Alternatywna przyszłość.

Panika ucznia. Usłyszał o sprawdzianie z masturbacji, od godziny powtarza materiał z całego roku

Od kiedy Magdalena Ogórek i Paweł Kukiz straszą Kartą LGBT i nowymi zajęciami w szkołach, uczniowie mają jeszcze więcej materiału do opanowania. Przekonał się o tym 13-letni Kacper, który uwierzył w plotkę o jutrzejszym sprawdzianie z masturbacji.

Chłopak akurat odpoczywał po szkole, oglądając w internecie filmy w trybie incognito, gdy kolega napisał do niego z pytaniem, czy słyszał już Kukiza i czy jest przygotowany na jutrzejszy sprawdzian wiadomości z całego roku. Kacper spanikował. Ale po chwili zakasał rękawy i wziął się w garść.

Nie chciał dostać pały, więc przez godzinę pracował w pocie czoła, próbując nadrobić materiał z całego roku. Nigdy nie poświęcił tyle czasu na lekcje i wszystko sumiennie powtarzał sześć razy z rzędu. W końcu wykończony padł na łóżko, gdzie znaleźli go rodzice.

– Dzieci w podstawówce nie powinny tyle pracować w domu – mówi tata Kacpra. – A ja też mogę mu pomóc z fizyką czy matematyką, ale nie ze wszystkimi przedmiotami...  

– Ale byłoby mu łatwiej, gdyby pracował systematycznie przez cały semestr, a nie przypominał sobie o wszystkim na ostatnią chwilę – dodaje mama chłopca.  

– Oczywiście – potwierdza tata. – A teraz musimy lecieć do sklepu, bo z tego co pisze Ordo Iuris, będą jutro stawiać minusy za brak lubrykantu.

To jest ASZdziennik. Lekcje masturbacji zostały zmyślone

505 czyt.
100%11
AnonimS

opublikował opowiadanie w kategorii felieton, użył 255 słów i 1518 znaków.

6 komentarzy

 
 • YankoWojownik

  "oglądając w internecie filmy w trybie incognito"
  Ale to zawsze trzeba się obejrzeć, czy ktoś nie stoi za plecami.  

  Starzy znajdują nastolatka po tuż po masturbacji, gorzej dla obu stron, to tylko w trakcie jak właśnie dochodzi, ale nie tym torem poszło tutaj, a już myślałem...

  Niezłe, acz jeszcze kilka zdań gdzieś między rozmową rodziców a zakończeniem, nie było by nadmiarem treści.  

  Podoba się - dałem łapę.

  92%

 • Margerita

  Łapka w górę no to Kacper się wy masturbował za wszystkie czasy

  100%1

 • MrHyde

  a z niepokalanego poczęcia też są sprawdziany?

  100%1

 • agnes1709

  - Stawiaj pałę, albo ja ci postawię - zagroziła nauczycielka. Kacper nie czekał i szybko wziął się w garść, aby po chwili czerpać radość garściami. "MMM... KOCHAM SZKOŁĘ - westchnął. Łapka

  100%3

 • AuRoRa

  Faktycznie alternatywna   ale w szkole nigdy nie odpuszczą  

  92%

 • AnnaKowalska

  Dobrze, że w porę "wziął się w garść".

  100%2