Spędzisz z nami niezapomniane chwilę - tylko trzymaj się zasad!

Spędzisz z nami niezapomniane chwilę - tylko trzymaj się zasad!Drodzy użytkownicy,
jestem nową właścicielką zabierającego dech w piersiach górskiego resortu. Z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy zawiesić działalność na kilka miesięcy, natomiast teraz na nowo stajemy na nogi i szukamy nowych pracowników. Ci poprzedni, niestety przestali pojawiać się w trakcie prac renowacyjnych, dlatego mamy nadzieję zatrudnić pracowników, którzy  poważnie podejdą do nałożonych zasad, aby podobne sytuację się nie powtórzyły. Pragnę zaznaczyć, że wszyscy pracownicy podpisują umowę, w której potwierdzają przeczytanie zasad i zobowiązują się do ich przestrzegania, a resort nie ponosi odpowiedzialności za wypadki wynikłe z niesubordynacji, tudzież nie wykonania swoich obowiązków jak należy. Nie jestem w stanie zliczyć incydentów, w których jeden z naszych pracowników naraził grupę gości przez to, że zgasił światła na trzecim piętrze w prawym skrzydle. A to przecież pierwsza zasada! Dlatego właśnie, już nie szukamy pracowników na stronach społecznościowych (z tych przeznaczonych do ogłoszeń o pracę jesteśmy zdejmowani), co znacznie zawęża nasze pole manewru. Do tej pory większość naszych pracowników pochodziła z miasteczka blisko resortu, lecz po pewnym incydencie z niezamkniętą bramą (zasada nr.14), raczej trzymają się od nas na dystans, a tutejsze władze stały się już nie tak skore do współpracy jak kiedyś. Do tej pory również nie mieliśmy problemów z gośćmi. Ogromny teren jaki posiadamy i wiele dostępnych usług sprawia, że w sezonie zawsze wypełnialiśmy wszystkie pokoje. Wszystkie, oczywiście, oprócz pokoi 41,42 i 43 - te nie są dla gości.  
I właśnie tak jak wcześniej wspomniałam; "do tej pory...", ponieważ teraz, gdy zrobiło się o nas dość głośno w negatywny sposób, mamy problem z uzupełnieniem personelu jak i zwabieniem do siebie ludzi pragnących odpoczynku.  
I tutaj właśnie zwracam się do was moi drodzy - czy bylibyście chętni szerzej przestudiować problem mojego resortu? Może znajdą się jacyś chętni na stanowiska? W tej chwili pilnie poszukujemy osób od pilnowania lasu. Praca ta polega na obserwowaniu otoczenia ze stróżówki i okazyjny patrol. Przez to, że do obowiązków takiej osoby dochodzi kolejny zbiór zasad oprócz tych obowiązujących wszystkich, często dochodzi do zwolnień. Ewentualnie zaginięć. Ale ja uważam, że przecież idzie wpaść w rutynę. Wystarczy pamiętać, aby meldować każdy jęk, cień, każdą postać, która pojawi się w godzinach nocnych (wtedy goście mają zakaz wstępu do niektórych obiektów). Tyczy się to również rzeczy obecnych w samej stróżówce. Nie ma tam żadnego telefonu - jedyny przenośny komunikator posiada pracownik, dlatego gdy podczas czuwania zadzwoni telefon za oknem - nie wychodz. Zmiana następuje po 4 godzinach, do tej pory nie należy otwierać nikomu kto będzie chciał was zamienić, nawet jeżeli będzie was znać i poda się za współpracownika. Nie wpuszczamy również osób, które nie podadzą wcześniej umówionego hasła uzgodnionego na specjalnym papierze w pokoju dla personelu.  
Nowi pracownicy na pewno odświeżyliby wizerunek naszego resortu. Tych starych już kojarzą stali bywalcy i jakby, mam takie wrażenie, ich unikają. Może ktoś młody i pełen wigoru wyszedłby z jakimiś innowacjami? Zastanawiam się choćby nad zmianą nazwy resortu - ta stara owszem pasuje - jakbyśmy mieli resort nad morzem. Jacht może. Z tego co wiem, był to pomysł pradziadka, gdyż morze było jego konikiem. Nie dożył sędziwych lat. Nie lubił tego miejsca, a ono nie lubiło jego.  Jak dla mnie, z dostępem do morza, byłoby za dużo roboty. Pilnowanie ludzi na lądzie już jest nie lada wyzwaniem, a co dopiero zmierzyć się z tym co mieszka pod wodą, przez cały rok. Tutaj zamykamy dostęp do rzeki na prawie cały sezon wiosenny, gdy byli goście chcą się wydostać.  
W każdym razie, jestem pewna, że nawet jeśli nie jesteście zainteresowani zasileniem naszych szeregów, wiele z was znalazłoby tutaj coś dla siebie! SPA, wycieczki szlakiem, stadnina i wiele innych atrakcji czekają i zapewniają wiele radości, pod warunkiem, że będziecie stosować się do naszych zasad.
Dajcie znać, jeśli chcecie update :)
Właścicielka resortu górskiego Ucieszne kajuty.

przyszłe update'y mogą zostać oznaczone jako 18+

Dodaj komentarz