Niezręczna sytuacja cz. 1

Spojrzałam na zegarek z przerażeniem. Nie do wiary, że zasiedziałam się przy sprawdzaniu klasówek tak długo. Wychowawstwo klasy maturalnej było cholernie absorbujące. Spakowałam szybko swoje rzeczy, zabrałam torebkę i wyszłam z klasy. Byłam naprawdę padnięta, a cisza panująca w budynku szkoły jakoś tak dodatkowo mnie przybiła. Wypełniając opustoszałą klatkę schodową stukotem obcasów ruszyłam na parter, a potem w kierunku portierni. Mijając wejście na salę gimnastyczną przystanęłam na chwilę nasłuchując. Moja koleżanka Beata, która uczyła w naszym technikum wueufu, często prowadziła wieczorami zajęcia z fitnessu. Odpowiedziała mi tylko cisza, więc albo dzisiaj zajęć nie było, albo po prostu już się skończyły. Jeśli ta druga opcja, to być może zastanę jeszcze Beatę i uda mi się ją namówić na drinka czy piwko. Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem poproszenia ją o małą przysługę...

Pokój wuefistów był po przeciwległej stronie korytarza, kilkanaście metrów dalej. Nacisnęłam klamkę. Otwarte, świetnie. Stanęłam w progu.

- Przepraszam

Zdążyłam tylko wykrztusić zażenowana przed zamknięciem drzwi. Stałam na korytarzu jak wryta.

W pokoju rzeczywiście zastałam Beatę... jednak nie samą. Ta bezwstydnica klęczała tam zupełnie nago i... robiła dobrze ustami Marcinowi, maturzyście z mojej klasy!

Martysia

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 246 słów i 1405 znaków, zaktualizowała 16 kwi 2020. Tagi: #milf #nauczycielka

5 komentarzy

 
 • Wielbiciel

  Ale te dodatkowe zaliczenia po lekcjach... pamiętam;)

 • Historyczka

  Martysiu! Gratuluję, przyznaję wyobraziłam sobie dokładnie tę sytuację...

 • Black Crowe

  Rozumiem, że nie można było krócej... Ale na szczęście zawartość (mimo kondensacji) informacji jest ponad wystarczająca. Reasumując - jest lepiej niż dobrze! Mam nadzieję, że rozwiniesz skrzydła i w zapomnieniu uraczysz nas znacznie dłuższą historią. I na pewno wykorzystując swój ładny język którym piszesz i inwencję twórczą NIE będzie to nudne dla czytelników! Tak więc CZEKAMY! I mam nadzieję, że nie za długo.... Ukłony i pozdrawiam. 👏👏👍

 • agnes1709

  "– Przepraszam. – Zdążyłam tylko wykrztusić zażenowana przed zamknięciem drzwi". Tak być powinno ;) Już wspominałam, że piszesz ładnym językiem, aczkolwiek tu jest za krótko... bardzo za krótko. I ten drut zupełnie tu nie pasuje, subtelny styl zepsułaś tym chamskim wtykiem. Do przemyślenia. Łapę oczywiście zostawiam  ;)

 • Martysia

  @agnes1709 bardzo cenna uwaga, dziękuję! :-)

 • agnes1709

  @Martysia Bardzo się ceni, że niektórzy potrafią wziąć sobie uwagi do serca i obiektywnie podchodzą do komentarzy. Oby więcej takich autorów na Lolu.  Pozdro ;)

 • andkor

  Ciekawa szkoła dobrze że maturzysta to chociaż jest nadzieja że pełnoletni.Poza tym sam pamiętam że tak wyglądało nauczanie poza programowe . :boobs: