Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Tomek - level 1

TOMEK – level 1

Mam na imię Tomek, mam 16 lat, mieszkam w pewnym niedużym miasteczku w niewielkim domu z rodzicami – ojcem Andrzejem 50 lat, matką Anna 49 lat oraz siostrą Magdą 23 lata  i bratem Michałem 22 lata. Nasz dom jest nieduży dlatego nie mam osobnego pokoju tylko mieszkam razem z bratem. Niby fajnie ale jako ten młodszy nie zawsze mam fajnie zwłaszcza że brat jest w wieku, że przychodzą do niego dziewczyny i chcą być sami. Ciężkie jest życie  piętnastolatka.
Obecnie brat mój potyka się z Karoliną ładną blondynką, niestety jak przychodzi ja muszę opuszczać nasz wspólny pokój. Czasami podsłuchuję pod drzwiami i wiem, że Michał z Karoliną do końca grzecznie się nie zachowują. Próbowałem ich kiedyś podglądać ale nie dało się. Efekt był taki, że w ubikacji zwaliłem sobie konia. I na ten moment jest to moje cale doświadczenie jeśli chodzi o sex.
W mojej klasie w szkole jest taka dziewczyna Aneta. Podoba mi się. Parę razy się umówiliśmy. Tylko że bez własnego pokoju nie ma nawet gdzie spędzić czasu w odosobnieniu. Gdy zrobiło się ciepło zaprosiłem Anetę na spacer do parku, znaleźliśmy sobie ławkę w parku osłoniętą od ogólnie uczęszczanych alejek, usiedliśmy tam i pierwszy raz pocałowaliśmy się. Tak naprawdę, długo i z języczkiem. Zrobiło mi się tak przyjemnie i ciepło, że aż mój kutas zaczął budzić się do życia. W pewnym momencie Aneta spojrzała na moje wybrzuszenie w spodniach i zobaczyłem zdziwienie w jej oczach.
- a to co – spytała
- to reakcja na twoje usta i bliskość ciebie – odparłem bez zastanowienia i dopiero pomyślałem, że  może się obrazi na mnie
- ciekawe – odparła – mogę go dotknąć?
Co każdy normalny piętnastolatek by odpowiedział w takiej chwili
- oczywiście, dotknij
Aneta położyła dłoń na moim fiucie, a mnie zrobiło się tak dobrze jak jeszcze nigdy. Zaczęła pocierać go przez spodnie. Strasznie dobrze mi było.
- a może mi go pokarzesz – spytała
W stanie w jakim się znajdowałem zrobiłbym wszystko co chciała. Rozpiąłem rozporek w spodniach i mój kolega sam wystawił główkę na zewnątrz.
- ale on czerwony – powiedziała Aneta głaszcząc główkę, potem wzięła go do ręki i zaczęła poruszać góra dół. Po chwili zacząłem jęczeć i zaraz zawartość spuściłem się zalewając ziemię w parku i rękę Anety. Ale było mi dobrze.
     Po tym zdarzeniu miałem wrażenie, że Aneta czuje się poszkodowana. Coś powinienem zrobić dla niej ale nie bardzo wiedziałem jak się do tego zabrać. Któregoś wieczoru postanowiłem zaryzykować i spytać brata co powinienem zrobić. Najpierw śmiał się ze mnie, ale potem powiedział, że powinienem w ramach rekompensaty wylizać muszelkę Anecie. Tylko, że ja nie bardzo wiedziałem jak. Michał poradził mi filmy porno, ale potem sam stwierdził że to nie to. Zaproponował, że zanim Karolina przyjdzie do niego w sobotę schowam się w szafie w pokoju i zobaczę jak on to robi. Zgodziłem się.

