Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Jaki jest sens twojego życia?

Jaki jest sens twojego życia?
Sensem mojego życia jest syn, który jest najważniejszą osobą w moim życiu.Gdy widzę usmiech na jego twarzy, problemy stają się mniejsze a ja czuje siłę by z nimi walczyć.Smutek i gniew znikają jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki gdy on staje w drzwiach i patrzy swoimi niewinnymi, pełnymi uroku oczkami w moją stronę.Oczywiście nie zawsze jest taki uroczy.Gdy jesteśmy w sklepie a ja nie chce kupic mu ulubionego lizaka mam ochotę wyjść i zostawić go na środku marmurowej podłogi.Potem jednak przypominam sobię dzień, w którym po raz pierwszy wziełam go w ramiona.Obiecałam mu, że będe go kochać mimo wszystko i chodźby nie wiem ile awantur mnie jeszcze czekało to wiem, że warto.
Gdy w jego oczach widzę łzy, moję nabierają ich ze zdwojoną siłą.Moje życie staje się automatycznie szare i ponure.On jest moim sensem życia, filarem, który podtrzymuje całą resztę.Gdyby go zabrakło pozostałyby tylko ruiny tego co sprawia, że chce iść dalej przez ścieżkę życia.
Krótko mówiąc moim sensem życia jest mały człowieczek, który całym sobą ciągnię mnie ku przeżywaniu życia tak by było jak najlepsze.
~Rosee

rosee00

opublikowała opowiadanie w kategorii felieton, użyła 220 słów i 1216 znaków, zaktualizowała 29 paź 2019. Tag: #sensżycia

3 komentarze

 
 • AlexAthame

  Normalne odczucie matki. Mam nadzieję, że z biegiem czasu zachowasz balans mocy miłości. <3

 • Obca

  Bardzo mi się podobało.  :bravo:

 • Duygu

  Każdy ma kogoś, dla kogo żyje i to właśnie jest sens życia- nie jesteśmy sami na tym świecie. :) Piękne, prosto z serca  :bravo:

 • rosee00

  @Duygu  Bardzo  ci dziękuje ;*