Kuzynka Klaudia (cz. 1)

Dawid był już po szkole zawodowej z zawodu był kierowcą ciężarówki. Jego prac znajdowała się dość daleko od jego domu, toteż ucieszył się na wieść, że jego kuzynka, Klaudia, przeprowadza się do miasta. Jej nowe mieszkanie miało znajdować się niecałe dziesięć minut drogi od pracy. Do swojego domu miał ponad pół godziny jazdy samochodem. Klaudia słynęła z tego, iż była bardzo gościnna, więc sama zaproponowała Dawidowi,  
Pewnego dnia rzęch dawidowi zepsuł się. Zdarzało się to już nie pierwszy raz, ale jeszcze nigdy nie zepsuł mu się pod praca. Teraz nie miał jak wrócić do domu. Zadzwonił do kolegi, by spytać czy nie przyjechałaby po niego, ale ta odpowiedziała że piła alkohol i nie może jeździć, więc został mu tylko powrót autobusem. Niestety jeździły one rzadko i następny miał być dopiero za 40 minut. Było po 18. Dawid wpadł na pomysł, by odwiedzić kuzynka Klaudię, zawsze to przyjemniej posiedzieć w tym czasie w mieszkaniu cioci niż czekać na brudnym i śmierdzącym przystanku. Udał się więc do niej, na szczęście była w domu.
- O, Dawid? Co ty tu robisz o tej porze? – spytała zdziwiona, otwierając mu drzwi.
- Cześć, ciociu. Przepraszam za późną wizytę, mam nadzieję, że nie przeszkadzam – odpowiedział.
- Skąd. fajnie, że wpadłeś. Wchodź do środka.
Zaprowadziła go do kuchni, posadziła przy stole i podała mu domowej roboty ciasto. Kiedy się najadł do syta i wypił herbatę, ciocia usiadła z nim przy stole i żeby zacząć rozmowę spytała:
- O której jutro musisz być na bazie?
- O ósmej – odpowiedział łapiąc się za głowę, by pokazać jak bardzo nie lubi wstawać tak wcześnie.
- Och, mecząca praca ! – prawie wykrzyknęła Klaudia  
- No, nie jest lekko – przytaknął chłopak – ale trzeba się przemęczyć i zarabiać tak chciałem.
- Zanim dojedziesz autobusem do domu to będzie już późno. A jutro będziesz musiał bardzo wcześnie wstać, żeby dojechać do pracy. Do jutra raczej nie naprawią ci samochodu – rzekła z zatroskaną miną ciocia.
- Może kolega mnie podwiezie, a jak nie to będę musiał jechać autobusem.
- Wiesz co? Jeśli chcesz, możesz zostać u mnie na noc. Nie musiałbyś tłuc się autobusem do siebie po to, by jutro rano znów tu przyjeżdżać. I mógłbyś dłużej pospać. – zaproponowała gościnna Klaudia.
Dawid ucieszył się na tą myśl. Rzeczywiście tak było najlepiej, po co miał jechać do domu, przespać się tam i wracać z powrotem, skoro może przespać się tu.
- Chętnie zostanę, ale nie chcę przeszkadzać… - zaczął niepewnie.
- Ależ nie będziesz przeszkadzać – przerwała mu – czuj się jak u siebie.
Kuzynka Klaudia była 22-letnią kobietą, ładną i seksowną. Miała długie nieco za ramiona, ciemne włosy, lekko zaokrąglony tyłeczek i duże, jędrne piersi. Była dość niska, ale jej ciało miało piękne kształty. Sebastianowi zaczęła się podobać parę miesięcy temu, kiedy urządziła jeszcze w starym mieszkaniu rodzinną imprezę z okazji swoich dwudziestych drugich urodzin. Odstroiła się wtedy tak, że większość obecnych mężczyzn spoglądało nią z pożądaniem, w tym oczywiście Dawid, chociaż nikomu by się do tego nie przyznał, przecież była jego kuzynka. Teraz został u niej na noc. Położyła go w salonie na kanapie. Ustawił budzik w telefonie na 6.30 i cieszył się, że może pospać o godzinę dłużej. Był zmęczony po ciężkim tygodniu, więc szybko zasnął.

Rano zadzwonił budzik i Dawid z niechęcią wstał. Zaczął się ubierać, naciągnął gacie i sięgnął po spodnie, gdy jego uwagę przykuło coś innego. Zobaczył półkę z bielizną kuzynki, więc od razu do niej podszedł. Klaudia miała w salonie swoją garderobę. Sięgnął na półkę i wziął do ręki jej stanik. Powąchał go, następnie przyłożył sobie do krocza i pomasował się nim po kutasie, drugą ręką sięgając po majteczki cioci. Zaczęło mu się robić twardo w majtkach jak tak bawił się jej bielizną. Nagle usłyszał, że ciotka już wstała i krząta się po domu, przestraszył się że może wejść do salonu, więc odłożył szybko stanik i majtki na półkę i odszedł od niej. Zrobił to w ostatniej chwili, bo zaraz otwarły się drzwi i weszła Klaudia w skąpej piżamce. Widać było, że się śpieszy.
- O, widzę, że już wstałeś. To dobrze. Zaraz idę do pracy, ale po drodze muszę wynieść na zewnątrz parę gratów, nie są mi już potrzebne, niech ktoś je sobie zabierze. Pomożesz mi, bo sama wszystkiego nie dam rady wziąć.
- OK – zgodził się Dawid – ja też zaraz wychodzę do prac, więc wyjdziemy razem i to wyniesiemy.
Klaudia podeszła do półki z bielizną i wzięła z niej stanik, którym Dawid przed chwilą się zabawiał.
- Przepraszam, że się przy tobie będę przebierać, ale się śpieszę.
- Nie ma sprawy – rzekł Dawid.
Stojąca tyłem do niego kuzynka bezceremonialnie zdjęła bluzeczkę od piżamy i na wierzch wyskoczyły jej dorodne piersi. Dawid ich nie widział, ale patrząc na plecki cioci wyobrażał to sobie. Nałożyła stanik i męczyła się z jego zapięciem. Śpiesząc się poprosiła o to Dawid. Ten bez chwili namysłu podszedł do niej i złapał klamrę stanika. Spoglądając nad jej ramieniem zobaczył nieosłonięte kawałki piersi, więc jego pała zrobiła się jeszcze sztywniejsza. Jak by tego było mało, kuzynka pochyliła się trochę a jej tyłeczek otarł się o niego. Nie chciała tracić czasu, więc kiedy on zapinał jej stanik, postanowiła zdjąć spodenki od piżamy. Miała pod nimi majtki, więc nie było się czego wstydzić. Pochyliła się jeszcze mocniej, napierając pupą na krocze Dawid, a on również się nad nią pochylił by dosięgnąć jej biustonosza. Jej piersi zwisały seksownie. "Ciekawe co by było, gdybym niechcąco puścił stanik” – pomyślał sobie. Wiedział, ze nie powinien tego robić, ale nie mógł się powstrzymać. To było silniejsze od niego. Puścił biustonosz, który spadł na podłogę i nagie piersi zafalowały nad ziemią. Kuzynka wyprostowała się szybko i zakryła biust ramieniem, ale dla Sebastiana ważne było, że choć przez chwilę widział dwa piękne cycuchy w całej okazałości. Klaudia popatrzyła się na niego oburzona.
- Dlaczego to zrobiłeś?! – spytała ostro.
- Niechcąco – wybąkał speszony Dawid– przepraszam.
- Coś mi się nie wydaje, żeby to było niechcąco… - powiedziała Klaudia świdrując go wzrokiem.
- Kuzynka się tak nagle pochyliła i stanik wyślizgnął mi się z palców – tłumaczył się chłopak.
- No dobrze, niech ci będzie. Skoro już i tak je widziałeś, to nie muszę się zasłaniać – powiedziała zabierając rękę którą zasłaniała biust. Piersi zafalowały przed oczami Sebastiana. Spoglądając na odrysowującą się na tle majtek chłopaka nabrzmiałą męskość, dodała – teraz ty powinieneś pokazać mi swoją fujarkę, to będziemy kwita.
Zawstydzony dawid opuścił majtki ukazując kuzynce swoją sterczącą pałę. Klaudia uśmiechnęła się do siebie, lecz zaraz zdała sobie sprawę, że zrobiła coś głupiego. "A jeśli Dawid powie o tym swojej matce? Jaki to byłby wstyd…” – pomyślała. Postanowiła go udobruchać.
- Mam nadzieję, że ten incydent pozostanie między nami… - zaczęła, zbliżając się do chłopaka.
- Oczywiście – odpowiedział, patrząc się w jej biust.
Przybliżała się do niego, jej piersi dotknęły do jego klaty. Napierała nimi na niego, zmuszając go, by zaczął iść do tyłu. Cofał się, aż znalazł się przy ścianie, więc oparł się o nią i przystanął. Piersi Klaudii cały czas na niego napierały, przyduszając go.
- Pamiętaj, to nie może wyjść na jaw – mówiła kuzynka.
- Nie wyjdzie, nie wyjdzie – odpowiadał Dawid.