     Czas do soboty dłużył mi się strasznie, aż w końcu przyszedł ten dzień. Przed przyjściem Karoliny schowałem się do szafy, gdzie wcześniej tak rozkręciliśmy z bratem zamek, żeby było widać co się dzieje w pokoju. Schowałem się do szafy. Po pewnym czasie do pokoju wszedł Michał z Karoliną, usiedli na łóżku i coś ze sobą rozmawiali jednak ja nic nie słyszałem w szafie. Dużo się śmiali.
W pewnym momencie zaczęli się całować, następnie Karolina ściągnęła Michałowi spodnie i bokserki. Oczom moim ukazał się dosyć obfitych kształtów fiut brata który Karolina zaczęła masować ręką, drugą zaś głaskała jego jądra. Widziałem, że Michałowi było bardzo dobrze. Następnie pochyliła się i wzięła fiuta do buzi zaczęła go ssać i lizać. Po kilku minutach takiej zabawy brat spuścił się Karolinie do buzi, ona wszystko połknęła a resztę wylizała. Potem położyli się na łóżku i leżeli. Już myślałem, że Michał mnie oszukał i nie zademonstruje mi jak zadowolić partnerkę. Ale nie po pewnym czasie brat stwierdził, że teraz on jej zrobi dobrze. Położył Karolinę na łóżku, ściągnął jej spodnie i majtki. Ułożył ją tak, że wszystko dokładnie widziałem i wziął się do roboty liżąc i ssąc cipkę Karoliny. Mój kutas tak mi sterczał, że nie wytrzymałem już i zacząłem sobie walić konia patrząc na lekcję poglądową brat. Okazało się, że ja pierwszy doszedłem i zalałem spermą szafę, będę musiał sprzątać. Po chwili Karolina zaczęła się wić i jęczeć oraz oddychać coraz szybciej, aż w końcu wygięła się w łuk i opadła na łóżko. Wiedziałem, że to koniec. Czułem się doedukowany. Byłem wdzięczny bratu.
     Gdy już Karolina poszła do domu co niestety jeszcze trochę trwało brat wypuścił mnie i spytał jak wrażenia. Byłem zachwycony i mu to powiedziałem. Życzył mi powodzenia z Anetą. I nie uwierzycie brat powiedział, że w następną sobotę pokój jest mój. Super.
     Zaprosiłem do siebie Anetę na sobotę. Gdy weszła do mnie do pokoju poczułem mrowienie  w spodniach. Aneto to zauważyła i spytała co się dzieje skoro się nawet nie całujemy. Odpowiedziałem, że teraz moja kolej sprawić jej trochę przyjemności. Zgodziła się. Naśladując brata położyłem ją na łóżku, podciągnąłem jej sukienkę do góry. Oczom moim ukazała się cipka ubrana jedynie w prześwitujące stringi. Spytała czy mi się podoba, odparłem, że tak co było chyba widać po moich spodniach, w których namiot miałem jak chyba jeszcze nigdy w życiu. Zdjąłem jej stringi i moim oczom ukazała się w całej okazałości jej muszelka. Zacząłem ją lizać starając się naśladować brata, ale chyba coś poszło nie tak. Bo moje starania zakończyły się zupełnie nie jak brata. Aneta stwierdziła, że czego innego oczekiwała ubrała się i poszła. Po wszystkim opowiedziałem bratu co i jak. Stwierdził, że trzeba coś na to poradzić. Ale mam poczekać. Nie wiem o co mu chodziło.
     Następnego dnia wieczorem Michał powiedział, że oni z Karolinom lubią różne urozmaicenia w seksie i postanowili, że następnym razem zrobią to przy mnie, żebym wszystko zobaczył z bliska i dokładnie wszystko mi objaśniając, mam tylko patrzeć i oczywiście nikomu ani słowa, zgodziłem się. Lekcja w sobotę, już nie mogę się doczekać.
     Tydzień ciągnął mi się strasznie powoli, ale w końcu przyszedł ten moment, w domu zostaliśmy sami. Przyszła Karolina. Poszliśmy do naszego pokoju. Czułem już silne podniecenie co nie uszło uwadze Michała i Karoliny, nawet trochę się ze mnie podśmiewali. Zostaliśmy sami, umowa była taka, że mogę patrzeć, ale nie dotykam Karoliny.
     Zaczęli się całować, następnie Michał rozebrał Karolinę, która usiadła na łóżku i rozłożyła szeroko nogi ukazując w całej okazałości to co miała najlepszego. Brat kazał mi się zbliżyć i pokazał najpierw wszystko tłumacząc co wzbudziła śmiech Karoliny, a następnie przystąpił do pracy. Najpierw dotykał rękami cipkę Karoliny, wsadził jej do środka najpierw jeden palec, potem drugi, trzeci i czwarty i tak posuwał ją ręką cały czas tłumacząc mi jak w szkole. Mój kutas był już naprężony do granic wytrzymałości na co Karolina stwierdziła, żebym sobie ulżył i się nie krępował. Ściągnąłem spodnie i majtki i zacząłem sobie walić konia jednocześnie patrząc na brata i słuchając jego wskazówek, który przeszedł już lizania. Cała ta sytuacja bardzo mnie podniecała, ale też podobnie chyba zadziałała na Michała i Karolinę. Przyśpieszyłem ruchy ręką i po chwili spuściłem się na podłogę co bardzo się spodobało Karolinie która zaraz też doszła zaspokojona ustami Michała. Teraz to już chyba wiem jak dobrze ustami zrobić kobiecie.
- młody spadaj – powiedział brat wstając spomiędzy nóg swojej dziewczyny – my tu jeszcze trochę się zabawimy – zrobiło mi się smutno że to już, na co Karolina stwierdziła, że przecież jest fajnie i jak chcę to mogę zostać popatrzeć jak będą się pieprzyć na co brat po namyśle się zgodził a i ja się z tego ucieszyłem.
     Następnie brat rozebrał się i usiadł okrakiem na Karolinie kładąc swojego kutasa między jej kształtne cycki. Wytłumaczył mi że teraz posuwa ją na hiszpana. Patrząc na to znowu mi stanął. Zacząłem sobie znowu walić konia. Tymczasem Michał skończył z Hiszpanem odwrócił Karolinę na kolana i łokcie i wszedł w nią od tył posuwając ją coraz mocniej. Oczywiście ja pierwszy się spuściłem, na podłodze była już spora plama mojej spermy. Za chwilę brat z Karoliną też zakończyli praktycznie razem. Usiedli i odpoczywali po wszystkim a z cipki dziewczyny brata powoli wypływała sperma, którą ta brała na rękę i wcierała w swój brzuch i piersi. I to był już koniec tego pięknego popołudnia przynajmniej dla mnie.

kevinthorn

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 1668 słów i 9043 znaków, zaktualizował 17 kwi 2019.

Dodaj komentarz