Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Niebo czy piekło #1

Była sobie pewna dziewczyna,nie była ona nad wyraz ładna,raczej przeciętna.Na imię jej było Kasia.Miała dobre życie kochanego chłopaka..no właśnie i tu zaczyna sie nasza opowieść..

Kasia niestety miała też problemy ze zdrowiem,gdyż wykryto u niej nowotwór..Był to dla niej ogromny cios gdyż dowiedziała się na dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia. Zamknęła się w sobie.. Wszyscy myśleli że jest to twarda dziewczyna pomagała wszystkim jak tylko mogła ale jej nie mógł pomóc nikt.. Kasia powiedziała o swojej chorobie swojemu chłopakowi, który rzeczywiście na początku przejął się tym ale z czasem zaczęli się od siebie oddalać nie rozmawiali tak jak zawsze ale no tak "kto chciałby mieć chora dziewczynę na raka'' pomyślala Kasia.. Po przerwie świątecznej Kasia poszła do szkoły ciężko było jej udawać ale musiała gdy z kończyła lekcje z ulga wyszła ze szkoły po drodze spotkała koleżankę która była z tajemniczym chłopakiem dajmy mu na imię Igor..
Od razu wpadł Kasi w oko ale Kasia idąc z koleżanką dowiedziała się że owy chłopak podoba się właśnie jej,ale bała się do niego zagadać. Kasia nie drazyla więcej tego tematu musiała sobie darować chłopaka.. Jednak po jakimś czasie spotkała owego chłopaka tak od słowa do słowa zaczęli rozmawiać przez internet coraz częściej. Dziewczyna po jakimś czasie powiedziała mu prawdę on ją pocieszal a za razem coraz bardziej jej się podobał.. Nie zapomnijmy też o tym że bohaterka ma chłopaka.. Chłopak jej jest bardzo spokojny a chłopak który jej się podoba jest z piekła rodem  

I o to pytanie co wybrać niebo czy piekło.?


Dajcie znać jak wam się podoba..

Zosia15

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 332 słów i 1730 znaków.

1 komentarz

 
 • AlexAthame

  Być może pisałaś na komórce.Widze troche problemów z interpunkcja i brak kropek , ogonkow itd. Historia dość powszechna , ale co zrobić.Jak bardzo miłosne mogą być różne, prawda?. Początkowe zdania napisałem, ponieważ tekst jest bardzo krótki, a taki powinien być lepiej dopracowany. Nie chce być niemiły, bo jesteś nowa i pewnie b młoda, ale powinnaś poprawić tekst. Nie jest taki zły, bo ludzie tu wystawiają opowiadania z ogromną ilością błędów, których w twoim nie ma az tak wielu.Co Ci radzę, to przeczytaj na głos co napisałaś. Na przykład zdanie: Od razu wpadł Kasi w oko.....I poprzednie również. Jak masz kogoś zaprzyjaźnionego, to przeczytaj tej osobie najpierw, zanim wstaniesz.Z pewnością wiesz, że jest możliwość edycji. Czasem ludzie piszą i nie zdają sobie sprawę, że zdania brzmią nie tak dobrze. Odnosnie przecinkow, pamiętaj że ich brak czasem zmienia sens zdania.Pozdrawiam :)

 • Zosia15

  Młoda co prawda nie jestem.. Ale za wszystkie rady bardzo dziękuję 😏

 • AlexAthame

  @Zosia15 Zasugerowałem się Zosia 15. Bez obrazy,  uznałem, że tekst został napisany przez młodą osobę. Dałem ci łapkę, bo zawsze tak robię kiedy ktoś jest nowy. Oczywiście nie dotyczy to ,,twurcuf" piszących pornale Mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona. Życzę sukcesów w pisaniu i zdrówka.  :)

 • Zosia15

  Jasne takie rady zawsze mile widziane :)

 • AlexAthame

  @Zosia15  :)