziwnie się objawiając:lol2:

 • Somebody

  Aww... Cóż mam teraz napisać... Dziękuję, jestem szczerze wzruszona (poważnie, coś mi drgnęło w serduszku)  <3 Dziękuję bardzo :kiss: PS. Pozostało mi jeszcze prosić o pokój ma świecie jako koniec moich podziękowań   :lol2:   :przytul:

 • Ja1709niezalogowana

  @Somebody Felieton do poprawki, jest za krótki i nie jestem zadowolona, zasługujesz, aby się bardziej przyłożyć. Pośpieszyłam się. Nie sposób jednak opisać (jak u Black) wszystkich prac, mimo wielkich chęci, jest ich dość sporo.:kiss:

 • Somebody

  @Ja1709niezalogowana Taki w zupełności wystarczy, kochana  :kiss: