Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Prawo Islamu

"19-latek z Indonezji został skazany na publiczną chłostę za przestępstwa pedofilskie. Miał otrzymać 146 uderzeń, jednak nie wytrzymał i zemdlał z bólu.
Do zdarzenia doszło w mieście Banda Aceh w konserwatywnej prowincji Indonezji -Aceh. 19-latek został skazany na publiczną chłostę za molestowanie i domniemany gwałt na dziecku.

Mężczyzna, nazywany Roni, został aresztowany na początku tego roku. Odsiedział już sześć miesięcy ze swojego wyroku. Oprócz wiezienia skazano go także na 169 batów. Publiczna chłosta to powszechna kara dla przestępców, którzy łamią prawo islamskie panujące w Aceh.

Nie wytrzymał publicznej chłosty
Roni nie wytrzymał jednak 169 uderzeń. Zemdlał z bólu przy 52 uderzeniu. Lekarz szybko go opatrzył i chłostę kontynuowano, jednak po pewnym czasie zrezygnowano z wymierzania kary. Na plecach 19-latka pojawiły się głębokie rany i pęcherze.

Urzędnicy obiecali, że po zagojeniu ran Roni otrzyma resztę kary. Dalsza chłosta w tym stanie mogłaby doprowadzić do poważnego krwotoku. "Lepiej będzie, jeśli odłożymy to do czasu, gdy wyzdrowieje i będzie mógł zostać ponownie ukarany" - powiedział.'

Zwracam uwagę na określenie " za molestowanie i DOMNIEMANY gwałt na dziecku" jak i na to że jest to.kara łączna powiązana z więzieniem.

AnonimS

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i kryminalne, użył 224 słów i 1358 znaków.

3 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • AnonimS

  Ciekawostka . Ktoś dał łapkę w dół. Czyżbyśmy mieli ukrytego mudżahedina?   :blee:

  17 gru 2020

 • Hanna

  Czy to pedofil w kościele katolickim czy pedofil moslemski każdy pedofil jest obrzydliwy i powinien  być w ten sposób karany. Moja córka ma osiem lat a synek trzy . Dla mnie pedofile  to najgorsze co może być  :barf:

  1 gru 2020

 • AnonimS

  @Hanna zgadzam się. Ja bym kastrował chemicznie, oprócz więzienia.

  2 gru 2020

 • Kotek3

  @Hanna  masz rację  ja już mam dorosła córkę,  ale takie zachowania powinny być pietnowane bez względu na to kto ich dokonał,  nie można dzieci obdzierać z dzieciństwa i beztroski

  8 kwi 2021

 • agnes1709

  Dziwne, przecież tam sami pedofile i pojeby.

  1 gru 2020

 • AnonimS

  @agnes1709 hehehe nie do końca.

  1 gru 2020

 • MEM

  @agnes1709 "Dziwne, przecież tam sami pedofile i pojeby."  

  Taaak... A w Polsce są same moherowe berety sponsorujące wypłatą Rydzyka. A najwięcej ich widać na ostatnich protestach w maskach z błyskawicami.

  1 gru 2020

 • agnes1709

  @MEM Też fakt, ale z dwojga złego już wolę mohery. Choć nie jest tak do końca, znam kilka starszych (zajebistych osób), które chętnie by na Rydzyka i resztę motłochu siekierę wzięły. :D

  1 gru 2020

 • MEM

  @agnes1709 "Też fakt, ale z dwojga złego już wolę mohery."

  W sumie racja – mohery nie każą nam w burkach chodzić. ;) Ale różnica niewielka, po prostu jak do tej pory mohery nie mają jak wykazać nam pełni swoich możliwości.  

  "znam kilka starszych (zajebistych osób), które chętnie by na Rydzyka i resztę motłochu siekierę wzięły."

  Babcia mojej koleżanki ma podobnie. :) W przyszłym roku stuknie jej 90 lat, a jedyne, co jej skutecznie ciśnienie podnosi, to Rydzyk, Kaczyński i spółka. Gdyby tylko miała możliwości (i tę siekierę w ręku ;)), to strach się bać. ;)

  1 gru 2020

 • agnes1709

  @KontoUsunięte ;)

  7 gru 2020