Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Zmysłowy seks

Zmysłowy seksKlaudia lubiła sobotnie wieczory spędzane z Jeremim. Mieli wtedy dużo czasu dla siebie, mogli wypić wino, rozkoszować się swoją obecnością po prostu uwielbiali spędzać każdą wolną chwilę razem. Tak miało być i dziś. Klaudia włożyła swoją ulubioną sukienkę, pod którą nie miała majtek tylko skąpy stanik , lubiła to, uwielbiała kusić swoim ciałem.  

Klaudia i Jeremi  lubili spontaniczny seks przy winie także tego dnia, Klaudia chciała tego by jej kochanek wypełnił ją po brzegi swoim nasieniem.  
Myśląc o tym co będzie rozłożyła kieliszki na stole, przygotowała przekąski. Już właściwie wszystko było gotowe - wystarczyło usiąść i zacząć wspólną biesiadę. Wreszcie zjawił się jej wielbiciel. Jak zwykle zaparło jej dech w piersi na jego widok. Podniecał ją ten wysoki brunet z lekkim zarostem . Nalał wino do kieliszków i wzniósł toast za ich spotkanie. Upiła łyk wpatrując się z pożądaniem na niego. Wino jak zwykle smakowało wyśmienicie . Zaczęli się namiętnie całować. Ręka Jeremiego gładziła jej udo i rozniecała ogień pożądania w wyższych partiach jej ciała. Ona zaś nie pozostawała mu dłużna. Sięgnęła do krocza, by wydobyć jego olbrzymiego członka. Uwielbiała go dotykać i masować, lizać i brać do ust , doprowadzać do stanu gotowości. Lubiła go takiego grubego i twardego jak skała. Czuła wtedy, że ma władzę nad tym mężczyzną - taką samą, jaką on miał nad nią gdy ją pieścił. Wtem rozległ się dzwonek do drzwi. Klaudia była zupełnie zdezorientowana nie wiedziała kto to może być . Jeremi szybko poprawił spodnie i poszedł otworzyć nieproszonemu gościowi. To był ich sąsiad zza ściany, przyszedł porozmawiać. Klaudi było to nie w smak liczyła na sex a nie na pogaduchy o głupotach . Nie tak wyobrażała sobie ten wieczór! Jeremiemu jednak intruz nie przeszkadzał . Wyjął trzeci kieliszek i nalał gościowi, który siedział naprzeciw ulubionej kanapy Klaudii i Jeremiego. Upili kilka łyków, aż kobieta poczuła, że znów się rozluźnia, jej zmartwienie minęło . Wtem poczuła na udzie dłoń Jeremiego. Sunęła ku górze , w stronę krocza, nie zważając na to, że siedzący naprzeciw mężczyzna może dostrzec brak bielizny u kobiety. Klaudia chwyciła dłoń ukochanego, chcąc ją zatrzymać, ale nie była w stanie pokonać jego zdecydowania. Jeremi był stanowczy, zawsze dostawał tego co chciał tak było i tym razem . Po chwili wciągnął ją szybko na swoje kolana, usiadła na nim okrakiem . Jeremi pieścił jej pośladki i talię, a ona zupełnie nie zważała na to, że odsłania ją przed sąsiadem. Całowała swego kochanka namiętnie i czuła wzrost pożądania, jej ciało drżało z podniecenia . Wtem poczuła dotyk na jej dużych jędrnych piersiach. To ich gość przejął inicjatywę,stojąc z tyłu ugniatał jej piersi najpierw przez stanik później przeszedł o krok dalej i jednym szybkim ruchem pozbawił Klaudie stanika po czym sunął jej sukienkę do połowy, aby udostępnić Jeremiemu nagie piersi.  

Klaudia czuła jak rozpalają ją dwie pary rąk, dotykając każdego skrawka jej skóry, czuła ogromne podniecenie . Nawet nie wiedziała, kiedy zdjęli całkowicie z niej sukienkę. Poddawała się uczuciu rozkoszy. Wtem mężczyźni położyli ją na łóżku, rozsunęli nogi, jej cipka była gotowa na sex . Pierwszy był Jeremi, głęboko pchnął w nią członka, natomiast sąsiad pieścił piersi. Potem się zmienili na zmianę wpychali ogromne członki w jej rozgrzaną do granic możliwości cipkę. Klaudia nie była w stanie wytrzymać takiego ładunku emocji, jej rozkoszne jęki wypełniały pokój, a krocze zwilgotniało i pulsowało mocnym rytmem. Jeszcze chwila i całkowicie się zatraci w tych doznaniach. Jeremi, znając reakcje jej ciała, zachęcał ją do szczytowania jeszcze bardziej wpychając penisa szepcząc do niej . Dochodź maleńka, dochodź! Chcesz tego prawda,szeptał nieustannie by ją bardziej rozgrzać . Fala namiętności porwała Klaudie , wylały się z niej miłosne soki. Nie zważała na to, że podczas tych doznań ogląda ją zupełnie obcy mężczyzna. Stłumiła krzyk przygryzając mocno wargi. Błogość ogarnęła całe jej ciało. Jeremi wypełnił swoją oblubienicę ciepłym strumieniem spermy po czym padł obok niej. Sąsiad widząc to wykorzystał sytuację chwycił penisa by po chwili zanurzyć go w usta Klaudii.  

Kobieta nie protestowała, pozwoliła mężczyźnie by ten ją wypełnił. Klaudia ssała bez opamiętania, bawiła się nim gdy nadszedł czas, jej kochanek sąsiad zalał jej usta obficie po czym kazał jej wszystko połknąć. Kobieta zrobiła jak chciał, po wszystkim oblizując wargi podziękowała i poprosiła by o tej chwili w każdy weekend wypełniali ją na zmianę swym nasieniem.

enklawa25

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 887 słów i 4875 znaków.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto