Dragon Dildo

Andrew Boock

Dragon Dildo

     Sara siedziała na łóżku z podwiniętymi nogami, na których miała narzucony koc. Miękki materiał ocierał się o nagą skórę utrzymując przyjemne ciepło. Opierała się o chłodną ścianę oddzielającą skromny pokój akademicki od sąsiedniego pomieszczenia. Wokół panował mrok trwającej nocy, a jedyne źródło światła, padało z monitora laptopa na pociągłą twarz dziewczyny. Drżącą dłonią zaczesała za ucho opadający kosmyk czarnych włosów z jasnofioletowymi końcówkami. Szerokie wargi rozchyliły się wypuszczając powietrze z płuc ze świstem. Serce w klatce piersiowej zaczęło bić szybszym rytmem, a gorąco pod kocem działało kojąco w zderzeniu z chłodem ściany. Wpatrywała się w monitor, na którym widniały zgrabne damskie pośladki wypięte w stronę kamerki. Drobne palce zacisnęły się tworząc na skórze blade plamy. Wargi sromowe lśniły od soków, a wyżej - róża odbytu rozchyliła się ukazując różowoczerwone wnętrze ciała. Sara przygryzła wargi, a dłoń poprawiająca włosy zsunęła się do krągłej piersi ze sterczącym sutkiem. Ścisnęła stwardniałą brodawkę przez koszulkę wzdychając głośno.
     Oderwała nagle bladoniebieskie oczy od ekrany parząc w stronę drzwi oddzielających jej pokój od małego korytarza łączącego sąsiednie pomieszczenie oraz łazienkę. Ostatnią rzeczą, którą chciałaby, żeby się wydarzyła, była niespodziewana wizyta nieproszonych gości. Przez kilka sekund, z mocno bijącym sercem oraz sparaliżowaną dłonią ściskającą pierś, wpatrywała się w groźnie wyglądającego Son Goku. Kolorowy plakat przysłaniał szybę wmontowaną w skrzydło drzwiowe. Uspokoiła nerwy powracając do seksownej postaci prezentującej jędrne pośladki. Na ekranie pojawił się plastikowy wibrator, który wsunął się gładko w rozchylone mięśnie odbytu. Z głośników nie wydobył się żaden dźwięk, ale Sara w głowie słyszała ciche jęknięcie bohaterki. Jej własna dłoń zsunęła się wkradając się pod koc. Spoczęła na udach bardzo blisko jej rozgrzanego łona, które płonęło podnieceniem. Drżącym palcem przesunęła po nabrzmiałych wargach sromowych czując pod opuszkiem mokrą plamę. Poderwała dłoń do twarzy wdychając swój rozkoszny zapach. Znów westchnęła, przymykając powieki, a ciało przeszyły rozkoszne dreszcze. Powstrzymała jęknięcie zaciskając usta. Dłoń błyskawicznie wróciła pod koc do przerwanych czynności. Tym razem smukłe palce zaczęły delikatnie napierać na materiał majtek poruszając się i ugniatając płonące łono. Pieszczoty wywoływały elektryzujące impulsy rozchodzące się po mięśniach, które pulsowały rytmicznie. Złączyła uda przyciskając dłoń do krocza. Z gardła wydobył się głośniejszy jęk, który odbił się echem od ścian pokoju.
     Sara błyskawicznie wyciągnęła dłoń wpatrując się w drzwi. Krew buzowała w żyłach, a całe ciało pulsowało w rytmie szaleńczych uderzeń serca. Oddychała szybko patrząc na nieruchomą postać Son Goku, który nie przestawał mierzyć jej groźnym spojrzeniem.  
     Za drzwiami nadal panowała cisza.
     Sara poczuła się obserwowana przez umięśnionego faceta z plakatu. Odczuwała jeszcze większą potrzebę zaspokojenia swoich żądzy. Wsłuchiwała się w nocną ciszę, która była wręcz nienaturalna jak na akademickie standardy. Przesunęła laptopa nie spuszczając wzroku z drzwi. Zerwała z siebie koc czując jak chłodne powietrze atakuje rozgrzaną skórę. Poderwała nogi do góry, kładąc się na poduszczę nadal wpatrując się w ledwo widoczne oczy postaci na plakacie. Zsunęła majtki, które odkleiły się od mokrego łona. Wsunęła dłoń miedzy płonące wargi sromowe i zaczęła pieścić nabrzmiały wzgórek łechtaczki. Przygryzła usta tłumiąc pojękiwania chcące się wyrwać z gardła. Dłoń zaczęła się poruszać w szaleńczym tempie, a wszystkie mięśnie skurczyły się. Przycisnęła kolana do tułowia czując jak płonąca fala rozkoszy zalewa napięte ciało. Naprężyła mięśnie brzucha, a wolną dłonią chwyciła jedną z nóg przyciskając jeszcze mocnej do drżącego ciała. Wbiła paznokcie w skórę przy pierwszym spazmie orgazmu. Patrzyła półprzymkniętymi powiekami na umięśnionego Son Goku, który był niemym obserwatorem całego zdarzenia. Pragnęła by wyskoczył z plakatu rzucając się na jej nagie ciało jak wygłodniałe zwierzę. Wbiła smukłe palce między rozchylone wargi pieszcząc intensywnie wnętrze pochwy. Mięśnie zaciskały się rytmicznie wraz z lżejszymi falami orgazmu napływającymi z błogim spełnieniem. Sara westchnęła głęboko odrywając drżące dłonie od łona, a nogi opadły na materac, który wydał leniwe skrzypnięcie.
     Podsunęła mokrą dłoń pod nos wdychając zapach swojej kobiecości. Spojrzała na groźnie patrzącego się obserwatora wiszącego na drzwiach. Jak zawsze, po intensywnej zabawie poczuła wstydliwe wyrzuty sumienia. Wiedziała, że wychodząc jutro rano z pokoju na zajęcia spotka sąsiadkę zza ściany, która zmierzy ją od stóp do głów i pomyśli, że wie co się działo w jej pokoju późną nocą.
     Przeniosła spojrzenie na sufit ginący w mroku rozmyślając nad pożądaniem, które znów zaczęło ćmić się w ciele. Drżącą dłonią przesunęła po nabrzmiałym sutku lekko zataczając kręgi po wypukłym materiale koszulki. Chłodne powietrze smagało wilgotną pochwę pulsującą po niedawnej głębokiej penetracji. Oderwała rękę od piersi starając stłumić narastające podniecenie.
     Spojrzała na monitor komputera, z którego zginęła zgrabna dziewczyna zastąpiona reklamą zabawek erotycznych. Sara obróciła się podpierając ręką głowę. Podziwiała dziwny gumowy kształt, który nie przypominał zwykłego penisa. Pod zabawką widniał napis: Dragon Dildo. Przełknęła głośno ślinę czując kolejną falę podniecenia. Kształt zabawki był podobny do stożka z szeroką podstawą wyposażoną w przyssawkę spod której wychodził przezroczysty wężyk do małej strzykawki wypełnionej białym płynem. Sara przybliżyła laptopa zainteresowana przedmiotem. Kliknęła na reklamę, gdzie pod spodem rozwinęła się specyfikacja produktu wraz z podanymi wymiarami. Przełknęła ślinę widząc porównanie dolnego obwodu owalnego kształtu do puszki coca-coli.
     Podniosłą się energicznie kładąc laptopa na nagie uda. Otworzyła dodatkową kartę z ulubioną stroną porno, gdzie momentalnie poszukała filmików, w których gumowy dildo był w użyciu. Przygryzła dolną wargę patrząc na pierwszy z brzegu klip, gdzie zgrabna dziewczyna wsuwała sobie zabawkę w tyłek. Dreszcz rozkoszy spłynął w kierunku podbrzusza wywołując silny skurcz podniecenia. Sara automatycznie zapragnęła wypróbowania na własnej muszelce dragon dildo.
     Błyskawicznie zamówiła rozkoszny przedmiot.

     Sara wkroczyła do akademickiej recepcji przyciskając do piersi zeszyty wypełnione notatkami z wykładów. Usłyszała wołanie z okienka, gdzie siedziała sympatyczna starsza pani. Zawsze, gdy odbierała od niej klucz, plotkowała o wydarzeniach dziejących się w biurze akademika. Sara nie interesowała się intrygującymi nowinami, ale starała się wysłuchać kobiety i tym zaskarbiła sobie jej zaufanie. Nie musiała za każdym razem zostawiać klucza, a wracając późnym wieczorem ze spacerów wpuszczała ją bez tłumaczenia. Tym razem w okienku pojawiła się pomarszczona dłoń z pomalowanymi na żółto paznokciami, w której spoczywało awizo pozostawione przez listonosza. Sara z bijącym sercem odebrała informacje o przesyłce i automatycznie odwróciła się do wyjścia. Zmierzała w stronę uczelni, gdzie mieścił się oddział poczty.
     Nie spodziewała się tak szybko otrzymanej przesyłki. Podeszła do okienka z wysuniętym awizo. Papier automatycznie został wzięty z drżącej dłoni. Sara podekscytowana przyglądała się przez szybę kobiecie, która pochylała się nad koszem z paczkami odszukując właściwej. Nagle wyciągnęła ze sterty przesyłek podłużny kształt owinięty szczelnie folią. Sara poczuła serce w gardle na widok pakunku zdradzającego kształty przedmiotu. Poczuła na policzkach wypieki i głębokie zakłopotanie. Nagle świat się skurczył i wydawało się, że wszystkie oczy w jednym momencie zostały zwrócone na nią. Obejrzała się nerwowo po przechadzających się po korytarzu studentach, którzy nie zwracali na nią najmniejszej uwagi zajęci wymienianiem się poglądów na temat wczorajszych imprez albo proszeniu kolegów i koleżanek o notatki z wykładu, który opuścili.
     - Poproszę o podpis - powiedziała kobieta za szybą patrząca na Sarę z wyczekiwaniem.
     Dziewczyna szybko złożyła parafkę trzęsąc się z nerwów. Porwała przesyłkę, którą zaczęła wpychać energicznie do torby. Napotkała wzrok dwóch studentek, które przerwały rozmowę patrząc na nią z zainteresowaniem. Poznała twarze osób z jej rocznika. Zaczerwieniła się jeszcze bardziej. Odchodząc od okienka poczty czuła na sobie ciekawski wzrok.
     Sara weszła do pokoju z bijącym sercem, które podeszło do gardła. Oparła się o drzwi oddychając głęboko. Odrzuciła zeszyty z notatkami i sięgnęła do torebki. Obracała przesyłkę w dłoniach czując jej przyjemny ciężar. Rozerwała łapczywie folię i drżącą dłonią przesunęła po gumowej powierzchni żłobionego dragon dildo. Przyjemny dreszcz spłynął wzdłuż kręgosłupa wywołując skurcz miedzy nogami. Serce nadal waliło tak jakby miało wyskoczyć z piersi. Przyssała gumową podstawę zabawki do blatu biurka. Objęła dłońmi szerokie zgrubienie i przesunęła w górę czując żłobienia na powierzchni. Przygryzła wargę uświadamiając sobie, że zrobiła się mokra. Wsunęła rękę między uda przyciskając ją do rozpalonego łona. Westchnęła przymrużając powieki. Pragnęła zaspokojenia narastających żądzy. Obróciła się spoglądając na strzykawkę, która była wypełniona gęstym płynem przypominającym spermę. Podniosłą ją na wysokość oczu przyglądając się bąblowi powietrza, który przesunął się, gdy poruszała przedmiotem.
     Nie wytrzymała!
     Drżącymi dłońmi oderwała gumowe dildo od blatu i przytwierdziła go do podłogi przed łóżkiem. Podłączyła strzykawkę do przewodu. Energicznie odpięła spodnie czując rozkoszny dreszcz targający napalonym ciałem. Pragnęła poczuć nowego przyjaciela wewnątrz rozpalonej pochwy. Chciała wycisnąć gęsty płyn w chwili szczytowania. Sama myśl doprowadzała ją niemal do omdlenia. Stała na trzęsących się nogach bez spodni, ubrana tylko w koszulkę i jeansową kamizelkę. Rzuciła się do stolika nocnego przeszukując szuflady w poszukiwaniu żelu lub wazeliny, gdyż obwód nowej zabawki był szerokości pięści, a chciała poczuć go całego w sobie. Kilkukrotnie zadowalała się wsuwając sobie całą dłoń do pochwy, a nawet i do tyłka. Na samą myśl przeszył ją przyjemny skurcz promieniujący od podbrzusza. Wyciągnęła z szuflady tubkę wazeliny, którą błyskawicznie wycisnęła na rękę i wysmarowała gumowego przyjaciela, a następnie wsunęła drżące palce między rozpalone wargi. Jęknęła zaciskając usta by nie przyciągnąć uwagi sąsiadki, która mogła znajdować się za ścianą. Spojrzała na drzwi, z których spoglądał napinający mięśnie Son Goku.
     - Chcesz popatrzeć? - wyszeptała łamiącym się głosem.
     Pochyliła rozłożone biodra nad gumową zabawką. Podparła się o łóżko, które wydało skrzypliwy dźwięk. Poczuła chłodną powierzchnię główki dildo, która naparła na rozpalone wargi rozchylając je pieszczotliwie. Przyjemne uczucie wślizgującego się przedmiotu wypełniło umysł dziewczyny. Odchyliła głowę do tyłu zamykając powieki. Delektowała się rozkoszą płynącą z coraz głębszej penetracji. Poczuła opór szerokiego obwodu. Zatrzymała drżące biodra powstrzymując wyrywający się jęk z gardła. Podparła się rękoma o podłogę krzywiąc się na twarzy, gdy mocniej opuściła biodra. Nagle gumowa powierzchnia prześlizgnęła się wchodząc głęboko w drżące ciało. Sara otworzyła szeroko oczy i usta powstrzymując się od wrzaśnięcia. Pierwsza fala bólu minęła zastąpiona cudowną przyjemnością. Biodra same zaczęły podrygiwać. Dreszcze wstrząsające ciałem dziewczyny przechodziły w drgawki. Sara znów poczuła falę bólu, który przeszył wypełnioną pochwę gumowym dragonem. Poderwała biodra czując oporne wysuwanie się przyjaciela. Jęknęła upadając na podłogę drżąc na całym ciele. Cudowna fala orgazmu zalała jej umysł. Dyszała ciężko starając się wrócić myślami do normalności. Spojrzała na plakat wiszący na drzwiach, którego róg odkleił się odsłaniając chropowatą powierzchnię szyby.
     Sara poderwała się błyskawicznie z podłogi tracąc równowagę na drżących dłoniach. Upadając omal nie wyrżnęła głową w drzwi. Podparła się rękoma i szybko przykleiła niesforną taśmę zasłaniając dostęp do swojego pokoju. Rozgrzane pośladki zetknęły się z chłodną podłogą, gdy osunęła się po ścianie. Jęknęła czując wypływające soki z wewnątrz podnieconego ciała. Oparła głowę o ścianę ponownie starając się wrócić do normalności.
     Zerknęła na przyssaną zabawkę naprzeciwko łóżka czując rozkoszne drżenie ciała. Oddychała głęboko podziwiając połyskującą powierzchnię dildo, które w tym momencie stało się jej najlepszym przyjacielem zabaw. Podczołgała się do niego obejmując gumowy trzon. Poruszała dłonią po wilgotnej powierzchni rozprowadzając własne soki. W ciele szalała pożoga podniecenia domagająca się zaspokojenia. Dziewczyna uniosła się wracając do wcześniejszej pozycji nakierowując pulsującą pochwę na główkę zabaweczki. Naparła biodrami zamykając powieki i rozkoszując się przyjemnym uczuciem penetracji, którą pragnęła poczuć jak najgłębiej. Wcisnęła dildo wypełniając wnętrze do granic możliwości. Czuła jak pulsujące mięśnie rytmicznie zaciskają się na gumowej powierzchni. Przygryzła wargi tłumiąc krzyk spełnienia. Zamruczała przeciągliwe poruszając biodrami by poczuć jak nowy przyjaciel ociera się w jej przepełnionym wnętrzu. Drżącą dłonią złapała strzykawkę i nacisnęła tłok. Poczuła jak pochwę wypełnia gęsty zimny płyn. Ogromna fala rozkoszy wstrząsnęła jej ciałem wywołując silne drżenie. Sara jęknęła głośno nie mogąc powstrzymać narastającego podniecenia w gardle. Ześlizgnęła się z gumowego przyjaciela czując rozwarte szeroko mięśnie pochwy. Upadła na zimną podłogę drżąc na całym ciele. Gęsty płyn wyciekał z rozchylonych warg po bladym udzie dziewczyny tworząc białą plamę wokół ud.
     Rozejrzała się zamglonymi oczami po pokoju uświadamiając sobie, że wrzask rozkoszy mógł ściągnąć niepożądanych gości. Patrzyła przez zasłoną włosów na drzwi, gdzie róg plakatu znów odkrył szybę odsłaniając wnętrze korytarzyka, gdzie na szczęście nikogo nie było.
     Sara westchnęła podźwigając się na drżących dłoniach. Czując się przepełniona wyciekającą sztuczną spermą. Usiadła w kałuży gęstego płynu ślizgając się pośladkami po podłodze. Uśmiechnęła się zagarniając włosy za ucho. Wiedziała, że spontaniczny zakup był strzałem w dziesiątkę. Czekało ją wiele przyjemności z nowym dragon przyjacielem.

(Toruń, 05.04 - 30.05.2020r.)

5 komentarzy

 
 • Justyna

  mmm

 • MadziusiA

  Super 😍😍

 • elninio1972

  rewelacja :)

 • nieopisana

  Jak zawsze - świetne :D

 • Zdrowynapalony

  Przyjacielski kutas da jej wieczne rozkoszne Cudowna le opowiadanie, i mam nadzieję na więcej.  :bravo: