Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Superbohater #1: Pilot

To będzie historia pisana z punktu widzenia młodej nastolatki. Wszystko będzie pisane w czasie przeszłym. Zapraszam do pisania wskazówek itd, bo jestem świeża w pisaniu na tego typu portalach :^  
Więc.. Zapraszam do opowieści!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Całe wakacje (pomijając biwaki i obóz harcerski) spędziłam ze swoją klasą. Głównie czas mi mijał z Arturem (moim wiernym przyjacielem, w tedy znaliśmy się już jakieś 6 lat, a zaprzyjaźniliśmy się w 1 gimnazjum), Izą (ona i Artur powinni chodzić!), Anką (moją przyjaciółką. Wspólnie od II semestru 1 gimnazjum podbijamy wszystkie reprezentacje naszego gimnazjum! :3), Filipem (przyjacielem moim i Artura), Dawidem (przyjacielem Eryka) i Erykiem (przyjacielem Dawida; nie przepadałam za nim, był typowym dupkiem, ale odkąd zaczął się starać o moje względy nawet się polubiliśmy).  
Czas minął mi cudnie. Ale już na początku drugiej klasy dałam się oczarować Erykowi. Codziennie witaliśmy się albo pocałunkiem, albo uściskiem. O zachowaniu Eryka zawsze dowiadywał się Artur, który z lekkim zniechęceniem podchodził do mojego związku.
-Nie będę Ci psuł o nim zdania. Póki się kochacie, bądźcie dla siebie na zawsze- stwierdził mój niebieskooki przyjaciel.
-Uhuhu, wzięło Ci się na walenie farmazonów- zaśmiałam się.  
Codziennie spędzałam czas po szkole głównie z Arturem. Albo chodziliśmy na parkour, albo biegaliśmy razem (mieszkaliśmy od siebie nie całe 800 metrów, więc bardzo często się widywaliśmy). Ale z czasem przestało to pasować Erykowi. Nie rozumiałam dlaczego chce nas poróżnić, ale miewałam często dosyć jego humorów. I nie przejęłabym się tak tym, gdybym nie dowiedziała się co jest głównym powodem jego kłótni..

kebabxdb

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 321 słów i 1797 znaków, zaktualizowała 22 paź 2016.

Dodaj komentarz