Studniówka. Marta i maturzyści

To kolejny popis mojego eleganckiego ubierania się. Mimo, żem profesurka, solidarnie z moimi przyszłymi maturzystkami zakładam czerwone majteczki. Chłopcy z mojej klasy oblegają mnie, ośmieleni alkoholem.
Prowadzą coraz śmielsze dialogi, pytają czy miałam podwiązkę na swojej studniówce? Jak to jest z traceniem cnoty przez dziewczyny podczas balu maturalnego?
W tańcu wydzierają mnie sobie nawzajem. Wykorzystują to, żeby mi się napatrzeć w dekolt. Jeden z odważniejszych nawet zsunął dłoń na moją pupę... Oczywiście szybko zaprotestowałam, ale nie przestałam tańczyć, co ich bardzo zbudowało...
Muszę przyznać się, że w tańcu ich mocno prowokowałam. Komplementowałam ich, jakimi są świetnymi tancerzami. Wywijałam na parkiecie hołubce, trzymając w ręku kieckę, jakbym tańczyła kankana. Wyginałam się tak, że włosami zamiatałam parkiet.
Gdy alkohol im już mocno zaszumiał w głowach, zwabili mnie do łazienki i stwierdzili, że muszą sprawdzić czy mam na sobie czerwone majteczki, bo to kwestia zakładu...
Ależ mnie podniecała ta sytuacja, gdy oni zadzierali mi spódnicę do góry, a ja się za nią trzymałam, próbując nie dać im dostępu do moich miejsc intymnych.
Mój opór, cała ta sytuacja, strasznie ich podnieciły. Nagle ktoś zgasił światło! I wtedy się zaczęło! Czułam ich dłonie penetrujące moje ciało... Zrazu jakby nieśmiało... a potem z każdą minutą coraz odważniej... Czułam ich ręce na brzuchu... na plecach... na pośladkach... Jeden z nich, najwyraźniej silniejszy, złapał mnie za uda. Ściskał. Wreszcie dotarli do moich piersi...
Nagle zapaliło się światło! Do łazienki wszedł Maurycy. Ten nieśmiały kujon... Zobaczył mnie z zadartą kiecką, zsuniętymi majteczkami... i cyckami wyjętymi ze stanika!

13 960 czyt.
88%176
Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 309 słów i 1822 znaków.

6 komentarzy

 
 • Viking

  Viking 26 kwietnia

  Podniecające ...

 • adelb

  adelb 27 marca ip:9122922

  Jeżeli jesteś Historyczko faktycznie nauczycielką, to Twoi uczniowie mają moc atrakcji z Tobą  

 • Historyczka

  Historyczka 7 gru 2018

  gdzie zostanę wzięta? od razu w toalecie? czy w jakiejś pustej klasie? ilu uczniów mnie wychędoży?

 • AlaMilfa

  AlaMilfa 6 gru 2018

  ...aż chce sie wiedzieć co dalej

 • fantasta

  fantasta 26 lis 2018

  Zwykłe nachalne macanko. W środowisku małalatów na każdych domókach, wiejskich potupajach stosowane.

 • gta

  gta 25 lis 2018

  Bardzo Dobre. Krótkie, ale treściwe. Tak trzymaj