Bóg wezwał do siebie Trumpa, Putina i Kaczyńskiego i oznajmia im:

– Za pół roku będzie koniec świata. Musicie to przekazać ludziom.

Trump wraca do Stanów, zwołuje konferencję prasową i mówi:
– Mam dla was dwie wiadomości. Dobrą i złą. Pierwsza jest taka, że Bóg istnieje, a druga, że za pół roku koniec świata, więc się pomódlmy.

Z kolei Putin u siebie mówi z kolei:  
– Mam dwie złe wiadomości. Pierwsza: Bóg istnieje, druga: a za pół roku koniec świata.

Kaczyński zaś ogłasza Polakom, co następuje:
– Mam dwie dobre wiadomości. Pierwsza: Bóg istnieje. Druga: my rządzimy do końca świata.

MEM

dodała dowcip do kategorii polityka. Tagi: #Putin #Kaczyński #Trump #koniec_świata

2 komentarze

 
 • AnonimS

  Oby to słowo o rządach, ciałem się stało. Amen

  14 sty 2022

 • MEM

  @AnonimS "Oby to słowo o rządach, ciałem się stało. Amen"  

  Akurat zdanie kogoś, kto jest na tyle głupi, żeby każdą jedną propagandową bzdurę łykać i bezmyślnie rozsiewać dalej bez żadnej weryfikacji (Vide: AnonimS "Ja często wrzucam teksty nie zawsze sprawdzając.". Źródło: lol24. com/fotki/niesamowite/kto-pozywa-33509    No cóż... Typowy "ciemny lud, który wszystko kupi" Kurskiego.), to powinno mieć najmniejsze znaczenie na temat tego, kto powinien krajem rządzić.

  PS. Dziś media (oczywiście te, nad którymi reżim jeszcze władzy nie ma) donoszą, kto PiS-owi załatwił – obławiając się na wielomilionowej prowizji, i to nie pierwszej danej im przez kaczą władzę – Pegasusa do czysto totalitarnego, i nielegalnego, inwigilowania opozycji (i to jeszcze tuż przed wyborami, co jest kolejnym przykładem – i to nie jedynym; zaś ostatnie, przed PiS-em, fałszowanie wyborów w tym kraju to robiła komuna, jeszcze ta "stalinowska", gdy w 1947 roku wybory fałszowała – jak kaczyzm manipulował ich wynikiem, żeby utrzymać się u władzy i koryta). Sama śmietanka komunistycznych służb... Nie jedyny taki przypadek u Kaczyńskiego, choćby niesławnego sędziego Kryże (ale PiS walczy z "komunistyczną kastą sędziowską", nie? :p) i prokuratora Piotrowicza wystarczy przypomnieć. Ale dalej pewnie łykasz głodne kawałki o tym, jak to PiS z komuną, postkomuną i Ruskimi walczy, i będziesz za chwilę pieprzył za uszami o jakichś urojonych "winach Tuska", nie?  

  PS2. Rosnące ceny w sklepach pasują (niedługo będą jeszcze – i to o dużo – wyższe; zajrzyj sobie na kurs liry tureckiej z ostatniego roku, jak chcesz zobaczyć najbliższą przyszłość pod kaczymi rządami)? Taaak... Niech PiS "porządzi" jeszcze trochę... To się będziesz pod śmietnikami o odpadki z sąsiadami bił, jak w Wenezueli. Może wtedy skończy się takie bredzenie o tym, jak to dobrze, że kaczor rządzi, jak głód do dupy dobrze zajrzy. A może nadal nie dociera też do tego wypranego propagandą łba, ile dziesiątek tysięcy zmarło – i to nie tylko na COVID – w ciągu ostatnich dwóch lat bezpośrednio z winy PiS, co?

  17 sty 2022

 • Istota

  @AnonimS Amen znaczy niech się tak stanie.

  20 marca

 • Istota

  @MEM A  ja bym zadała sobie pytanie czy u nas rządzi rząd bo oficjalnie rządzi parlament. Do tego zadałabym sobie pytanie kto u nas jest w rządzie. I czemu wina Kaczyńskiego ma oznaczać że Tusk jest bez winy?

  20 marca

 • agnes1709

  :rotfl:

  29 gru 2021

 • MEM

  @agnes1709  

  ;)

  Ale żart żartem, a w sumie to diabli wiedzą – może się jeszcze spełnić (tfu, odpukać). ;)

  29 gru 2021

 • agnes1709

  @MEM Ale to tylko pół roku ;) A jeśli chodzi o koniec, to właśnie zbawienne pół roku ;)

  29 gru 2021

 • MEM

  @agnes1709 "Ale to tylko pół roku ;) A jeśli chodzi o koniec, to właśnie zbawienne pół roku"  

  A swoją drogą, kwestia natury filozoficznej... Czy łatwiej czekać na koniec ze świadomością, że wreszcie koniec zamordyzmu, czy trudniej, bo ma się świadomość, że się te ostatnie x czasu spędziło się pod butem jakiegoś reżimu, zamiast do końca móc cieszyć się normalnością.
  Ech, bez pół litra nie rozbierzesz. ;)

  29 gru 2021

 • agnes1709

  @MEM Pół litra nie da rady, uważam, że tu skrzynkę trzeba;)

  30 gru 2021

 • MEM

  @agnes1709 "Pół litra nie da rady, uważam, że tu skrzynkę trzeba"

  I jeszcze szybko kupić, bo inflacja, bo pewnie nowa akcyza od Nowego Roku... ;)

  30 gru 2021

 • agnes1709

  @MEM Fakt.

  30 gru 2021

 • Istota

  @MEM Od kiedy to akcyza powoduje inflację?

  20 marca