Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Cycate dzieje - część zerowa (zapowiedź serii)

Cycate dzieje - część zerowa (zapowiedź serii)Witajcie!

Pragnę rozpocząć pisanie serii opowiadań, w skład której wejdzie co najmniej dziesięć opowieści uniesień młodego chłopaka, na którego życiowej scieżce, los stawia kobiety bardzo hojnie obdarzone wielkim biuste. Sam jestem 21 letnim chłopakiem, zbzikowanym na punkcie wielkich biustów i ich puszystych właścicielek.

Tytułem wstępu, w tej zapowiedzi pragnę opisać realia całej historii.

Głównym bohaterem opowiadań będzie 22-letni Grzegorz. Młody chłopak z wyższym wykształceniem, ale przede wszystkim bardzo majętny człowiek. Facet, któremu udało się już w bardzo młodym wieku - to trzeźwo myślący przedsiębiorca, którego wpływy sięgają bardzo szeroko, urzędy, szpitale, itp. Okolica w której żyje i prowadzi interesy jest bardzo skromna. Jedyną wyskocznią umożliwiającą przedostanie się do dużego świata jest jego osoba. Tamtejsze rejony są glównie rolnicze, a co za tym idzie, mężczyźni i ich synowi z trudnem pracują w polu. Kobiety natomiast, szczególnie cycate w tamtejszych wioskach i małych miasteczkach, trudnią się pospolitymi zawodami. Grzegorz jest powszechnienie znany i szanowany. Uznawany za lokalnego krezusa, jest przy tym skromnym i życzliwym człowiekiem. Wszystkie okoliczne kobiety wiedzą natomiast o jego chorobliwej wręcz słabości do pełnych, obfitych kobiecych kształtów. Wiele z nich potrafi to wykorzystać, a schemat ich zachowań jest bardzo prosty. Pragną dać mu się zadowolić w każdy możliwy sposób, byleby tylko uzyskać jego przychylność i móc w przyszłości coś dzięki temu załatwić. On sam nigdy o to nie prosi, ale przez swoją słabość nie jest w stanie odmówić kobiecie, wychodzącej z własną inicjatywą.

Podsumowując, w opowiadaniach nie zabraknie puszystych kobiet z bardzo dużymi piersiami. Nie zabraknie też swego rodzaju ich uległości i chęci ciągłego zadowalania Grzegorza z nadziejami na jaśniejsze perspektywy na przyszłość.  

Każdą z części opowiadania poprzedzi dodana przeze mnie obrazkowa zapowiedź opowieści. Zdjęcia ukażą się na moim profilu. Bardzo proszę chętnych o komentowanie zapowiedzi w dowolny sposób, bardzo prawdopodobne, że ewentualne spostrzeżenia płynące z opinii znajdą odzwierciedlenie w tekście. A jako obrazek do tego wstępu, zamieszczam fotografię z kobietami, które wystąpią w opowiadaniach.

Już na sam koniec, jeśli tego typu zapowiedzi serii nie są mile widziane, proszę o odzew. Wpis zostanie usunięty.

6 komentarzy

 
 • ?

  Ha! Jak zwykle, zanim się naprawdę zaczęło, to już się skończyło :D

 • MrHyde

  Zapowiedziom nie! Opowiadaniom tak.

 • czarnapani

  Gdzie ta seria? ;)

 • ja

  jeżeli chodzi o mój gust to fajnie, że cycate ale , że puszyste to gorzej:P. Tak czy inaczej, powodzenia w pisaniu.

 • Bartek12320

  Czekamy na 1 opowiadanie

 • luk

  Powodzenia w pisaniu. Oby nie zabrakło Ci pomysłów i zapału. Dziesięć opowiadań to dużo;).