Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Co to za partia?

Co to za partia – w jej nazwie POwszechna Obłuda, a na czele stoi taka „mała”, łysa Buda?

AnonimS

dodał dowcip do kategorii zagadka i gry półsłówek.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • AnonimS

  A co powiecie na to ? Też dodałem i jakoś nikt nie skomentował. " Polacy niezadowoleni z wyboru Andrzeja Dudy chcą bojkotować rolników z Podkarpacia. To tam prezydent zdobył poparcie miejscami sięgające nawet 97 proc. – Słyszałem, że nie chcą naszych ziemniaków, warzyw. To przykre, ale my nie jesteśmy mściwi. Jeśli zmienią zdanie, to zapraszamy, bo nasze ziemniaki są najlepsze – mówi nam Mariusz Jakubas, rolnik z Podkarpacia.
  "Właśnie anulowałam gigantyczne zamówienie dla firmy z Podkarpacia. Nie będę im napychać portfeli", "Nie zamierzam kupować nic od rolników z tej części Polski. Moja noga też tam nie postanie", "Niech sami zjedzą te swoje ziemniaki. Ja nie kupię i innych też namawiam. Niech wyślą wszystkie do Pałacu Prezydenckiego" – po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów prezydenckich, które wygrał Andrzej Duda w mediach społecznościowych są setki takich wpisów. ".    

  Albo to  
  " internecie pojawiła się petycja w sprawie przyłączenia Podkarpacia i Lubelszczyzny do Ukrainy. Z krótkiego opisu wynika, że powodem ,,pozbycia się dziczy” ma być fakt, że mieszkańcy tych dwóch województw masowo poparli w ostatnich wyborach Andrzeja Dudę. Ma to, w domyśle, powodować, że wymienione województwa nie zasługują na pozostawanie w granicach modernizującej się Polski i powinny zostać oddane Ukrainie.
  Choć petycja nie robi wielkiej furory w sieci-do tej pory podpisało ją kilkaset osób-natychmiast została dostrzeżona przez mieszkańców Podkarpacia, którzy czują się ostatnio obrażani za swój wybór polityczny przez kolegów z większych miast, którzy głosowali na Rafała Trzaskowskiego. Niezadowoleni z treści petycji są także Ukraińcy, mieszkający z wyboru w Polsce. Aktywista społeczności ukraińskiej, Igor Isajew, pisze, że petycja obraża go, stawiając Ukrainę jako symbol państwa niecywilizowanego. Co gorsza-zauważa Isajew, który głosował na Trzaskowskiego-obraźliwe komentarze pisze Polska ,,otwarta i demokratyczna" .  
  I cisza nikt z Was tego nie zauważył ?  
  Tylko kretyński dowcip o PO ?  
  Ludzie ogarniamy się bo ta nienawiść zaprowadzi nas do wojny domowej.

  16 lip 2020

 • MEM

  @AnonimS "Co to za partia – w jej nazwie POwszechna Obłuda, a na czele stoi taka „mała”, łysa Buda?"  

  Poziom i polot pasków z Wiadomości w TVP.

  "A co powiecie na to ? Też dodałem i jakoś nikt nie skomentował."  

  Bo co tu komentować? Że zawsze w każdej grupie społecznej znajdzie się ktoś bezmyślny?

  Zresztą, w dobie rosnących cen żywności i jej niewystarczającej produkcji, w dodatku będąc uzależnionymi od tego, co hipermarket czy dyskont ma w ofercie, oni – może z jakimiś pojedynczymi przypadkami, gdy ktoś faktycznie na własną rękę prowadzi działalność i zamówienie anuluje; ale to na dłuższą metę zwróci się przeciwko niemu – i tak nie mają żadnego wpływu na to, skąd jest brany towar, który potem jako konsumenci w detalu kupują. Burza w szklance wody.

  "Ludzie ogarniamy się bo ta nienawiść zaprowadzi nas do wojny domowej."  

