#tinson - część 2

#tinson - część 2Coraz więcej wpisów z chłopakami pojawia się w sieci. Nadchodzi czas aby jeszcze bardziej poruszyć fanów serialu. Młodzi geje – temat obecny w wielu serialach, można by rzec że temat na topie. Jeszcze chyba nikt nie przeniósł akcji serialu w realne życie. Czyżby marzenia fanów ekranowej pary się spełniły?  

Rozdział 2 – comic con Paryż  
*. Comic con – konwent na którym są spotkania z reżyserami, scenarzystami, aktorami popularnych filmów, seriali.

21 maj – 20 dni do premiery sezonu.

Samolot z obsadą serialu ląduje na lotnisku w Paryżu. Tłumy fotoreporterów są już na miejscu. Chłopcy trzymają się blisko siebie oraz reszty ekipy, z pozoru nie wydaje się jakby coś między nimi było. Wsiadają do wynajętych samochodów i jadą do hotelu w którym będą mieszkać przez następne trzy dni.  

Droga przebiega szybko, hotel jest blisko lotniska. Aktorzy mają chwilę na zameldowanie się w hotelu i czeka ich pierwszy panel z wywiadami.  
Tłum fotoreporterów na sali i wielki stolik z tabliczkami z imionami aktorów i producenta serialu. Gwiazdy czekają już w korytarzu. Doskonale widać ich z sali gdzie są fotoreporterzy, to idealny moment na podkręcenie atmosfery. Zaczynają wyczytywać nazwiskami aktorów którzy po kolei wchodzą i siadają za stołem. Kilka osób z obsady zostało już wyczytanych. Chłopców specjalnie zostawiono na koniec, czas na grę. Dylan delikatnie odsłonił grzywkę Mika i schylił się aby go pocałować. Obiektywy wszystkich aparatów skierowane były na nich, żaden z reporterów nie przejmował się resztą obsady która była już na sali. Wyczytali ostatnie osoby, przyszedł czas na chłopaków.

Gdy zasiedli już za stołem posypały się pytania. Kilka ogólnych, dotyczących serialu, tego co będzie w nowym sezonie, czy coś się zmieni, co zostanie, czy będą nowi bohaterowie i tak dalej. Po kilku minutach pada wreszcie to pytanie.
- Mike, Dylan co powiecie swoim fanom na temat waszego życia poza planem, czy tinson istnieje także poza srebrnym ekranem.

Dylan złapał za mikrofon lecz nie zdążył jeszcze powiedzieć słowa gdy wtrącił się producent serialu.
- Życie prywatne aktorów nie jest częścią tego spotkania. – odpowiedział krótko.

Dylan i Mike spojrzeli się na siebie z lekkim uśmiechem.  

Po zakończeniu wywiadów, obsada udała się do swoich pokoi. Doskonale wiedzieli że fakt kto jest w którym pokoju nie będzie tajemnicą a personel hotelu chętnie sprzeda takie informacje dziennikarzom. Wiedzieli o tym oni a także osoby odpowiedzialne za PR. W związku z tym Mike i Dylan jako jedyni z obsady nie mieli prywatnych pokoi lecz jeden wspólny. Na wyciek tej informacji do prasy nie trzeba było długo czekać.  

Tego samego dnia wieczorem obsada serialu została zabrana na wycieczkę po Paryżu. Jej głównym punktem była oczywiście wieża Eiffla.  
Aktorzy świetnie się bawili i co chwilę dodawali zdjęcia na snapchata, instagrama czy facebooka.  
Jedna z aktorek grających przyjaciółkę serialowego Dustina zrobiła sobie selfie w tle którego widać było dwóch całujących się aktorów. Oczywiście miało to wyglądać na całkowicie przypadkowe uchwycenie ich na fotografii.  

Ekipa wróciła do hotelu.

Mike i Dylan zaczęli opróżniać hotelowy barek z alkoholu. Siedzieli na łóżku i przeglądali twittera patrząc co ludzie na ich temat piszą.

- Jakie to słodkie.
- Dylan i Mike ♥
- Timson is real  

Wszędzie załączone było zdjęcie z wieży dodane przez ich koleżankę.

- O zobacz jaka słodka z nas para! – zażartował Dylan pokazując Mikeowi to zdjęcie.
- Haha tak, lepsza niż w serialu. – odpowiedział mu, śmiejąc się Mike.
- Podkręćmy jeszcze bardziej atmosferę. – Dodał Dylan. – Zdejmij koszulkę.

Mike niewiele myśląc ściągnął koszulkę a Dylan w tym czasie nagrał to na snapchata i umieścił na MyStory z dopiskiem "robi się gorąco”.

- Pojeb*ło Cię – powiedział Mike do Dylana gdy zorientował się co się tak naprawdę dzieje.
- Przestań, to nawet zabawne – odparł Dylan.


Następnego ranka odbyło się spotkanie obsady na którym dowiedzieli się że prosto z Paryża lecą do Londynu na rozdanie nagród. Serial był nominowany w wielu kategoriach:
- Najlepszy serial dla młodzieży.
- Najlepszy pocałunek.
- Najlepszy serial dramatyczny.
- Najlepsza serialowa para.

W kategorii najlepsza serialowa para o dziwo nie była nominowana Emma i William, serialowa para przyjaciół którzy po latach uświadomili sobie że łączy ich uczucie większe niż zawsze myśleli. Nominowani byli Mike i Dylan czyli serialowi Dustin i Jason.

Osoby odpowiedzialne za promocję serialu doskonale wiedzieli już w których kategoriach serial zdobył nagrodę. Wygrali 3 z 5 kategorii. Trzeba było więc zaplanować, co wydarzy się na gali rozdania nagród.  

Popołudnie zleciało szybko, kolejne wywiady i sesja zdjęciowa dla paryskiego magazynu. Trzeciego dnia Comic Con odbył się ostatni panel z wywiadami i cała ekipa udała się na lotnisko aby dotrzeć do Londynu.

TopSecret

opublikował opowiadanie w kategorii miłość i obyczajowe, użył 875 słów i 5089 znaków.

Dodaj komentarz