Przez te wszystkie lata miałam wielu klientów, jedni byli spoko drudzy byli dupkami
Taka praca cóż zrobić, ale nie o tym mowa, jakiś czas temu zadzwonił do mnie klient, umówił się że mną na godzinę 19. Spodobał mi się jego głos, był bardzo miły chciał mnie wynająć na wieczór i dobrze się zabawić. Zgodziłam się na jego warunki, mężczyzna zażyczył sobie bym ubrała się seksownie więc ubrałam krótką czarną spódniczkę i czerwony krótki zwiewny t shirt.
Do każdego klienta przygotowuje się indywidualnie, a do tego faceta dołożyłam dużo więcej, czułam, że to mi się opłaci.
Spotkaliśmy się pobliskim hotelu niedaleko mojego domu.
Po założeniu formalności z pokojem ruszyliśmy do swojego pokoju, facet był przystojny i dobrze zbudowany miałam okazję próbować już takich jak on to też wiedziałam na co się pisze. Weszliśmy do pokoju a on już ruszył do działania, zaczęliśmy się całować, włożył mi rękę do majtek i masował mi cipkę.
Dawno już nie miałam robionej palcówki, ale on był niesamowity w tym.
Czułam jak moje ciało drży z rozkoszy, chciałam go jak najlepiej zadowolić by wracał do mnie. Padłam na kolana rozpiełam mu rozporek i wyjełam jego ogromnego kutasa po czym zaczęłam się nim bawić. Zaczęłam się bawić jego jajami, muskać lizać brać je w usta najpierw jedno później drugie. Mój klient o którym nic prawie nie wiedziałam patrzył mi prosto w oczy i zachęcał do dalszej pracy nad jego sprzętem. Teraz czas na drugą dłoń owinełam ją wokół nasady członka i zaczęłam mu robić dobrze ręką i lizałam żołądź penisa patrząc mu w oczy. Mężczyzna chwycił mnie mocno za włosy i impetem wpakował swój interes w moje usta. Miał dużego i ledwo co mogłam go zmieścić.
Mężczyzna instynktownie zaczął poruszać biodrami wprzód i w tył. Poruszałam się zgodnie z nim, lecz zawsze pół kroku z tyłu, moje usta suwały się po jego członku odrobinę nie w tempo. Jednocześnie pozwalałam mu na kontrolę rytmu, żeby lepiej dopuścić do sytuacji, w której on będzie po prostu pieprzył mnie w usta.
Zwinełam dłoń w trąbkę wokół ust, przytykając do nich zamknięte w kółeczko kciuk i palec wskazujący. Jednocześnie pamiętając o odpowiednim nawilżeniu terenu i utrzymywania tempa. Podczas gdy usta i język pracowały u góry, pozostałe palce stymulowały dolną część członka. Starałam się obciągać mu w tempie . Trzymałam rytm i pamiętając, żeby cały czas obejmować ustami penisa. Mój klient był zadowolony, ale zapragnął więcej, wyjął go z ust i kazał mi się wypiąć na łóżku.
Myślałam, że zrobi mi minetkę, ale on miał inne plany. Chwycił mnie za włosy zerwał mi majtki i wpakował fiuta do cipki tak mocno, że padłam na poduszkę wbijając w nią zęby. Ruchał mnie z całej siły, łóżko, aż trzeszczało a ja nie mogłam wytrzymać z rozkoszy. Wzywał mnie od suk, kurew itp. Walił mnie na zmianę raz w kakałko raz w cipkę. Nie zważając na ból, liczył się tylko on ja byłam jego niewolnicą, pojemnikiem na sperme, suką która nie ma prawa do protestu.
Jak długo jestem dziwką nie miałam takiego orgazmu jak wtedy czułam ból, ale zarazem rozkosz, jestem kobietą która czerpie satysfakcję z odcuwanego bólu i poniewierania czy też szmacenia.
Tajemniczy klient był u kresu sił, czułam że zaraz dojdzie. Odwróciłam się i zaproponowałam na wspólny prysznic, wtedy on dał mi w twarz z otwartej dłoni i zabrał do łazienki mówiąc mi żebym już się nie odzywała.
Uśmiechnął się i poszedł do kabiny prysznica. No tak, idiotka ze mnie po co gadam tu trzeba być posłuszna.
Kiedy wyszedł pocałowałam go- nie wiem dlaczego to zrobiłam, on odwzajemnił pocałunek i się zaczęło... to było szalone, zachowywaliśmy się jak zwierzęta, podciągnął mi spódnice, zaczął brać moją zrozgrzaną do czerwoności cipkę w usta , kiedy lizał moją cipkę myślałam że oszaleję. Poczułam niesamowitą ochotę żeby mu obciągnąć, uklękłam przed nim i z przyjemnością robiłam mu loda. On jedną ręką trzymał drzwi od kabiny prysznicowej a drugą trzymał moją głowę, po chwili spuścił mi się na piersi nazywając mnie swoją dziwką.
Po wszystkim wzięliśmy wspólnie prysznic a później rozliczenie i pa pa.
Byłam bolała, ale zadowolona. Ten facet nie dość, że mi dobrze zapłacił to jeszcze miałam okazję doświadczyć najlepszego orgazmu jakiego miałam.
1 komentarz
Rebus
To teraz może że mną się umówisz?