  Trzeba było o tym myśleć, zanim się w klapkach na oczach popierało kaczą wersję bolszewizmu pomieszanego z faszyzmem i skrajnie narodowym katolicyzmem. Dopóki członkowie PiS mordę darli, gównem obrzucając bezkarnie połowę narodu, to fajnie było i nie przeszkadzało (Już Cię zresztą o to w jednym komentarzu pytałam, oczywiście bez odpowiedzi, bo najwyraźniej niewygodne: jak kaczor&Co darli się jeden przez drugiego o "mordach zdradzieckich, gorszym sorcie, elemencie animalnym" itp., to nie przeszkadzało, a teraz płacz i pretensje, że w odpowiedzi, w końcu jest: "jebać PiS", tak? To się popularnie nazywa mentalność Kalego.). Dopiero reakcja na to wszystko przeszkadza i się powoli budzimy z przysłowiową ręką w nocniku? Ta reakcja powinna być już dawno i to znacznie bardziej bezwzględna i bezpośrednia.

  Zaś tak swoją drogą, faktycznie ciekawym eksperymentem byłoby wydzielenie paru województw i oddanie tam PiS-owi całkowitej władzy, o jakiej Jaruś marzy od dziecka, podczas gdy cała reszta kraju mogłaby żyć normalnie. O co zakład, że w pięć lat miałbyś tam Północną Koreę z nietykalną "PiS-owską kastą", a w najdalej dekadę byłby tam północnokoreański głód?

  No ale na szczęście dla wyborców PiS, nie da się tego zrobić. Dlatego będą korzystać nadal z tego, co cały naród, a przede wszystkim ten "gorszy sort", wypracuje.  

  Za to wygląda na to, że Unia się wzięła na sposób i PiS-owska władza nie dostanie ani grosza a dostaną bezpośrednio samorządy. Jeśli tak będzie, to zobaczymy, jak sobie "bankster" Jarusia wtedy z budżetem i kryzysem poradzi. Bo na razie to się dobrze rozdawało cudze, kupując głosy i pasąc przy korycie "misiewiczów".

  17 lip 2020

 • nefer

  @AnonimS I Ty masz czelność zarzucać komukolwiek brak dobrej woli albo szerzenie wrogości po tym jak osobiście, powtarzam, Ty sam osobiście, zamieściłes obraźliwy i judzacy pseudodowcip? W dodatku dowcip w najgorszym, prymitywnym guście? Prymitywny, bo szydzacy z czyjegoś nazwiska oraz niezależnych od danej osoby cech wyglądu fizycznego? Przy okzaji obraziłes tych, ktorzy opowiadaja sie za inna opcja polityczna i wspierają PO? Czyli okolo polowe narodu. Moralność Kalego to malo powiedziane.  Pomimo roznic w pogladach politycznych uwazalem Cie za osobe z klasa oraz inteligentna. Ostatnimi wpisami na caly glos temu zaprzeczasz. Zacznij moze wprowadzanie swoich pouczeń od siebie samego.

  17 lip 2020

 • AnonimS

  @nefer zamieściłem żeby wywołać temat. Bo u nas przyjęło się nie zwracać uwagi na to co się dzieje po wyborach .  
  Czym się różni język tego  wpisu od popularnego wśród opozycji " je*** ***"? Jak to się ma do tych spraw które przedstawiłem. Zasada jest prosta. Albo oburzamy się na wszystkie takie teksty albo na żadne. Skończyły się wybory i co słychać wkoło ? Pretensje do tych co głosowali na prawicę. Pretensje do tychże innych partii opozycyjnych co.nie poparli kandydatury Trzaskowskiego.

  Wpis członka PSL byłego wce ministra"  
  Andrzej Butra, były wiceminister rolnictwa a obecnie radny, komentując wyniki wyborów prezydenckich w skandaliczny sposób obraził wyborców Andrzeja Dudy. Tym, którzy oddali głos na Dudę kazał "wy****dalać na Białoruś". Stanie za to, przed sądem partyjnym.

