#tinson - część 1

#tinson - część 1Dustin był młodym, niebieskookim blondynkiem z wiecznie rozczochraną długą grzywką która zasłaniała mu oczy. Ciągle otoczony znajomymi i stadem dziewczyn sprawiał wrażenie wiecznie zajętej osoby. Pierwszego dnia drugiego roku liceum zauważył pewnego chłopaka. Ich spojrzenia spotkały się dosłownie na minutę, bardzo długą minutę która odmieniła całe jego dotychczasowe życie. Coś zaiskrzyło. Dustin okazał się być gejem a chłopak którego spotkał po niedługim okresie stał się miłością jego życia. Taką właśnie rolę w serialu odgrywał Mike.  

Mike był młodym aktorem grającym w popularnym serialu dla młodzieży DOOYL. Razem z Dylanem grali parę młodych gejów którzy zakochali się w sobie i przebyli długą drogę aby móc być ze sobą. Historia ta urzekła cały świat a serial dzięki nim stał się hitem na całym świecie.  

Przygotowywana była właśnie premiera czwartego sezonu tego serialu dla młodzieży. Stres był niesamowity, specjaliści od marketingu i promocji głowili się i troili aby jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowani publiki nowym sezonem.  

W poniedziałek 10 maja, równo miesiąc przed premierą odbyło się spotkanie obsady wraz z producentami. Na mocy kontraktu jaki obowiązywał aktorów, musieli oni być w pełni zaangażowani w promocję dzieła. Marketingowcy poszli po linii oporu i zaproponowali rozwiązanie stosowane bardzo często w hollywoodzkich produkcjach. Mike i Dylan mają udawać parę w realnym życiu.  

Młodzi aktorzy, obaj hetero, nie byli z tego zbytnio zadowoleni. Mimo tego że na planie grali słodkich, zakochanych w sobie nastolatków, w rzeczywistości nie pałali do siebie wielkim entuzjazmem. Niestety kontrakt zobowiązywał ich do wykonywania poleceń producentów. Każdy z nich dostał dokładny plan a wręcz scenariusz tego jak ma wyglądać ich „związek”.  

ROZDZIAŁ I  

Poniedziałek 15 maja – 26 dni do premiery sezonu.

Mike wraz z Dylanem pokazują się razem w kawiarni na obrzeżach miasta. Jakby nigdy nic siedzą, piją kawę i rozmawiają o przypadkowych tematach aby tylko zabić czas i udawać zainteresowanych sobą. Od premiery pierwszego sezonu serialu, chłopcy nie mogli narzekać na brak rozpoznawalności. Jak to bywa w przypadku znanych osób raptownie na twitterze, Instagramie i innych portalach społecznościowych zaczęły się pojawiać zrobione z ukrycia fotki pooznaczane hashtagami #tinson (fanowska nazwa związku bohaterów serialu Dustina i Jasona) # bestship i inne. Chłopcy oczywiście byli na bieżąco informowani o tym co dzieje się w sieci przez ludzi z marketingu którzy co chwile wysyłali chłopakom kolejne instrukcje smsami. To był ten czas, czas wypuszczenia w świat plotki która miała nakręcić fanów serialu do spekulacji.  

Dylan był o głowę wyższy od Mika i o 4 lata starszy więc zadecydowano że pokażą ich związek tak jak było to przedstawione w serialu. Dylan miał być bardzo opiekuńczy w stosunku do Mika, ten natomiast miał być tym zakłopotanym, troszkę zawstydzonym nieśmiałym chłopaczkiem który nie do końca jest pewien czy chce się ujawnić publicznie.  

Dylan położył rękę na kolanie Mika i patrząc mu głęboko w oczy, delikatnie dłonią odgarną grzywkę opadającą mu na twarz. Mike nieśmiało się uśmiechną i zawstydzony schylił głowę w dół. Podniósł kubek kawy i napił się tak aby na twarzy został mu wąsik ze spienionego mleka. Dugi z chłopców uśmiechnął się do niego i delikatnie kciukiem, zebrał resztki mleka z jego ust i oblizał palec. Moment ten został zarejestrowany przez telefony fanów robiących zdjęcia z ukrycia i natychmiast trafił do sieci.  
#tinsonisreal?  
Już po pierwszej godzinie od opublikowania hashtag ten stał się jednym z najczęściej używanych tagów tego dnia.  

W ciągu doby pojawiło się w sieci 20 tysięcy wpisów z użyciem tagu. Nie było to tylko jedno zdjęcie chłopaków z kawiarni, pojawiały się fanarty, rysunki, sklejanki różnych fragmentów z serialu jak i prywatnych zdjęć młodych aktorów.  

Pierwszy etap można było uznać za zakończony – świat szaleje.

TopSecret

opublikował opowiadanie w kategorii miłość i obyczajowe, użył 721 słów i 4165 znaków. Tagi: #chłopak #miłość #gwiazda #gej #hetero

Dodaj komentarz