Przyjemny koniec podróży

Podczas jazdy autobusem zawsze podziwiam widoki zza szyby, ale tym razem było inaczej. Na zewnątrz było już ciemno, a oprócz mnie w autobusie znajdował się tylko kierowca oraz dziewczyna, która wyglądała na 15-16 lat. Siedziała w tym samym rzędzie co ja, ale po lewej stronie autobusu. Odkąd usiadła to po prostu nie mogłem oderwać od niej wzroku. Wyglądała cudownie, miała długie czarne włosy, brązowe oczy i słodką, niewinną buzię. Poza tym ubrała się w leginsy i rozpinaną koszulę. Była młoda, ale moja wyobraźnia już podpowiadała mi jakby było super gdybym mógł się pobawić z tą małolatą. Nie minęło dużo czasu gdy mój kutas zaczął twardnieć w moich spodniach.
W pewnym momencie obiekt mojej fascynacji wyciągnął z torebki telefon i zadzwonił do rodziców, jak się domyśliłem z treści rozmowy. Najwidoczniej ktoś miał po nią przyjechać na przystanek autobusowy, ale coś mu wypadło i miała wrócić do domu pieszo. Wyraz jej twarzy jasno wskazywał, że nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw – mówiła do swojego rozmówcy, że przecież jest już ciemno, że się boi itp. Po paru minutach rozmowy musiała pogodzić się z faktem, że nikt po nią nie przyjedzie. Wpadł mi wtedy do głowy wspaniały pomysł – może by wysiąść z tą małą i idąc za nią popatrzeć sobie na jej cudowny tyłeczek.

   Po niespełna kwadrancie kierowca zaczął zwalniać, a moja towarzyszka podróży wstała i zaczęła kierować siew stronę drzwi, spojrzałem na nią i jej cudowne nogi, oraz pośladki mocno wyeksponowane przez czarne leginsy. Podjąłem decyzję i zacząłem iść za nią. Kiedy wyszliśmy z autobusu nawet nie wiedziałem gdzie dokładnie jesteśmy, rozejrzałem się po okolicy i od razu stwierdziłem, że nie ma tu niczego ciekawego. Tuż obok przystanku rozciągał się las, a z drugiej strony stało kilka domków. Spojrzałem na brunetkę, która zaczęła kierować się w stronę drzew i wywnioskowałem, że to pewnie jakiś mały lasek, za którym są kolejne domki. Jednocześnie nie mogłem uwierzyć we własne szczęście: mrok, zero ludzi, las, młoda dziewczyna i ja. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć co przyszło mi wtedy do głowy – ruszyłem za niczego nie świadomą małolatką i nie mogłem oderwać wzroku od jej leginsów.

   Parę minut i zdążyliśmy wejść w las na tyle głęboko, że postanowiłem nie tracić więcej czasu. Dogoniłem ją i zasłoniłem jej usta moją dłonią, oczywiście próbowała się wyrywać, ale należę do osób, które są dość silne. Szepnąłem jej do ucha, żeby była cicho, to ją puszczę. Kiedy przestała się wyrywać postanowiłem zabrać dłoń z jej ust i przejechać nią po piersiach tej słodkiej nastolatki. Zapytałem ją jak ma na imię – odpowiedziała cicho, że Ewelina. Złapałem ją za ramiona i wciągnąłem w krzaki, lepiej było nie zostawać na głównej ścieżce. Z każdą sekundą miałem coraz większą ochotę spenetrować tą małą sunię. Złapałem ją za włosy, które sięgały jej aż do pasa i lekko za nie pociągnąłem wyginając jej głowę do tyłu. Zacząłem ją całować wpychając swój język w jej usta. Nie miała doświadczenia i nie wiedziała co ma robić. Przewróciłem ją na ziemię i położyłem się na jej drobnym ciałku. Kontynuowałem swój pocałunek, bawiąc się pożądliwie jej języczkiem.  