  Już w niedzielę po ogłoszeniu sondażowych wyników głosowania, Andrzej Butra zamieścił w mediach społecznościowych wulgarny wpis. "Co za je*nięty durny naród" – napisał  

  W powyborczy poniedziałek Butra tylko dolewał oliwy do ognia w mediach społecznościowych: „No i z pomocą niedouczonych wschodniodebili anal wygrał" napisał, a w komentarzu wyborców PiS-u nazwał „pi...dami".

  W rozmowie z dziennikarzem ,Andrzej Butra zgodził się, że jego wpisy to język pogardy.

  - To jest pogarda, bo ci ludzie są dnem tego narodu! - mówi dla portalu Andrzej Butra. - Proszę napisać, że ci wyborcy ze Wschodu, którzy zdecydowali o wynikach tych wyborów, to ciu...e i nie spier... na Białoruś!

  Butra należy do czołowych postaci Polskiego Stronnictwa Ludowego na Opolszczyźnie. Był szefem m.in. Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu i Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. W latach 2011-2012 był wiceministrem rolnictwa w rządzie PO-PSL. Był również przewodniczącym rady powiatu kluczborskiego, obecnie jest radnym powiatowym.".  
  ( Aż tak boli odcięcie od posadek jakie. Zajmował)
  Nie widzisz tego ? To tylko jeden przykład. A pan przewodniczący Budka który powiedział że nie pogratuluje Dudzie wyboru. Nie Chce mi.sie wyciągać wszystkiego  
  Ale pewne zasady powinny obowiązywać wszystkich. I także chamstwo być tępione przez wszystkich. Bez względu na to kto .jest za jaką opcją polityczną.  I tyle.

  17 lip 2020

 • nefer

  @AnonimS Pytanie do Ciebie. Wskaz mi tego rodzaju wpisy, na ktore sie powolujesz, na Lol. Bo ja takowych nie widze, ale moglem je przeoczyć, bo wszystkiego tu nie czytam. Natomiast Twoj wpis widze jak najbardziej, realny i judzacy. Nadto powoływanie sie na cudze czyny, by usprawiedliwić wlasne, podle, to żadna wymówka.

  17 lip 2020

 • AnonimS

  @nefer trzeba takie wpisy pokazywać z obu stron. Żeby ci choć trochę myślący zrozumieli że oprócz wyborów jest normalne życie. I polityka nie może dzielić ludzi . Sąsiadów , rodziny itd. Może wreszcie faktycznie Tusk i Kaczyński odejdą i ci młodsi zakończą ten.bezsensowny spór. Dla mnie są teraz dwa papierki lakmusowe dotyczące pana Trzaskowskiego. Czy przyjmie zaproszenie do pałacu prezydenckiego i czy wystąpi o.nazwę Lecha Kaczyńskiego. Co obiecywał przed wyborami i w trakcie.
  Bo Budka  jak.narazie dąży do.konfrontacji. ale być może to.ich taktyka. Zły i dobry policjant. A kolejne go ile z obietnic wyborczych zrealizuje jako prezydent Warszawy. . Ma jeszcze 3.5 roku.

  17 lip 2020

 • nefer

  @AnonimS Ale tutaj, na Lol, polityke ty sam wprowadzasz. I to w tym najgorszym, szczujacym, judzacym, ziejacym nienawiscia stylu. Niestety, ale tak jest. Bo widze tylko Twoj tego rodzaj wpis. W ten sposob sam stajesz sie papierkiem lakmusowym swojej formacji. Powtarzam, cudze czyny nie usprawiedliwiaja wlasnych niegodnych. Wzywasz rzekomo do zgody, opluwajac jednoczesnie ludzi o innych poglądach. Prostacko, swoja droga. Twoje czyny przeczą słowom.

  17 lip 2020

 • nefer

  Zniżasz się do poziomu rynsztoka.

  16 lip 2020

 • emeryt

  @nefer, na głupotę nie ma lekarstwa, lecz z autorem "tego dowcipu" zaczyna być coraz gorzej. Może to już  demencja starcza?  Wybacz, nie  powinienem tego pisać, lecz mnie trochę poniosło, gdy to przeczytałem.

  16 lip 2020