Młodsza siostra cz.1

Mateusz bardzo lubił swoją młodszą siostrzyczkę. Można nawet powiedzieć, że ją uwielbiał. Był od niej starszy, aż o siedem lat i można powiedzieć, że podobała mu się jako dziewczyna. Miała 16 lat i była bardzo seksowna: jej długie włosy zakrywały całe jej plecy, miała brązowe oczy, mały nos i wąskie usta. Nie była wysoka, ale biodra i pośladki miała naprawdę bardzo kobiece. Poza tym często ubierała spodnie, który mocno opinały jej długie nogi i tyłeczek.

   Całkiem niedawno doszedł do wniosku, że Madzia jest bardzo atrakcyjna i że wolałby, żeby nie była jego siostrą. Często zostawali sami w domu i wtedy bezkarnie spoglądał na jej atrybuty. Kiedy przyjeżdżało do nich kuzynostwo zawsze dołączał się do zabawy w chowanego. Proponował swojej siostrze, żeby schowali się wspólnie w piwnicy – wiedział, że Madzia boi się ciemności i będzie chciała się przytulić. Czuł się bardzo dobrze gdy miał ją tak blisko siebie. Gdy stawała tyłem do niego to czuł jej jędrne pośladki w okolicach swojego krocza. Był wtedy bardzo podniecony, ale wiedział, że musi się powstrzymać.  

   Na początku zaczęło się bardzo niewinnie, wymyślał różne sposoby, dzięki którym będzie mógł chwycić ją za tyłek lub nogi. Pewnego dnia ubrała się w krótkie spodenki, podobne do takich w jakich grają siatkarki. Poza tym miała krótką koszulkę, która odkrywała jej plecki za każdym razem gdy Madzia schylała się po coś. Wtedy po raz pierwszy stwierdził, że musi jej dotknąć. Podszedł do niej i powiedział, że ma na spodenkach jakąś plamę. Zaoferował swoją pomoc i położył dłoń na jej pośladku mocno przyciskając do siebie. Masował jej pupę, a ona myślała, że pomaga jej usunąć plamę. Na końcu dał jej lekkiego klapsa i powiedział, że już jest ok. Poszedł potem do łazienki i zaczął masować swojego kutasa myśląc o siostrze.

   Podobnych sytuacji było bardzo dużo, ale po pewnym czasie to mu nie wystarczało. Chciał mieć coś, co będzie mu przypominało o tym, jaki słodki tyłeczek ma jego siostra. Postanowił przeszukać kosz z bielizną i poszukać w nich jej majteczek. Po chwili znalazł białe figi, które Madzia ostatnio na sobie nosiła. Przysunął je do nosa i zaciągnął się ich zapachem. Spodobał mu się ten zapach, wiec ukrył je w swoim pokoju i zawsze gdy je wąchał lub dotykał wyobrażał sobie jak uprawia seks ze swoją siostrą.

   W sobotnie popołudnie pojechał z siostrą na piknik do lasu. Było gorąco więc ubrał krótkie spodenki i koszulkę, a Madzia poszła w jego ślady i miała na sobie białą bluzeczkę przez którą prześwitywał jej czarny stanik oraz krótkie siatkarskie spodenki mocno opinające jej pośladki. Kiedy leżeli na kocu i słońce dawało im się we znaki, Mateusz zaproponował siostrze, żeby zdjęła bluzeczkę to będzie jej chłodniej. Tak zrobiła i leżała na brzuszku chcąc opalić swoje plecy. Położył dłoń na jej ramieniu i zaczął głaskać ją po pleckach opuszkami palców. Lubiła to uczucie, dzięki któremu dostawała gęsiej skórki. Po chwili poczuła, że brat rozpina jej stanik, ale pozwoliła mu na to, bo powiedział że inaczej będzie miała biały pasek na plecach gdy się opali.  
"Moi znajomi mówią mi, że mam bardzo ładną siostrę” powiedział pochylając się nad nią. "I szczerze mówiąc, zgadzam się z nimi” – jego słowa zawstydziły ją trochę, więc nic nie odpowiedziała. Masował ją dalej, a jego penis stał już na baczność. Nie wiedział jeszcze jak, ale musi sprawić, żeby się z nim kochała.

CDN

Liczę na Wasze komentarze i opinie :)

mathias136

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 685 słów i 3700 znaków.

9 komentarzy

 
 • Palmer

  W końcu coś sensownego ;)

 • misiasia

  pisz  dalej ! ale proszę o BARDZO DUŻO SZCZEGÓŁÓW !  :sex2:

 • ewa

  Podoba mi się pisz dalej.

 • lula

  mi sie podoba i jestem ciekawa drugiej czesci

 • nermera

  Super początek - pisz prędko dalej.

 • nemfer

  ło bosz... Jakie kaziroctwo?? Rodzeństwo poprostu... Obejmowanie siostry czy głaskanie Jej po plecach to zło?? Ręce opadają...

 • kinia

  Dno totalne... Chłopie znajdz sobie inne zajęcie

 • Anonymous

  Może i kazirodztwo (proszę do mnie w takim razie pisać bez obrazy) lubię, ale jednak nie podoba mi się trochę to opowiadanie. Szybko się rozkręca, nie ma dialogów.

 • Cam

  Niezłe :) zapowiada się ciekawie :)