SNCTM. przedruk

Działa w ukryciu, a tożsamość jej członków jest tajna. Organizacja SNCTM niczym loża masońska skupia elitę tego świata. Z tą różnicą, że jej działalność oparta jest tylko i wyłącznie na seksie.
Każdy, kto oglądał "Oczy Szeroko Zamknięte" pamięta fragment, w którym główny bohater trafia przez przypadek na satanistyczne sex-party w tajemniczym domu. Goście noszą maski, a po korytarzach przechadzają się nagie kobiety.
Ta scena zainspirowała Amerykanina Damona Lawnera do założenia tajemnego stowarzyszenia "Sanctum", nazywanego też SNCTM. To nic innego jak właśnie grupa zrzeszająca bogatych ludzi, którzy spotykają się na prywatnych, okultystycznych orgiach.  
Członkostwo w klubie kosztuje 65 tys. dolarów rocznie, ale dostać się tam można jedynie przez zaproszenie.
W roli gościa udział mogą wziąć zarówno panowie, jak i panie. Na stronie stowarzyszenia można przeczytać, że klub jest "propozycją skierowaną do samotnych dżentelmenów lub par żądnych nowych doświadczeń".  
- To bardzo eleganckie przyjęcie, które czasem przybiera mistyczną formę - mówi Lawner. - W pewnym momencie ludzie rozbierają się i chcą uprawiać miłość /
Podczas imprez obowiązuje limit 100 gości. Kobiet-towarzyszek jest zawsze trzy razy więcej niż gości. Jest także ściśle określony dress code: panowie muszą nosić smoking, a panie ubierają się tylko w bieliznę. Wszyscy bez wyjątku mają maski.
Podczas spotkań obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów.  
W 2017 nakręcono serial dokumentalny o SNCTM. Jego popularność sprawiła, że do dziś powstają kolejne sezony. Organizacja początkowo działała w Beverly Hills, ale Lawner nakręcił również wersję europejską w Moskwie. Pod koniec marca widzowie mają otrzymać trzeci sezon moskiewskiej edycji. "

AnonimS

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i erotyczne, użył 303 słów i 1875 znaków.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • agnes1709

  :eek: Czytam teraz "Córki Dzieci Boga" i nie mogę pojąc, jakim cudem dorośli ludzie dają robić sobie wodę z mózgu. A może tam nie ma mózgów?:smh:

  31 sty 2019

 • AnonimS

  @agnes1709 stowrzyszene AVN wychwyciło taki tekst "„Bóg dał mi mózg i penisa, a krwi tylko tyle by starczyło do jednego narządu" moze to dotyczy to wszystkich ludzi ze albo mozg albo ustrojstwo do uprawiania seksu ma zasilanie ?  :P

  31 sty 2019

 • agnes1709

  @AnonimS Być może. Tylko co dziwne, oni się ie narkotyzowali, bo gdyby, to jeszcze jakieś usprawiedliwienie dla chorych praktyk. Nie wiem, może jestem zbyt pewna siebie, ale założę się, że gdyby mi zaczęto wpajać jakieś pojebane "fakty" zaśmiałabym im się w twarz.

  31 sty 2019

 • AnonimS

  A ja odniosłem wrażenie że w temacie :sex: jesteś wyzwoloną kobietą i nic Ciebie nie zdziwi Hahaha.  
  A na poważnie . Co uznajesz za chore praktyki?  Te smokingi  czy to że panie w samej bieliźnie?  A może ze zbiorowy przypadkowy seks?  :) myślę  że napewno stosują jakieś używki tylko się tym nie chwalą  :

  31 sty 2019

 • agnes1709

  @AnonimS Ja o książce mówię, to powyższe czynione z własnej woli, więc...? :P

  31 sty 2019

 • AnonimS

  @agnes1709 .....!!!::::/

  31 sty 2019

 • nefer

  Ciekawe. Naprawdę ciekawe proporcje. 😋

  30 sty 2019

 • AnonimS

  @nefer też tak uważam

  30 sty 2019