Jej piersi rozgniatały się na nim jak dwa baloniki. Przybliżyła swoje krocze do jego i ocierała się majtkami o jego fujarę. On również zaczął poruszać biodrami. Klaudia złapała go za pośladki i przycisnęła do siebie jeszcze mocniej. On nie pozostawał jej dłużny i również położył łapy na jej tyłku, ściskając ją za pośladki. Zaczęła sapać. Prącie chłopaka wślizgnęło się pod jej majtki i dotykało nieco zarośniętej cipeczki. Przymrużyła oczy. Wiedziała, że nie powinna tego robić. Od tak dawna nie kochała się z mężczyzną, że nie mogła nie poddać się pieszczotom kuzyna. Jego pała wciąż ocierała się o jej szczelinkę. Oparł głowę na jej ramieniu, całując jej klatkę. Wdychał zapach kuzynki i całował jej szyję, ramiona oraz piersi. Wzięła do ręki jego kutasa i umieściła go pod swoim kroczem. Zacisnęła na nim uda i poruszała miednicą. Sebastian ssał teraz jej pierś, drażniąc językiem sterczącego, twardego sutka, rękami szczypiąc jej pośladki i na przemian przybliżając ciocię do siebie i oddalając. Walił ją między gorące uda, a ona włożyła rękę do majteczek i masturbowała się, dysząc ciężko. W końcu chłopak nie wytrzymał. Z nieznaną sobie dzikością złapał kuzynkę za uda i podniósł ją do góry. Obrócił się z nią i oparł ją plecami o ścianę, cały czas trzymając ją w górze. Przybliżył fujarę do jej cipki. Nie miał wolnych rąk, więc Klaudia zsunęła w dół swoje majtki, by zrobić chłopakowi dostęp do muszelki. Jego twardy jak kamień kutas przylgnął do wilgotnej szparki i zaczął się w nią wciskać. Poszło łatwo, zagłębił się w nią i po jego ciele rozeszła się rozkosz. Jęknął i zaczął posuwać ciotkę, która również co jakiś czas wydawała z siebie westchnięcia. Jej wielkie cycki podskakiwały, więc pochylił się i przyłożył do nich twarz. Podskakując uderzały o jego głowę. Klaudia nie była gruba, jednak po chwili dawidowi zrobiło się ciężko gdy tak ją trzymał w górze, więc wysunął się z niej i powoli postawił ją na ziemi. Kobieta rzuciła się na niego i pocałowała go namiętnie, wpychając mu język do gardła. dawidowi ssał go, pieszcząc ciało cioci. Wciąż się całując i obmacując zaczęli zmierzać w stronę kanapy, na której spał Dawid. Gdy się przy niej znaleźli, chłopak rzucił na nią kobietę, po czym sam się na niej położył. Rozchyliła mocno nogi, by mógł przybliżyć członek do jej muszelki. Zaczął jeździć ustami po całym jej ciele, zaczynając od szyi i robiąc jej malinkę. Następnie przesunął się na biust i dokładnie wylizał piersi, ssąc mocno sutki. Później sunąc językiem po brzuchu znalazł się przy jej kroczu. Polizał szczelinkę, przyprawiając ją tym o głośne westchnięcie. Złapała go za głowę i przycisnęła ją do swej cipeczki, a on wsunął w nią język. Wiła się pod nim i jęczała, zaciskając palce na jego ramionach. Jej uda co rusz zaciskały się na jego głowie. Dłońmi pieścił jej nogi oraz stopy. Nie mógł już wytrzymać i zapragnął znów w nią wejść. Szybko zmienił pozycję i położył się na kuzynce, kutasem przylegając do jej cipki. Wprowadził go ręką i począł ją mocno rżnąć. Krzyczała głośno i wbijała paznokcie w pościel, gdy Dawid ją posuwał. Nagle poczuł na swoim członku skurcze cipki. kuzynka dochodziła. Zamknęła oczy i odchyliła głowę do tyłu, wyjąc z rozkoszy i zaciskając palce na kołdrze tak mocno, że aż zrobiły się czerwone. Cipka wypięła się w górę a nogi zacisnęły się na miednicy Dawidowi, uniemożliwiając mu mocne posuwanie. Teraz musiał poruszać się leciutko i wolno, co także było bardzo przyjemne, kuzynka skończyła. Leżała teraz bezwładnie na kanapie, ciężko dysząc. Po chwili kazała Dawidowi wyjść z siebie, co zrobił z niezadowoleniem, gdyż chciał skończyć w cipce kuzynki. Nakazała mu stanąć na kanapie, podczas gdy sama usiadła przed nim. Wzięła jego pałę do ust i zaczęła poruszać głową do przodu i do tyłu. Dawid aż sapnął z przyjemności, jaką mu tym sprawiła. Ssała jego pałę, a on macał dłońmi jej szyję i ramiona. Po chwili doprowadziła go. Widząc, że szczytuje, wyjęła kutasa z ust i wzięła go do ręki. Znajdował się przy jej twarzy. Masowała go, aż pierwszy strumień spermy zalał jej wargi. Oblizała je a kolejne strumienie skierowała na swoje piersi. Dawid zacisnął dłonie na jej ramionach i odchylił głowę do tyłu, wysapując głośno:
-Ooo, taaak…
Po wszystkim Klaudia wstała a po jej piersiach spływało nasienie kuzyna. Kazała mu je wytrzeć, lecz on wolał je z nich zlizać. Obydwoje byli już spóźnieni, Klaudia i Dawid do pracy, więc ubrali się pospiesznie i wyszli z mieszkania. Od tamtego czasu Dawidem nie widziała się już z trzy tygodnie. Cdn

wujek

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 2403 słów i 12877 znaków.

4 komentarze

 
 • Yester

  Cos mi sie zdaje ze to 2 polaczone opowiadania ;/

 • sweetkicia

  Zaraz, zaraz  Klaudia jest kuzynka czy ciotką??? A ten mężczyzna to Sebastian czy Dawid bo się pogubiłam:/

 • RomanS

  Powiedz mi, Klaudia to w koncu ciotka czy kuzynka? To jednak spora roznica. Pokoleniowa. Poza tym, co wy ciagle z tym zlizywaniem wlasnego nasienia???

 • Bookworm

  To kuzynka czy ciocia?