Szkoła, wycieczki, nieporozumienia cz.1 PROLOG

Bohaterowie
~

Daria- osiemnastoletnia dziewczyna, uważana za jedną z najładniejszych dziewczyn w szkole. Uczęszcza do technikum logistycznego, jest w trzeciej klasie. Raczej ma same trójki, zdarzają się czwórki, jednak nie lubi się uczyć. Bardzo lubi czytać książki, od dzieciństwa fascynuje się magicznym światem, czyli Harrym Potterem. Planuje także zrobić tatuaż z tym związany. Ma 170 centymetrów wzrostu, waży około 58kg, zielone, śliczne oczy, ma długie lśniące brązowe włosy, zgrabny tyłek i piersi w rozmiarze C75. Jest jednak dość wredna, szczególnie dla tych których nie lubi- a tych osób jest sporo. Szczególnie podpadł jej jeden kolega z klasy, z którym dogryza sobie już od początku technikum, nikt nie ma pojęcia z jakiego powodu. Zawsze była zagadką dla wszystkich facetów tej szkoły, ponieważ nikomu nigdy nie udało się jej poderwać. Jednak miała swoje tajemnice, i swoje za uszami.
~

Kuba- osiemnastoletni chłopak, chodzi razem do klasy z Darią. To właśnie jemu od zawsze dogryza, a on nie pozostaje dłużny. Ma bardzo bogatych rodziców, lubi dużo imprezować, zmienia dziewczyny jak rękawiczki- same do niego lecą, każda go pragnie- tylko nie ona. Daria. Podoba mu się, jest dla niego wyzwaniem, choć tego nie pokazuje. Jest przystojny, ma 185 centymetrów wzrostu, od 3 lat chodzi na siłownię, jest brunetem, ma brązowe oczy, świetne usta, które podobają się nawet Darii, chociaż się do tego nie przyznaje.
~

Karolina- Przyjaciółka Darii, o wiele brzydsza od niej, mają wiele wspólnych pasji, jednak jest mniej pożądana przez innych.
~

Maciek- Przyjaciel Kuby, jest dość podobny do niego, trzymają się razem od dziecka, i prawie nigdy się nie kłócą, i doradzają sobie we wszystkim.  
~

Paulina, Nikola, Weronika, Wiktoria- dalsze koleżanki Darii, szaleją za Kubą.  
~  

Mikołaj, Oskar, Kacper, Olek, Bartek- kumple Kuby, nie ma z nimi jakoś dobrego kontaktu, czasami wychodzą razem pograć w kosza.  

~~~~~~
Narazie jest to przedstawienie postaci, myślę że niedługo będą pojawiać się kolejne części, i wraz z nowymi pomysłami kolejne osoby. Jeżeli są jakieś błędy, śmiało pisać w komentarzach, poprawie się- to moje pierwsze "opowiadanie”!

📌kokos

kokosanka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka i miłosne, użyła 381 słów i 2279 znaków.

Dodaj komentarz