   Moje dłonie powędrowały w okolice jej piersi i jednym mocnym szarpnięciem rozerwałem jej koszulę. Próbowała mnie odpychać, ale nie miała szans, przytrzymałem jej dłonie prawą ręką, a lewą zerwałem z niej stanik. Miała małe piersi, ale mimo to chciałem je zobaczyć, zanim przejdę do dania głównego czyli jej pośladków. Wsunąłem dłoń między jej nogi, co spowodowało, że jęknęła cicho. Cała drżała, ale nie miałem zamiaru skończyć zanim nie dostanę tego po co przyszedłem. Odwróciłem ją tyłem do mnie i dałem jej klapsa w tyłek. Potem jednym szarpnięciem zsunąłem z niej spodnie i miałem przed oczami niebieskie figi. Spodobały mi się chociaż były przeznaczone raczej dla młodszych dziewczynek niż ich właścicielka. Jeszcze jeden klaps i majteczki też zostały usunięte. Przyszła kolej na moje ubrania, które szybko z siebie zrzuciłem. Ewelinka zaczęła płakać, a mój kutas stał na baczność gotowy do zabawy. Polizałem palce wskazujący i środkowy i przejechałem nimi po jej rowku, a potem wsunąłem je w ciasną dziurkę.

   Nie miałem pojęcia, że taka seksowna dziewczyna może być dziewicą, a jednak nią była. Wzruszyłem ramionami, ale nie zmieniłem planu – wbiłem się w nią jednym pchnięciem, które spowodowało, że aż podskoczyła. Zacząłem posuwać ją jak rasową sunię, od czasu do czasu pobudzając jej pośladki mocnymi klapsami. Nie chciała ze mną współpracować, więc złapałem ją za włosy i mocno za nie pociągnąłem. Ewelina zaczęła krzyczeć i wypięła się delikatnie. Posuwałem ją ostro i szybko, a ona zaczęła szybko oddychać i dostała gęsiej skórki. Po kilku pchnięciach poczułem, że zaraz w nią wystrzelę, więc postanowiłem wyjąc swojego penisa z jej dziurki. Odwróciłem ją na plecy, tyłek bolał ją tak mocno, że musiał wsunąć pod niego dłonie, żeby nie dotykać nim ziemi. Wbiłem kutasa w jej usta i zacząłem je mocno posuwać. Po chwili doszedłem zalewając ją ciepłą spermą. Powiedziałem, że jeśli zmarnuje choć kropelkę to będę musiał wyruchać ją jeszcze raz. Widziałem w jej oczach, że bardzo się tego obawia, grzecznie połknęła całą spermę.  

   Wstałem i zacząłem się ubierać. Podniosłem z ziemi jej majtki i zaciągnąłem się ich zapachem. Pozbierałem jej ubrania, a potem wyciągnąłem z portfela 50 złotych i włożyłem jej do majtek. Przeprosiłem za zniszczenie koszuli i kazałem jej się ubrać i wrócić do domu. Dałem jej na pożegnanie buziaka z policzek i wróciłem na przystanek, gdzie chciałem zaczekać na kolejny autobus.

*****
Mam nadzieję, że spodoba się Wam moje najnowsze opowiadanie. Czekam na wasze oceny i komentarze, a także propozycje dotyczące kolejnych opowiadań. Chętnie dowiem się jakie opowiadanie chcielibyście poczytać.

mathias136

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 1185 słów i 6284 znaków.

7 komentarzy

 
 • mathias136

  Dzięki Wam za komentarze - mam nadzieję że druga część spodoba się Wam jeszcze bardziej :-)

 • otwarty

  Napalona masz ochotę popisać?  ;>

 • napalona

  **** pisz dalej jestem mokra :*

 • Lucyfer

  Mi sie bardzo podoba.

 • Zylus

  Ty jesteś chory psychicznie. Moja rada jest taka przestań pisać.

 • nienasycona

  A mówiłam, że lepiej by było, by w trakcie zaczęło kobiecie się podobać. ...teraz wyszło niefajnie....

 • punkhead

  Gwałty są poj ebane