Ostatnio w kinie

   No i siedzę w tym kinie. Cóż zrobić? Kocham go, więc poszłam. I patrzę na beznadziejnie bezwartościowy film; z ekranu hektolitrami leje się krew, a główny bohater jest najwyraźniej nieśmiertelny.
Nigdy nie zdołam pojąć, jak to możliwe, że taki inteligentny,   taki mądry facet może lubić takie obrazy.
Ehhh, chociaż się przytulę... Ładnie pachnie, ramię takie ciepłe. Wiercę się, cały czas czuję je w pupie, ciągle mnie stymulują. Zanurzam się we wspomnieniach. Zaskoczył mnie dzisiaj.

   Zaczęliśmy w kuchni. Namiętnie, zachłannie. Byłam przekonana, że weźmie mnie na blacie. I tego właśnie chciałam. Mocno, zwierzęco, bardzo krótko. A potem od razu ponownie. Chciałam czuć lodowaty kamień pod pośladkami, jego w środku i dłonie miażdżące moje piersi.
Rozpięłam mu spodnie i poczułam autentyczną złość - włożył mi palec do środka. Niech to szlag! Przecież wie, że wolę, gdy mnie rozpycha, gdy cipka dostosowuje się do jego kutasa. Później niech robi, co tylko chce, ale najpierw kutas!
W odwecie ugryzłam go w szyję. Spojrzał z uśmiechem
- Zła? - zadał najdurniejsze z możliwych pytań.
- Tak - odwarknęłam, trzymając go za tyłek i rozpaczliwe próbując przyciągnąć do siebie, zmusić, by we mnie wszedł.
- Zaufaj mi, spodoba ci się.
Chwycił mnie za pośladki i zaniósł do sypialni. Te kilka metrów było katorgą-sztywny kutas z każdym krokiem ślizgał się po mojej mokrej cipce, drażniąc łechtaczkę i doprowadzając mnie do szaleństwa.
Położył mnie na łóżku i stanowczo zdjął moje ręce, splecione na jego karku. Stanął przed łóżkiem.
-Rozbierz się,   chcę,   byś była całkiem naga- powiedział zachrypniętym głosem.
On chyba oszalał!-wrzasnęłam w myślach. Jestem napalona, jak gówniara,   chcę,   żeby mnie najzwyczajniej w świecie zerżnął,   a on będzie mi teraz jakieś idiotyzmy uskuteczniał.
Jednak posłusznie wstałam,   zdjęłam sukienkę oraz stanik i  spojrzałam wyczekująco.
-A teraz się połóż.
Złośliwie położyłam się na boku, oparłam głowę na dłoni i kpiąco stwierdziłam
- Leżę. I co teraz? Mam zasnąć?
- Na plecach się połóż,   Aguniu.
Chyba robił się zły.  Muszę uważać, aby nie przesadzić.  Zdecydowanie wolę,   gdy oczy ciemnieją mu z pożądania,   niż wściekłości.
Ale całkiem grzeczna być nie potrafię. Nie sprecyzował,   więc się położyłam. Na plecach. Nogi złączone. Ręce wzdłuż ciała. Znał mnie- nie przejął się.
- Chcę,   żebyś się dotykała,   ale tylko tak, jak powiem. Twoja dłoń,   lecz ja nią kieruję.  Rozumiesz?
- Tak - Bardziej lakonicznie się nie dało,   ale nie chciałam dać mu poznać,   jak bardzo mi się ten pomysł podobał.
Tak mnie jeszcze nie zniewalał. Tym razem nie użył ani kajdanek, ani liny, a i tak byłam bezwolna i zdana na niego.
- Skoro w ten sposób się położyłaś, niech prawa ręką zostanie tak, jak jest. Lewą zacznij się dotykać.
Uniosłam dłoń i rozchyliłam nogi.
- Nie, nie, kochana, nogi złącz. Przecież tak chciałaś. Zaczniesz od szyi. Teraz obojczyki. Suń niżej,   między piersi. Powolutku. Nie waż się dotknąć sutków. Gładź całe. Dokładnie. Całe. Poza sutkami.
Robiłam, co kazał. Zupełnie nowe doznanie. Czułam mrowienie każdego milimetra ciała. Nigdy wcześniej nie byłam tak świadoma własnej skóry. Zupełnie inna struktura na każdej części ciała. Już wiem, dlaczego tak bluźnierczo wielbi moje piersi. Pal licho to, jak wyglądają,   ale ta skóra. Tak delikatna, że przyrównanie do aksamitu byłoby obelgą. Zatracałam się w poznawaniu samej siebie, patrząc na jego kutasa. Czubek nie lśnił, on tonął w wilgoci. Patryk też się dotykał. Cholernie powoli. Wpatrywałam się w ruchy jego dłoni,   a wszystko we mnie wyło z pragnienia.
- Nie przerywaj. Dotykaj brzucha, żeber,   bioder. W tym samym tempie. Zegnij nogi w kolanach i rozchyl uda.
Poczułam chłód. Skupiona na innych częściach ciała,   nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo jestem mokra.
- A teraz, bez pośpiechu,   drugą ręką zajmij się cipką. Palcem wskazującym przesuń między lewą wargą mniejszą i większą. Teraz między prawymi. Dobrze. W tej chwili użyjesz dwóch palców. Środkowego i wskazującego. Zrób to samo, co wcześniej,   ale z obu stron równocześnie. Mocno, nie bądź delikatna. Jeszcze raz. I jeszcze.
Tak, jak go uwielbiam, tak jestem pewna, że się nade mną zneca!
- Aguś, rozchyl paluszkami. Chcę zobaczyć wejście.
Zrobiłam to...Ten jego przeciąły jęk...Czułam go w sobie,   wibrował mi w kościach.
- Zdejmij dłoń z brzucha i zbierz palcem nieco wilgoci. Właśnie tak. Rozsmaruj na lewym sutku. Zliż to. Dokładnie,   Pychotko. Niech nie zostanie nawet kropelka. Zrób to samo raz jeszcze. I tak samo z drugim sutkiem. I jeszcze.
Patrzyłam na niego. Dwa, trzy ruchy ręką i przestawał. Kuźwa,   kręciło go to przynajmniej tak samo, jak mnie.
- Palcem wskazującym i serdecznym rozchyl płatki,   a środkowym suń wzdłuż. Od dziurki do łechtaczki. Gdy dotkniesz guziczka, dociśnij mocno palec. Tak, byś poczuła ból.
Syknęłam z bólu i rozkoszy.
- Za każdym razem, gdy twój palec tam się znajdzie, masz to robić. Gdy zbliży się do dziurki,   wsuń tylko koniuszek.
- A teraz nieco głębiej. Nie przestawaj pieścić piersi. Chcę,   żebyś je zgniatała.
- Wsuń dwa palce, wyjmij je teraz. I obliż.
Podszedł bliżej. Oddychał tak głośno,   że huczało mi w głowie.
- Włóż palce. Powoli. A teraz rozsmaruj to na swoich ustach.
Pocałował mnie tak zachłannie,   jak kiedyś,   dawno temu, pierwszy raz.
Nie przerywając pocałunku,   sięgnął do szuflady nocnej szafki. Podał mi kulki.
- Agusiu, najwolniej,   jak potrafisz, włóż je w cipkę.
Wykonałam polecenie. Przeszywające na wskroś lodowate zimno pierwszej kulki, sprawiło, że na chwilę odebrało mi oddech. Druga...Trzecia....Czwarta. Mimowolnie zaciskałam mięśnie, by doznania były silniejsze. Nie mogłam doczekać się chwili, w której każe mi je wyjąć i oblizać. Momentalnie przybierają temperaturę mojego wnętrza. Parzą, gdy je wyjmuję.
- Zwilż palec i zacznij masować dupkę. Wsuń palec. Głębiej. Gdy będziesz potrzebowała, możesz go znów nawilżyć, ale tylko na tę chwilę możesz przestać się palcować.
Kazał mi przyspieszyć. Nie wiem, co bardziej mnie podniecało... To, co robiłam? To, że na mnie patrzył? To, że tak zaschło mu w gardle z podniecenia, że ledwie rozumiałam,   co mówi? Nie wiem, ale jestem pewna, że pościel pode mną jest mokra. Tak, jak moja cipka i uda.
- Dodaj drugi palec. Chcę,   abyś robiła to głęboko i szybko, najszybciej, jak się da.
Odpłynęłam. Zamknęłam oczy. Teraz nieistotne,   czy na mnie patrzy, liczy się tylko to, jak jest mi przyjemnie.
- Przestań. -Krótko i zdecydowanie.
Posłuchałam. Podszedł,   uniósł mi nogi tak, że kolana zetknęły się z moimi ramionami.  Zaczął się wbijać mi w dupkę. Nie cofał się,   niestrudzenie parł.
Rozerwie mnie. Jak nic.
Im był głębiej,   tym mocniej moja cipka zaciskała się na kulkach.
- Kurwaaaaaaa- Wyjęczałam przeciągle. Nie potrafiłam wypowiedzieć niczego więcej. Nie wiedziałam, co się dzieje. Przecież robiliśmy to już z kulkami i nigdy tak się nie czułam. To chyba zasługa tej pozycji. Byłam poza sobą. Istna nirwana. Jego kutas, rozpychając moją dupę,   przez cienką ściankę,   wprawiał w drżenie kulki, sprawiając mi niewyobrażalną rozkosz.
Sięgnęłam do cipki i zaczęłam powtarzać ruchy, które kazał mi wykonywać wcześniej.
- Palcuj się- Wydusił z siebie, wpatrując się w moją cipkę.
Wsunęłam dwa palce do środka i, choć nie przypuszczałam,   że to możliwe,   rozkosz się zintensyfikowała. Kciuk bezwiednie powędrował na łechtaczkę. Tego było zbyt wiele. Targnął mną spazm, naprężyłam się w paroksyzmie fuzji bólu i ekstazy.
To sprawiło,   że i on nie potrafił dłużej się powstrzymywać. Zaciskając boleśnie dłonie na moich łydkach, spuścił się we mnie.
   Jeszcze nigdy nie byłam tak wykończona po seksie. Nie mogłam złapać tchu, cała drżałam.
I nagle poczułam jego usta na cipce. Delikatnie,   by nie sprawić zbyt wiele bólu,   zaczął mnie całować,   wsuwając leniwie ze mnie kuleczki.
Wiedziałam, co zrobi. Uwielbiam to, choć nieczęsto mnie w ten sposób rozpieszcza; wysunął język i zbierał nim mieszaninę nas. Zamarłam w oczekiwaniu chwili, w której mnie pocałuje, przekazując mi to, co zdołał zebrać. Kocham ten smak - kolaż jego spermy i moich soków.
Nie spieszył się, skrupulatnie oddawał mi każdą kropelkę, wwiercając się w moją pupę,   by nic nie zostało.
Zachłannie oblizywałam wargi, czekając na kolejną porcję,   gdy poczułam, że wkłada mi w dupkę nadal śliskie kulki.
Teraz zamiana dziurek- pomyślałam zachwycona i uniosłam biodra w pragnieniu,   gdy ostatnia kuleczka zniknęła we mnie.
Ale myliłam się. Szaleńczo zaczął ssać łechtaczkę,   uderzając ją językiem,   jego palce tańczyły w moim wnętrzu. Trwało to chwilę i ponownie szczytowałam.
Teraz marzyłam tylko o jednym, o tym, by poczuć go w ustach.
Uklęknęłam i łapczywie objęłam ustami fiuta. Resztki nas zdążyły już na nim zaschnać, ale pod wpływem mojej śliny,   znowu stały się śliskie i przepyszne.
- Położ się,   proszę- wysapałam.
W chwili, gdy tylko to zrobił, od razu zachłannie zaczęłam mu obciągać. Oplotłam ciasno kutasa wargami, a mój język szalał. Po chwili zwolniłam i chwyciłam go w dłoń. Usta nieśpiesznie przesuwałam niżej. Najpierw jajka; ssałam, całowałam, lizałam, przyszczypywałam wargami,   podbijałam delikatnie językiem. Później ten cudownie wrażliwy punkt tuż za nimi. I nareszcie to, o co chodziło mi od początku- mój język między jego pośladkami. Sunący leniwie wzdłuż. Z góry na dół. Delikatnie,   a zarazem drapieżnie usiłujący się wedrzeć do środka.  Nieustępliwie prący w głąb. Tańczący w środku,   boleśnie opleciony mięśniami.
Przyspieszyłam ruchy ręki i zaczęłam posuwać go językiem. Całe mieszkanie wypełnił skowyt rozkoszy. Moment i skończył. Uśmiechnęłam się i zaczęłam czyścić kutasa. Zlizałam też wszystko z jego brzucha i własnej dłoni.

   Ocknęłam się,   czując jego dotyk na piersi. Przez ułamek sekundy nie miałam pojęcia,   gdzie jestem. Okazało się, że przez cały ten czas bezwiednie pieściłam go ręką.
Rozejrzałam się wokół. Wprawdzie siedzieliśmy w ostatnim rzędzie,   ale kilka osób,   poza nami, w nim było. 
Niech to szlag. Albo... Co mi tam. Duże miasto. Kto mnie tu zna? 
Pochyliłam się i oplotłam językiem kutasa. Im głębiej go brałam,   tym większą miałam ochotę go ujeżdżać. Zerknęłam wokół. Nie ma szans. Facet siedzący obok Patryka udawał, że nic się nie dzieje, za to para, zajmująca miejsca za nim też zaczęła się nieśmiało dotykać. 
Fajne piersi ma ta dziewczyna - pomyślałam,   przyspieszając. 
Złapał mnie za włosy,   narzucając upragnione tempo. Sięgnęłam między uda i wsunęłam dwa palce w gorącą cipkę. Kulki drgające w mojej pupie potęgowały doznania. Podobnie, jak cichutkie pojękiwania Patryka i widok pieszczącej się pary.
Gdy poczułam, że za chwilę dojdę, wzięłam do buzi całego. Łzy,   wywołane naciskiem kutasa na migdałki, spływały mi po policzkach, a on tryskał mi w gardło. 
Połknęłam wszystko i zerkając na siedzącą nieopodal parę,   zaczęłam go czyścić, modląc się,   by do toalety nie było długiej kolejki...by mógł mnie znowu zerżnąć...

46 366 czyt.
97%15879
nienasycona

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 2135 słów i 11630 znaków. ·

Komentarze (79)

 
 • QuickNick

  QuickNick 21 marca ip:91146240

  Rewelacyjny pomysł i super wykonanie, mam nadzieję że to opis realnych wydarzeń a nie fantazji

 • agnes1709

  agnes1709 30 stycznia

  Aha, zapomniałabym! Oczywiście łapka ode mnie!

 • agnes1709

  agnes1709 30 stycznia

  Bardzo fajne, bez odpychającego niesmaku, lecz i też niezbyt delikatne, takie... w sam raz. Gratulacje

 • aKubek

  aKubek 29 stycznia

  O jaka miła i przyjemna odmiana..naprawde rozpalasz zmysły

 • olo111

  olo111 28 maj 2016 ip:781188

  dobra suka z Ciebie

 • Boni

  Boni 7 lip 2015 ip:109241235

  Chyba zauważyłem błąd. Najpierw piszesz, że siedzieliście w ostatnim rzędzie a następnie że para siedząca za nim się zaczęła pieścić. Jeśli to nie błąd to racz mi wybaczyć.

 • czarnyrafal

  czarnyrafal 2 lip 2015

  Coś co przeczytałem po raz pierwszy i mnie zachwyciło.Lekkość "pióra" ibezpruderyjność. Bravissimo bo cóż więcej pisać.

 • Rocco

  Rocco 21 cze 2015 ip:79189233

  Jestem pod wrażeniem. Masz niebywałą lekkość pióra. Chciałbym więcej i więcej. Gdzie są takie kobiety? Dlaczego ja na taką nie trafiłem? :(

 • volf

  volf 18 cze 2015 ip:3161136

  Skoro trzeba to trzeba

 • volf

  volf 18 cze 2015 ip:3161136

  Kiedy znów zamieścisz jakieś opowiadanie. Poszukuję zmysłowości, dzikości i wyuzdanej perwersji, może Masz takie opowiadanie które obudzi umysł i śpiące demony,a później wypełni ciało i członki żądzą. Dziś wolne moce przerobowe w pracy więc błądzę i poszukuję....

 • volf

  volf 18 cze 2015 ip:3161136

  Czyli Masz takie samo uczulenie jak ja. W tym wszystkim najbardziej rozwala mnie obłuda i zakłamanie wszystkich i wszędzie. Plujesz komuś w twarz a on mówi że mży. Nie gloryfikuje Cię, nie powinnaś czuć zawstydzenia. Dobrze się pisze z Tobą i fajnie czyta bo nie ma w tym zakłamania. Chyba na razie tyle

 • volf

  volf 18 cze 2015 ip:3161136

  Dlaczego jesteś nietolerancyjna oraz względem kogo i czego, czytając Cię mam wrażenie że Masz otwarty umysł na wszystko. Chyba to w Tobie jest takie magiczne i frapujące a za razem czyni Cię zwykłym człowiekiem, teraz trudno o takich zwykłych ludzi z którymi można porozmawiać lub popisać. Chyba brak mi rozmów i pisania w tym zagonionym świeci

 • volf

  volf 17 cze 2015 ip:837114

  Mam nadzieję że nie jestem zbyt natarczywy oraz nie męczę sobą, Masz jednak coś -elokwencję?,inteligencję emocjonalną która mnie fascynuje ? Nie wiem trudno to nazwać ale masz to coś. Jak będę w stanie to nazwać to nazwę

 • volf

  volf 17 cze 2015 ip:3161136

  Czytając to co piszesz w opowiadaniach a także w komentarzach jawisz się jako zmysłowa kobieta u której rozkosz budzi się w umyśle wraz z kolejnymi słowami wypełniającymi Twój umysł. Dawno nikogo takiego nie spotkałem w sieci. Pozdrawiam

 • volf

  volf 16 cze 2015 ip:3161136

  Piękne dotykanie rozkoszy słowami uwielbiam taką zmysłowość

 • Okolonocny

  Okolonocny 18 maj 2015

  O matko jedyna. To było naprawdę dobre, zwłaszcza początek z instrukcjami. Reszta też bardzo, bardzo sugestywna. Scena prawie stanęła mi przed oczami.

 • nienasycona

  nienasycona 11 mar 2015

  A dlaczegóż miałby być? Tylko daj znać, czy partnerka była tak samo zachwycona, jak ja

 • horus33

  horus33 11 mar 2015

  Inspirujące. Czy jak wykorzystam opowiadanie w sypialni to będzie to plagiat

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  Oj Wietrze, Wietrze...

 • GokuBadBoy

  GokuBadBoy 10 sty 2015

  Przeceniam? O nie! Na taką niesprawiedliwość, nigdy się nie zgodzę.

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  Mój Psotny Wietrze, zawstydzasz mnie. ...o przecenianiu nawet nie wspomnę; )

 • GokuBadBoy

  GokuBadBoy 10 sty 2015

  Czyż psotny wietrzyk, może przyprawić o dreszcze ciało, tak znamienitej istoty??

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  Wietrze, aż zadrżałam. ...wiesz, mawiają, że w szaleństwie jest metoda...

 • GokuBadBoy

  GokuBadBoy 10 sty 2015

   Twoje, Bogini wiatru opowiadania doprowadzają mnie do granicy szaleństwa. Kiedy ją przekroczę, na zawsze już zatracę się w Tobie.

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  Sam widzisz- gdybyś był moim listonoszem, nie byłoby problemu

 • adec76

  adec76 10 sty 2015

  Czyli można.Osobiście wolę się dogadać zanim ktoś zadzwoni na pocztę, więc rozdaję numer telefonu adresatom i nie mam żadnych problemów .

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  No i doręcza Wziął numer telefonu - rano dzwoni, że ma i przynosi wieczorem, po pracy. On nie dźwiga, ja mam przesyłkę. Dogadaliśmy się

 • adec76

  adec76 10 sty 2015

  Właśnie w tym problem ,że ogromne rzeczy dostaje listonosz do doręczenia zamiast kurier.Ale miłej adresatce na pewno bym doręczył.Czasami wystarczy zwykły uśmiech

 • nienasycona

  nienasycona 10 sty 2015

  Hmmm, trzy razy zostawił mi awizo, choć byłam w domu. Dzwoniłam do jego przełożonego, donosił mi te przesyłki wieczorem. Dwa razy byłam miła. Trzeci raz zapierniczał w śniegu na rowerze, bo powiedziałam, że jeśli w ciągu godziny nie dostanę przesyłki(ogromnego kalendarza ze zdjęciami), to nie odpuszczę, póki nie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Ośmielił się mieć pretensje, gdy mi ten kalendarz wręczał. Powiedziałam mu, co o nim myślę..Kłania mi się, ładnie uśmiecha, ale podejrzewam, że gdyby mógł, to jakąś krzywdę chętnie by mi zrobił...Taka wredna baba ze mnie

 • adec76

  adec76 9 sty 2015

  A czemu miałby Cię nienawidzić jeśli mogę zapytać ?

 • nienasycona

  nienasycona 9 sty 2015

  Jak najbardziej. Problem polega ze mną na tym, że podczas lektury Twojego opowiadania myślałam o moim listonoszu; podejrzewam, że mnie nienawidzi i ciężko było mi się wczuć w klimat

 • adec76

  adec76 9 sty 2015

  Czyli komedia? Mam nadzieję, że zasługuje chociaż na przymiotnik erotyczna ?

 • nienasycona

  nienasycona 9 sty 2015

  adec, bardzo dziękuję....piszemy inaczej, Ty w komedię raczej poszedłeś

 • adec76

  adec76 9 sty 2015

  Nieznośna lekkość...opowiadania powala Moje przy tym ,jakby siekierką strugane :(

 • sajmon xd

  sajmon xd 26 gru 2014 ip:7918442

  :( "to jest moje życie" nie wiedzialem, myslalem ze jesli piszesz wszystko z glowy to mozna by to troszke zmienic, nie znam sie, ale takie jest moje zdanie. Chetnie bym ci pokazal ;3 (wiem co teraz myslisz xd ) ale jestem tylko dzieckiem :( i na pewno moje mysli erotyczne nie rownaja sie z twoim moze opowiedz cos o sobie w kilku zdaniach? Zaczerpnol bym twojej wiedzy i stal sie innym czlowiekiem xd

 • nienasycona

  nienasycona 26 gru 2014

  Sajmonie, nigdy nie twierdziłam, że piszę dobrze. I masz sto procent racji, stawiając tezę, że to takie zwykłe....widzisz, to nie jest wyobraźnia, ani fantazja, to jest moje życie. A właściwie jego seksualny aspekt. Ja go lubię i nie uważam za nudny. Może dlatego, że nie wiem, jakie życie seksualne masz Ty. Podpowiedz mi coś, a zapewne wprowadzimy to w nasze nudne pożycie. Również pozdrawiam

 • sajmon xd

  sajmon xd 26 gru 2014 ip:7918442

  Hmm, z jednej strony masz fajna, ciekawa i "rozpalajaca" wyobraznie. Nawet sie podniecilem, ale z drugiej strony to takie zwykle i momentami nudne i zakrotkie. Nie wiem czy nie zrozmialem twojego opowiadania dla tego ze jestem nastolatkiem, czy moze dla tego ze faktyczne (dla mnie xd ) jest to slabe : czytalem komentarze i wiem ze zaraz ktos mnie obrazi i ty pewnie tez :( wiec jesli chcesz mnie zachwycic to napisz jeszcze jakies, dlugie erotyczne opowiadanie. (Kurde, troche to dziwnie napisalem, bo wyszlo ze sie przechwalam i ze jestem niby kims waznym ) ciekawe czy zrozumiesz o co mi chodzi. XD pozdrawiam

 • nienasycona

  nienasycona 17 gru 2014

  Polonistką Bardzo dziękuję Ci za komentarz oraz poświęcony czas i obiecuję coś wstawić, gdy będę miała nieco więcej czasu.

 • Magda

  Magda 17 gru 2014 ip:87205143

  perfect jetseś dziennikarką, polonistką czy po prostu oczytaną kobietą? Idealny język, interpunkcja, styl. Jendym słowem : perfect pozdrawiam cieplutko i pisz dalej czekam na więcej

 • nienasycona

  nienasycona 12 gru 2014

  Juliet, ślicznie dziękuję